Қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 10 қаңтардағы N 3
1. Көкшетау облысының әкiмiне Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды қоса алғанда, төтенше жағдайлар мен шараларды қаржыландыруға арналған резерв қорынан жылу беру радиаторларын, құбырлар, бекiткiштер, қалақшалар сатып алу үшiн, инженерлiк жүйелер мен жылу беру жүйелерiн жөндеу үшiн 45 (қырық бес) млн. теңге бөлiнсiн.
Аварияны жоюға жетпей тұрған сома жергiлiктi бюджет, сондай-ақ мүдделi кәсiпорындар мен ұйымдардың қаражаты есебiнен жабылсын.
2. Көкшетау облысының әкiмi 1997 жылдың бiрiншi тоқсанының нәтижелерi бойынша Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне орындалған жұмыстың көлемi мен құны туралы баяндасын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жанындағы
Қаржы-валюта бақылау комитетi бөлiнетiн қаражаттың қатаң мақсатқа сай
пайдаланылуына бақылауды қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi
мемлекеттiк комитетi (Н.М.Макиевский) болған аварияның себептерi мен
оған кiнәлi адамдарды 10 күн мерзiм iшiнде анықтап, Қазақстан
Республикасының Үкiметiне баяндасын.
5. Өкiмнiң орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары Д.Т.Дүйсеновке жүктелсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О выделении акиму Кокшетауской области средств для финансирования чрезвычайных ситуаций и мероприятий
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 января 1997 г. N 3-p
1. Выделить акиму Кокшетауской области из резервного фонда Правительства Республики Казахстан для финансирования чрезвычайных ситуаций и мероприятий, включая ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, 45 (сорок пять) млн. тенге для приобретения отопительных радиаторов, труб, задвижек, вентилей, ремонта инженерных сетей и систем отопления.
Недостающую для ликвидации аварии сумму покрыть за счет местного бюджета, а также средств заинтересованных предприятий и организаций.
2. Акиму Кокшетауской области по итогам первого квартала 1997 года доложить Государственному комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям об объемах и стоимости выполненных работ.
3. Комитету финансово-валютного контроля при Министерстве
финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за строго целевым
использованием выделяемых средств.
4. Государственному комитету Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям (Макиевскому Н.М.) в 10-дневный срок выявить
причины допущенной аварии и виновных лиц и доложить Правительству
Республики Казахстан.
5. Контроль за выполнением распоряжения возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Дуйсенова Д.Т.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан