Несиелiк рейтингiн анықтау жөнiндегi жұмыстарды орындауға келiсiм жасауға рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 21 қыркүйектегi N 320
Халықаралық капитал рыноктарында мемлекеттiк бағалы қағаздарды табысты орналастыру мақсатында, Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне IBCA рейтингтiк агенттiгiмен Қазақстан Республикасының несиелiк рейтингiн айқындау жөнiндегi жұмыстарды орындауға келiсiм жасауға рұқсат берiлсiн.
Премьер-Министр

О заключении соглашения с рейтинговым агентством IВСА на выполнение работ по определению кредитного рейтинга Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 сентября 1997 г. N 320-р
В целях успешного размещения государственных ценных бумаг на международных рынках капитала разрешить Министерству финансов Республики Казахстан заключить соглашение с рейтинговым агентством IВСА на выполнение работ по определению кредитного рейтинга Республики Казахстан.
Премьер-Министр