"Ембiмұнайгаз" және "Теңiзмұнайгаз" акционерлiк қоғамдарын жекешелендiру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 31 наурыздағы N 81
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментi және Жекешелендiру жөнiндегi департаментi "Ембiмұнайгаз" және "Теңiзмұнайгаз" акционерлiк қоғамдары бойынша жекешелендiру алдындағы шараларды аяқтасын.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң айрықша өкiмiне дейiн бұл объектiлердi жекешелендiру жүргiзiлмесiн.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментiнiң директоры - С.С.Қалмырзаевқа жүктелсiн.
Премьер-Министр

О завершении предприватизационных мероприятий по АО "Эмбамунайгаз" и "Тенгизмунайгаз"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 марта 1997 г. N 81-р
1. Департаменту управления государственным имуществом и активами и Департаменту приватизации Министерства финансов Республики Казахстан завершить предприватизационные мероприятия по акционерным обществам "Эмбамунайгаз" и "Тенгизмунайгаз".
2. Приватизацию этих объектов не проводить до особого распоряжения Правительства Республики Казахстан.
3. Контроль за выполнением настоящего распоряжения возложить на Калмурзаева С. С. - Директора Департамента управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр