Жаңа тарифтер белгiлеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 27 наурыздағы N 80. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрiнiң 2004.12.31. N 385 өкiмiмен
1. "Делойт и Туш" компаниясының тәуелсiз сараптамасына сәйкес "Алматы Пауэр Консолидейтид" компаниясының нақты шығындары мен 1996-1997 жылдың қысында тарифтердi өзгертудi кiдiртуiн ескере отырып, Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлiгi Алматы қаласы мен Алматы облысының тұтынушылары үшiн 1997 жылғы 1 сәуiрден бастап кВт.с. үшiн 3.50 теңге және Гкал үшiн 1500 теңге мөлшерiнде электр энергиясы мен жылуға арналған жаңа тарифтер белгiлесiн, ол Үкiметтiң ағымдағы жылға арналған тарифтiк саясатына сәйкес келедi.
Алматы қаласының әкiмi өзiнiң құзыретiне сәйкес жылуға арналған жаңа тарифтi бекiтсiн және "Алматы Пауэр Консолидейтид" компаниясының алдындағы жергiлiктi бюджеттiң қарыздарын өтеу жөнiнде шаралар қолдансын.
2. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi, Қазақстан Республикасының Энергетика және табиғи ресурстар министрлiгi және жергiлiктi атқарушы органдары "Алматы Пауэр Консолидейтид" компаниясымен бiрлесiп жөндеу жұмыстарының, тараптардағы шығындарды қысқарту және станцияларды дербес балансқа бөлу кестелерiн әзiрлеп, бекiтсiн.
Премьер-Министр

Об установлении новых тарифов на электроэнергию и тепло для потребителей г. Алматы и Алматинской области
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 1997 г. N 80-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 31 декабря 2004 года N 385-р (R040385)
В соответствии с заключением независимой экспертизы компании "Делойт и Туш" Министерству экономики и торговли Республики Казахстан, учитывая реальные затраты компании "Алматы Пауэр Консолидейтид" и задержку изменений тарифов зимой 1996/97 г., установить для потребителей г. Алматы и Алматинской области новый тариф на электроэнергию и тепло с 1 апреля 1997 года в размере 3,50 тенге за кВт. ч и 1500 тенге за Гкал, что соответствует тарифной политике Правительства на текущий год.
Акиму г. Алматы подтвердить новый тариф на тепло в соответствии с его компетенцией и принять меры по погашению долгов местного бюджета перед компанией "Алматы Пауэр Консолидейтид".
2. Министерству экономики и торговли, Министерству энергетики и природных ресурсов Республики Казахстан и местным исполнительным органам совместно с компанией "Алматы Пауэр Консолидейтид" разработать и утвердить графики ремонтных работ, сокращения потерь в сетях и выделения станций на самостоятельный баланс.
Премьер-Министр