Мемлекеттiк резервтен дизель отынын босату туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 26 маусымдағы N 201
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитетi 1997 жылдың 31 қарашасына дейiн мемлекеттiк резервке қайтару және Жамбыл облысы әкiмiнiң 1997 жылғы 4 маусымдағы кепiлдiктi мiндеттемесiмен тауар несиесiн пайдаланған кезең үшiн республикалық бюджеттiң кiрiсiне Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң қайта қаржыландыру ставкасы бойынша проценттер төлеу шарттарында ала тұру тәртiбiмен мемлекеттiк резервтен 16,6 мың тонна дизель отынын босатсын.
2. Дизель отынының пайдаланылуына және мемлекеттiк резервке қайтарылуына бақылау жасау Жамбыл облысының әкiмiне жүктелсiн.
Премьер-Министр

Об отпуске из государственного резерва дизельного топлива Комитету по государственным материальным резервам Минфина Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июня 1997 г. N 201-р
1. Комитету по государственным материальным резервам Министерства финансов Республики Казахстан отпустить из государственного резерва 16,6 тыс.тонн дизельного топлива в порядке позаимствования на условиях возврата до 31 ноября 1997 года в государственный резерв и оплаты в доход республиканского бюджета процентов по ставке рефинансирования Национального Банка Республики Казахстан за период пользования товарным кредитом под гарантийное обязательство акима Жамбылской области от 4 июня 1997 года.
2. Контроль за использованием и возвратом в государственный резерв дизельного топлива возложить на акима Жамбылской области.
Премьер-Министр