Комиссия құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 26 маусымдағы N 197 Өкiмi. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 16 ақпандағы № 141 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.16 № 141 Қаулысымен.
1. "Байқоңыр" кешенi бойынша қазақстан-ресей Үкiметаралық
комиссиясының қазақстан жағының жаңа құрамы бекiтiлсiн:
Есенғарин Н.Қ.           - Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрiнiң бiрiншi орынбасары,
тең төраға
Қалыбаев А.А.            - Қазақстан Республикасының Ғылым
министрлiгi - Ғылым академиясы
Ұлттық аэроғарыш агенттiгiнiң
директоры
Комиссия мүшелерi:
Әбдiкамалов О.Ә.         - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк
пен активтердi басқару жөнiндегi
департаментiнiң директоры
Әбiлхатаев М.К.          - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
вице-министрi
Ақанов А.А.              - Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау вице-министрi
Алесин В.И.              - Қазақстан Республикасы Сыртқы
iстер вице-министрi
Аханов С.А.              - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
төрағасының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Әшiмов Н.С.              - Қазақстан Республикасы Экономика
және сауда вице-министрi
Бейiшев К.С.             - Қазақстан Республикасы Экология
және биоресурстар вице-министрi
Бертiсбаев Н.Б.          - Қазақстан Республикасы Энергетика
және табиғи ресурстар министрлiгiнiң
электр энергетикасы директорының
орынбасары
Борисов В.М.             - Қазақстан Республикасы Әдiлет
министрлiгiнiң Жылжымайтын мүлiк
пен заңды тұлғаларды тiркеу
агенттiгiнiң директоры
Жарболов А.П.            - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрiнiң бiрiншi орынбасары -
Қарулы Күштер Бас штабының бастығы
Жақыпбаев К.Т.           - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк
тергеу комитетi департаментiнiң
бастығы (келiсiм бойынша)
Кирданов В.Д.            - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк
кеден комитетi төрағасының
орынбасары
Мұқашев Ж.Ж.             - Қазақстан Республикасының Қаржы
вице-министрi
Пилат Т.Л.               - Қазақстан Республикасы Еңбек және
халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгiнiң Жұмыспен қамту
және еңбек қатынастары
департаментiнiң директоры
Рябцев А.Д.              - Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлiгiнiң Су
ресурстары жөнiндегi комитет
төрағасының орынбасары
Сәлiмов Б.Ө.             - Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникациялар министрлiгiнiң Әуе
кеңiстiгiн пайдалану және азаматтық
авиация қызметi жөнiндегi комитет
төрағасының мiндетiн атқарушы
Сапарбаев Б.М.           - Қызылорда облысының әкiмi
Сейдуманов С.Т.          - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
мәдениет министрлiгiнiң Үйлестiру
және бақылау департаментiнiң
директоры
Сизов А.П.               - Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлiгiнiң Жер
ресурстарын басқару жөнiндегi
комитет төрағасының орынбасары
Тiлепалдинов Р.Т.        - Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауiпсiздiк комитетi төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Хитрин Ю.А.              - Қазақстан Республикасы Бас
Прокурорының орынбасары - Бас
әскери прокуроры (келiсiм бойынша)
Ужкенов Б.С.             - Қазақстан Республикасы Энергетика
және табиғи ресурстар министрлiгiнiң
Геология жер қойнауын қорғау және
пайдалану комитетi төрағасының
орынбасары

Об утверждении состава казахстанской части казахстанско-российской Межправительственной комиссии по комплексу "Байконур"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июня 1997 года № 197-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2011 года № 141
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.02.2011 № 141.
1. Утвердить новый состав казахстанской части
казахстанско-российской Межправительственной комиссии по комплексу
"Байконур":
Исингарин Н.К.            - Первый заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, сопредседатель
Калыбаев А.А.             - Директор Национального
аэрокосмического агентства
Министерства науки - Академии наук
Республики Казахстан, заместитель
сопредседателя
Члены комиссии:
Абдукамалов О.А.          - заместитель Директора Департамента
управления государственным
имуществом и активами Министерства
финансов Республики Казахстан
Абулхатаев М.К.           - вице-Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Аканов А.А.               - вице-Министр здравоохранения
Республики Казахстан
Алесин В.И.               - вице-Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Аханов С.А.               - заместитель Председателя
Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Ашимов Н.С.               - вице-Министр экономики и торговли
Республики Казахстан
Баишев К.С.               - вице-Министр экологии и биоресурсов
Республики Казахстан
Бертисбаев Н.Б.           - заместитель Директора Департамента
электроэнергетики Министерства
энергетики и природных ресурсов
Республики Казахстан
Борисов В.М.              - Директор Агентства регистрации
недвижимости и юридических лиц
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Джарбулов А.П.            - Начальник Главного штаба
Вооруженных Сил - первый заместитель
Министра обороны Республики
Казахстан
Жакипбаев К.Т.            - начальник Департамента
Государственного следственного
комитета Республики Казахстан (по
согласованию)
Кирданов В.Д.             - заместитель Председателя
Государственного таможенного
комитета Республики Казахстан
Мукашев Ж.Д.              - вице-Министр финансов Республики
Казахстан
Пилат Т.Л.                - Директор Департамента занятости и
трудовых отношений Министерства
труда и социальной защиты
Республики Казахстан
Рябцев А.Д.               - заместитель председателя Комитета
по водным ресурсам Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Салимов Б.У.              - и.о. Председателя Комитета по
использованию воздушного
пространства и деятельности
гражданской авиации Министерства
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Сапарбаев Б.М.            - аким Кызылординской области
Сейдуманов С.Т.           - Директор Департамента координации
и контроля Министерства
образования и культуры Республики
Казахстан
Сизов А.П.                - заместитель Председателя Комитета по
управлению земельными ресурсами
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Тилебалдинов Р.Т.         - заместитель Председателя Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан (по
согласованию)
Хитрин Ю.А.               - заместитель Генерального
Прокурора - Главный военный прокурор
Республики Казахстан (по
согласованию)
Ужкенов Б.С.              - заместитель Председателя Комитета
геологии, охраны и использования
недр Министерства энергетики и
природных ресурсов Республики
Казахстан

2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1995 жылғы 14 наурыздағы N 105 өкiмiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Премьер-Министр

2. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра
Республики Казахстан от 14 марта 1995 г. N 105.
Премьер-Министр