1994 жылғы наурызда берiлген N Ф-22-3/17 кепiлдiгiмен әкелiнген жүгерiнiң тұқымы үшiн берешектердi өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 8 шiлдедегi N 222
Югославияның "Прогресс" фирмасына "1994 жылғы көктемгi дала жұмыстарына әзiрлiк және оны ұйымшылдықпен өткiзу жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 9 наурыздағы N 252 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1994 жылғы наурызда берiлген N Ф-22-3/17 кепiлдiгiмен әкелiнген жүгерiнiң тұқымы үшiн берешектердi өтеу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң, Қаржы министрлiгiнiң және Мемлекеттiк ауыл шаруашылығын қаржылай қолдау қоры Республикалық ведомствоаралық кеңесiнiң Мемлекеттiк ауыл шаруашылығын қаржылай қолдау қоры қаражатының есебiнен көрсетiлген фирмаға 453 мың (төрт жүз елу үш мың) АҚШ долларына бара-бар сомада берешектердi өтеу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Алматы облысының әкiмi 1997 жылдың 1 желтоқсанына дейiн мерзiмде Ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiнiң қаражатты Мемлекеттiк ауыл шаруашылығын қаржылай қолдау қорына қайтаруын қамтамасыз етсiн.
3. Осы өкiмнiң атқарылуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министрдiң
бiрiншi орынбасары

О погашении задолженности югославской фирме "Прогресс"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 июля 1997 г. N 222-р
В целях погашения задолженности югославской фирме "Прогресс" за семена кукурузы, поставленные в соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 марта 1994 г. N 252 "О неотложных мерах по подготовке и организованному проведению весенних полевых работ в 1994 году" под гарантию Министерства финансов Республики Казахстан N Ф-22-3/17, выданную в марте 1994 года:
1. Принять предложение Министерства сельского хозяйства, Министерства финансов Республики Казахстан и Республиканского межведомственного совета Государственного фонда финансовой поддержки сельского хозяйства о погашении задолженности указанной фирме в сумме, эквивалентной 453 тыс. (четыреста пятьдесят три тысячи) долларов США, за счет средств Государственного фонда финансовой поддержки сельского хозяйства.
2. Акиму Алматинской области в срок до 1 декабря 1997 года
обеспечить возврат сельскохозяйственными товаропроизводителями
средств в Государственный фонд финансовой поддержки сельского
хозяйства.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на
Министерство финансов Республики Казахстан.
Первый заместитель
Премьер-Министра