Көктемгi егiс жұмыстарын жүргiзуге бензин бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 29 сәуiр N 120-ө
1. Көкшетау облысы әкiмiнiң мемлекеттiк резервтен облыстың ауыл шаруашылығы өнiмiн өндiрушiлерге көктемгi егiс жұмыстарын жүргiзуге 11 мың тонна дизель отынын және 5 мың тонна бензин бөлу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитетiне жоғарыда аталған мақсаттарға мемлекеттiк резервтен, жаңалау тәртiбiмен, 11 мың тонна дизель отыны мен 5 мың тонна бензин, оны 1997 жылдың 1 шiлдесiне дейiн мемлекеттiк резервке қайтару және республикалық бюджеттiң кiрiсiне Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң қайта қаржыландыру ставкалары бойынша тауар несиесiн Көкшетау облысы әкiмiнiң кепiлдiк мiндеттемесi бойынша пайдалану кезеңiне проценттер төлеу шартымен босатылсын.
Премьер-Министр

О выделении из госрезерва дизельного топлива и бензина сельским товаропроизводителям Кокшетауской области
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 апреля 1997 г. N 120-р
1. Принять предложение акима Кокшетауской области о выделении из государственного резерва сельским товаропроизводителям области на проведение весенне-полевых работ 11 тыс. тонн дизельного топлива и 5 тыс. тонн бензина.
2. Комитету по государственным материальным резервам Министерства финансов Республики Казахстан отпустить на вышеуказанные цели из государственного резерва в порядке освежения 11 тыс. тонн дизельного топлива и 5 тыс. тонн бензина на условиях возврата его до 1 июля 1997 года в государственный резерв и оплатой в доход республиканского бюджета процентов по ставке рефинансирования Национального Банка Республики Казахстан за период пользования товарным кредитом под гарантийное обязательство акима Кокшетауской области.
Премьер-Министр