Газ жарылысының зардаптарын жоюға қаржы бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 27 желтоқсандағы N 586
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Төтенше жағдайларды қаржыландыруға арналған резервтiк қорынан Семей облысының әкiмiне Семей қаласындағы тұрғын үйдегi газ жарылысының зардаптарын жоюға 25 (жиырма бес) млн. теңге бөлiнсiн, оның iшiнде:
зардап шегушiлер үшiн пәтерлер сатып алуға 17 (он жетi) млн. теңге;
жоғалтқан мүлiктерiнiң орнын толтыру үшiн зардап шеккендерге материалдық көмек көрсетуге 8 (сегiз) млн. теңге.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 8 ақпандағы N 62 өкiмiнiң 1-тармағындағы "175 (жүз жетпiс бес) млн, теңге" деген сөздер "170 (жүз жетпiс) млн, теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 24 шiлдедегi N 354 өкiмiнде:
екiншi абзацтағы "165 (жүз алпыс бес) млн, теңге" деген сөздер "145 (жүз қырық бес) млн, теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшiншi абзацтағы "123 (жүз жиырма үш) млн, теңге" деген сөздер "103 (жүз үш) млн, теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
3. Семей облысының әкiмi 1993 жылдың қорытындысы бойынша орындалған жұмыстардың көлемi мен құны туралы Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне баяндасын.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрiнiң жанындағы Қаржы-бақылау комитетi бөлiнген қаражатты нысаналы пайдалануға бақылауды қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр

О выделении средств акиму Семипалатинской области на ликвидацию последствий взрыва газа в г. Семипалатинске
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 586-р
1. Выделить акиму Семипалатинской области из резервного фонда Правительства Республики Казахстан для финансирования чрезвычайных ситуаций 25 (двадцать пять) млн. тенге на ликвидацию последствий взрыва газа в жилом доме в г. Семипалатинска, из них:
на приобретение квартир для пострадавших 17 (семнадцать) млн. тенге;
на оказание материальной помощи пострадавшим для восстановления потерянного имущества 8 (восемь) млн. тенге.
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
в пункте 1 распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 февраля 1996 г. N 62 слова "175 (сто семьдесят пять) млн. тенге" заменить словами "170 (сто семьдесят) млн. тенге";
в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 июля 1996 г. N 354: R960354_
в абзаце втором слова "165 (сто шестьдесят пять) млн. тенге" заменить словами "145 (сто сорок пять) млн. тенге";
в абзаце третьем слова "123 (сто двадцать три) млн. тенге" заменить словами "103 (сто три) млн. тенге".
3. Акиму Семипалатинской области по итогам 1996 года доложить Государственному комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям об объемах и стоимости выполненных работ.
4. Комитету финансово-валютного контроля при Министерстве финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
Премьер-Министр