Электр энергетикасының объектiлерi акцияларының мемлекеттiк пакеттерiн сату және мүлiктi жалға беру жөнiндегi тендерлердi дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 19 маусымдағы N 185. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997.07.28. N 247 өкімімен. ~R970247
Қазақстан Республикасының Энергетика және табиғи ресурстар министрлiгi Д.Т.Дүйсеновке республика бойынша мынадай шараларды жүргiзу тапсырылсын:
1. Облыстардың әкiмдерiмен, Мемлекеттiк мүлiк пен активтердi басқару және Жекешелендiру жөнiндегi департаменттермен бiрлесiп электр энергетикасының объектiлерi акцияларының мемлекеттiк пакеттерiн сату және мүлiктi жалға беру жөнiндегi, сондай-ақ аймақтың электр желiлерiн тарату компаниялары мен электр станцияларының берешектерiн қайта құрылымдауға әзiрлiк және оны жүргiзу.
2. Қазақстан Республикасы экономикасының қысқы-күзгi кезеңдегi жұмысына әзiрлiктi жедел ұйымдастыру және бақылау.
3. Республиканың отын-энергетика кешенiндегi Үкiмет шешiмдерiнiң орындалу барысының жүзеге асырылу мәселелерi бойынша республикалық селекторлық кеңестер өткiзу.
Премьер-Министр

О Подготовке и проведении тендеров по продаже и передаче в имущественный наем государственных пакетов акций объектов электроэнергетики
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 июня 1997 г. N 185-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 28 июля 1997 г. N 247 ~R970247
Поручить Министру энергетики и природных ресурсов Республики Казахстан Дуйсенову Д.Т. проведение следующих мероприятий по республике:
1. Подготовку и проведение совместно с акимами областей, департаментами управления государственным имуществом и активами и по приватизации тендеров по продаже и передаче в имущественный наем государственных пакетов акций объектов электроэнергетики, а также реструктуризации задолженности региональных распределительных электросетевых компаний и электрических станций.
2. Оперативную организацию и контроль за подготовкой экономики Республики Казахстан к работе в осенне-зимний период.
3. Проведение республиканских селекторных совещаний по вопросам реализации хода выполнения решений Правительства в топливно-энергетическом комплексе республики.
Премьер-Министр