1997 жылғы 31 наурыздағы N 82 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 7 мамырдағы N 135 өкiмi. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен (P050124)
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 31 наурыздағы N 82 өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасында Зейнетақымен қамтамасыз ету жүйесiн реформалау тұжырымдамасын жүзеге асыру және "Қазақстан Республикасында азаматтарды мемлекеттiк зейнетақымен қамтамасыз ету туралы" (жаңа редакциясы), "Қазақстан Республикасында мемлекеттiк емес зейнетақымен қамтамасыз ету туралы", "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы заңдарының жобаларын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Трубников П.Ф.          - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
министрлiгiнiң бөлiм бастығы
Тауланов С.С.           - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлiгi Кадр басқармасының
бастығы
Ысмағұлов А.И.          - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
министрлiгi Мемлекеттiк шекара
күзетi жөнiндегi департаментiнiң
жоспарлау қаржы басқармасының
бастығы
Елубаев Ж.С.            - Қазақстан Республикасы Әдiлет
министрiнiң орынбасары
(вице-министр)
Ни И.Б.                 - Мемлекеттiк тергеу комитетiнiң Кадр
басқармасы бастығының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Досмағамбетов С.А.      - Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауiпсiздiк комитетi қаржы бөлiмiнiң
бастығы (келiсiм бойынша)
Премьер-Министр

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 марта 1997 г. N 82
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 мая 1997 г. N 135-р. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 марта 1997 г. N 82 следующее изменение:
ввести в состав рабочей группы по реализации Концепции реформирования системы пенсионного обеспечения в Республике Казахстан и подготовке проектов Законов Республики Казахстан "О государственном пенсионном обеспечении граждан в Республике Казахстан" (новая редакция), "О негосударственном пенсионном обеспечении граждан в Республике Казахстан", "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан":
Трубникова П.Ф.         - начальника отдела Министерства
обороны Республики Казахстан
Тауланова С.С.          - начальника Управления кадров
Министерства обороны Республики
Казахстан
Исмагулова А.И.         - начальника Планово-финансового
управления Департамента по охране
государственной границы Министерства
обороны Республики Казахстан
Елюбаева Ж.С.           - заместителя Министра (вице-Министра)
юстиции Республики Казахстан
Ни И.Б.                 - заместителя начальника Управления
кадров Государственного следственного
комитета (по согласованию)
Досмагамбетова С.А.     - начальника отдела Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию).
Премьер-Министр