Ведомствоаралық комиссияның құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 4 наурыздағы N 57
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 17 ақпандағы N 7 R970007_ өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
сынақ полигондарын жалға беру туралы шарттарды жүзеге асыру жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Балғақбаев Е.Д. - Батыс Қазақстан мемлекеттiк
мүлiктi басқару жөнiндегi
аумақтық комитетiнiң төрағасы
Катков В.П. - Жезқазған мемлекеттiк мүлiктi
басқару жөнiндегi аумақтық
комитетi төрағасының
орынбасары
Өмiрзақов И.К. - Ақтөбе мемлекеттiк мүлiктi
басқару жөнiндегi аумақтық
комитетi төрағасының бiрiншi
орынбасары
Премьер-Министр

О внесении изменений
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 марта 1997 г. N 57-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики-Казахстан от 17 января 1997 г. N 7 R970007_ следующие изменения:
ввести в состав межведомственной комиссии по реализации договоров об аренде испытательных полигонов:
Балгакбаеву Е.Д. - председателя Западно-Казахстанского
территориального комитета по
управлению госимуществом
Каткова В.П. - заместителя председателя
Жезказганского территориального
комитета по управлению госимуществом
Умурзакова И.К. - первого заместителя председателя
Актюбинского территориального
комитета по управлению госимуществом
Премьер-Министр