Республикалық бюджеттiң шығыстарын секвестрлеудiң тәртiбiн әзiрлеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 17 сәуiр N 104-ө
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 24 желтоқсандағы Заңының  Z960052  27-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
1997 жылға бекiтiлген бюджет тапшылығының деңгейi артқан немесе қаржы жылының жарты жылында және 9 айында оны орындау процесiнде республикалық бюджетке түсетiн кiрiстердiң бекiтiлген көлемi айтарлықтай төмендеген жағдайда, шығыстарды секвестрлеу туралы шешiмнiң жобасын Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн;
1997 жылдың 1 мамырына дейiн қорғалатын ерекшелiктер жөнiндегi шығыстардың уақытында қаржыландырылуын қамтамасыз етудi ескере отырып республикалық бюджеттiң шығыстарын секвестрлеудiң тәртiбiн әзiрлесiн және оны бекiтсiн.
Премьер-Министр

О секвестрировании расходов республиканского бюджета
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 апреля 1997 г. N 104-р
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 декабря 1996 г.  Z960052_  "О бюджетной системе" Министерству финансов Республики Казахстан:
в случае превышения утвержденного на 1997 год уровня дефицита бюджета или значительного снижения утвержденного объема поступлений доходов в республиканский бюджет в процессе его исполнения за полугодие и 9 месяцев финансового года внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о секвестрировании расходов;
до 1 мая 1997 года разработать и утвердить порядок секвестрирования расходов республиканского бюджета, с учетом обеспечения своевременного финансирования расходов по защищаемым спецификам.
Премьер-Министр