Қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 19 маусымдағы N 186
1. Алматы облысының әкiмiне табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюды қоса алғанда, төтенше жағдайлар мен шараларды қаржыландыруға арналған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервтiк қорынан Бартоғай су қоймасындағы және Үлкен Алматы каналындағы авариялық жағдайға байланысты жұмыстарды жүргiзуге 16,8 (он алты миллион сегiз жүз мың теңге) млн. теңге бөлiнсiн.
2. Алматы облысының әкiмi 1997 жылдың қорытындысы бойынша Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне орындалған жұмыстардың көлемi мен құны туралы баяндасын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржы бақылау комитетi бөлiнген қаражаттың мақсатқа сай пайдаланылуына бақылау жасауды қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр

О выделении акиму Алматинской области средств для финансирования чрезвычайных ситуаций и мероприятий,
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 июня 1997 г. N 186-р
1. Выделить акиму Алматинской области 16,8 (шестнадцать миллионов восемьсот тысяч тенге) млн. тенге из резервного фонда Правительства Республики Казахстан для финансирования чрезвычайных ситуаций и мероприятий, включая ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, на проведение работ, связанных с аварийной обстановкой на Бартогайском водохранилище и Большом Алматинском канале.
2. Акиму Алматинской области по итогам 1997 года доложить Государственному комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям об объемах и стоимости выполненных работ.
3. Комитету финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
Премьер-Министр