Мұнай-газ өнеркәсiбi кәсiпорындарының үзiлiссiз жұмыс iстеуi үшiн қаржылық жағдайлар жасау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 26 ақпандағы N 46
Мұнай-газ кешендерi объектiлерiн жекешелендiру мәселелерiн қарай отырып, мұнай-газ саласындағы төлем жасамау дағдарыстарын жою, мұнай-газ өнеркәсiбi кәсiпорындарының үзiлiссiз жұмыс iстеуi үшiн қаржылық жағдайлар жасау мақсатында:
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, Қазақстан Республикасының Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгi мұнай-газ кешендерi объектiлерiн сенiмдi басқару құқығына және мемлекеттiк акциялар пакетiн алуға дайындау кезiнде басқаруға және сатуға беруге жасалған контрактiде жаңа басқарушылар мен меншiк иелерiнiң мұнай-газ өнеркәсiбi кәсiпорындарының 1996-1997 жылдары Қазақстанның Халық Банкiмен жасасқан несиелiк шарттары бойынша мiндеттемелердi орындауын көздесiн.
Премьер-Министр

О некоторых вопросах приватизации объектов нефтегазового комплекса
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 февраля 1997 г. N 46-p
Рассмотрев вопросы приватизации объектов нефтегазового комплекса, в целях преодоления кризиса неплатежей в нефтегазовой отрасли, создания финансовых условий для бесперебойного функционирования предприятий нефтегазовой промышленности:
Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом, Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации, Министерству нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан при подготовке объектов нефтегазового комплекса к проведению тендеров на право доверительного управления и приобретения государственных пакетов акций предусматривать в контрактах на передачу в управление и продажу выполнение новыми управляющими и собственниками обязательств предприятий нефтегазовой промышленности по кредитным договорам, заключенным в 1996-1997 годах с Народным Банком Казахстана.
Премьер-Министр