Кедергiсiз шоттар ашуға мiндеттейтiн шешiм қабылдау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 3 сәуiр N 89-ө
"Шағын кәсiпкерлiктi дамытуға мемлекеттiк қолдауды күшейту және оны жандандыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 6 наурыздағы N 3398 U973398_ Жарлығының 4-тармағын жүзеге асыру мақсатында:
Қазақстан Халықтық банкiнiң, "ТұранӘлем" Банкiнiң байқаушы кеңестерi 1997 жылдың 15 сәуiрiне дейiн шағын кәсiпкерлiк кәсiпорындарына, жеке кәсiпкерлердi қоса алғанда, осы банктер мен олардың филиалдарын ақы алусыз кедергiсiз шоттар ашуға мiндеттейтiн шешiм қабылдасын.
Премьер-Министр

О мерах по реализации пункта 4 Указа Президента Республики Казахстан от 6 марта 1997 г. N 3398
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 апреля 1997 г. N 89-р
В целях реализации пункта 4 Указа Президента Республики Казахстан от 6 марта 1997 г. N 3398 U973398_ "О мерах по усилению государственной поддержки и активизации развития малого предпринимательства":
Наблюдательным советом Народного Банка Казахстана и банка "ТуранАлем" до 15 апреля 1997 года принять решение, обязывающее беспрепятственное открытие счетов предприятиям малого предпринимательства, включая индивидуальных предпринимателей, без взимания платы в данных банках и их филиалах.
Премьер-Министр