Қазақстан Республикасы халқының мемлекеттiк меншiктi жекешелендiру, басқаруға және концессияға беру мәселелерi жөнiнде хабардар болуын арттыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1997 жылғы 2 сәуiр N 85-ө
Қазақстан Республикасы халқының мемлекеттiк меншiктi жекешелендiру, басқаруға және концессияға беру мәселелерi жөнiнде хабардар болуын арттыру мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментi және Жекешелендiру жөнiндегi департаментi:
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк меншiгiн басқаруға, концессияға беру және сату жөнiнде жасалатын контрактiлердiң негiзгi шарттары жариялау үшiн бұқаралық ақпарат құралдарына берсiн;
жариялау кезiнде қолданылып жүрген заңдарға сәйкес инвестор үшiн коммерциялық құпияны құрайтын тармақтар мен баптар алынып тасталсын.
2. Осы өкiмнiң орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрi А.С. Павловқа жүктелсiн.
Премьер-Министр

О мерах по повышению информированности населения Республики Казахстан по вопросам приватизации, передачи в управление и концессию госсобственности
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 апреля 1997 г. N 85-р
В целях повышения информированности населения Республики Казахстан по вопросам приватизации, передачи в управление и концессию государственной собственности:
1. Департаменту управления государственным имуществом и активами и Департаменту по приватизации Министерства финансов Республики Казахстан:
передавать для публикации в средствах массовой информации основные условия заключаемых контрактов по передаче в управление, концессию и продаже государственной собственности Республики Казахстан;
при публикации в соответствии с действующим законодательством исключать пункты и статьи, составляющие коммерческую тайну для инвестора.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Павлова А.С. - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр