Агроөнеркәсiп кешенiн өсiмдiктердi қорғау құралдарымен қамтамасыз ету туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 1997 жылғы 6 мамыр N 130-ө
Республиканың агроөнеркәсiп кешенiн өсiмдiктердi қорғау құралдарымен қамтамасыз етудi жақсарту мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментi мен "Прогресс" акционерлiк қоғамының "Рон-Пуленк" француз фирмасымен өсiмдiктердi қорғау құралдарын өндiру жөнiндегi бiрлескен кәсiпорын құру туралы ұсынысы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару департаментi бiр ай мерзiм iшiнде белгiленген тәртiппен "Прогресс" АҚ акционерлерiнiң жиналысында:
"Прогресс" АҚ мемлекеттiң салымы ретiнде құрылатын бiрлескен кәсiпорынның жарғылық қорына берiлетiн өндiрiстiк қуаттары мен мүлкiнiң тiзбесiн айқындау;
өндiрiстi бөлiктеу;
"Прогресс" АҚ өндiрiстiк қуаттары мен мүлкiнiң бөлiктендiрiлген бөлiктерiн мемлекеттiң салымы ретiнде құрылатын бiрлескен кәсiпорынның жарғылық қорына беру мәселелерi бойынша шешiм қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк пен
активтердi басқару департаментi Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлiгiмен бiрлесiп "Прогресс" АҚ акционерлерi жиналысының шешiмiнен
кейiн бiр ай мерзiм iшiнде құрылатын бiрлескен кәсiпорынның құрылтайшылық
құжаттарын әзiрлеу және бекiту жөнiнде шаралар қабылдасын.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Икебаева Ә.Ж.

О мерах по улучшению обеспечения агропромышленного комплекса республики средствами защиты растений
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 мая 1997 года N 130-р
В целях улучшения обеспечения агропромышленного комплекса республики средствами защиты растений:
1. Одобрить предложение Департамента управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан и акционерного общества "Прогресс" о создании с французской фирмой "Рон-Пуленк" совместного предприятия по производству средств защиты растений.
2. Департаменту управления государственным имуществом и активами Министерства финансов Республики Казахстан в месячный срок в установленном порядке на собрании акционеров АО "Прогресс" принять решение по вопросам:
определения перечня производственных мощностей и имущества АО "Прогресс", передаваемых в качестве вклада государства в уставный фонд создаваемого совместного предприятия;
сегментации производства;
передачи сегментированной части производственных мощностей и
имущества АО "Прогресс" в качестве вклада государства в уставный фонд
создаваемого совместного предприятия.
3. Департаменту управления государственным имуществом и активами
Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством
сельского хозяйства Республики Казахстан после решения собрания акционеров
АО "Прогресс" принять меры по подготовке в месячный срок и утверждению
учредительных документов создаваемого совместного предприятия.
Премьер-Министр
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)