Тендердi өткiзуге байланысты шығынды өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 9 қыркүйектегi N 299
Васильков алтын кенi жобасына байланысты мәселелер жөнiндегi Қазақстан Республикасының мiндеттемелерiн орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "Васильков" алтын кен орнын өндiрiстiк игеру бойынша стратегиялық инвесторды таңдау жөнiндегi тендердi әзiрлеуге және өткiзуге байланысты "McGuire Woods Battle & Boothe L.L.Р." заң фирмасы келтiрген 608 067,86 (алты жүз сегiз мың алпыс жетi доллар сексен алты цент) АҚШ долларына баламды сомадағы шығынды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервтiк қорының есебiнен өтесiн.
Премьер-Министр

О мерах по выполнению обязательств Республики Казахстан по вопросам, связанным с Васильковским золоторудным проектом
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 сентября 1997 г. N 299-р
В целях выполнения обязательств Республики Казахстан по вопросам, связанным с Васильковским золоторудным проектом, Министерству финансов Республики Казахстан возместить за счет резервного фонда Правительства Республики Казахстан затраты, понесенные юридической фирмой "McGuire Woods Battle аnd Boothe L.L.Р." в связи с подготовкой и проведением тендера по выбору стратегического инвестора по промышленному освоению месторождения золота "Васильковское", в сумме, эквивалентной 608 067,86 долларов США (шестьсот восемь тысяч шестьдесят семь долларов восемьдесят шесть центов).
Премьер-Министр