Өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 9 қазандағы N 331
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 5
қарашадағы N 505 өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған өкiммен құрылған Жекешелендiру жөнiндегi ведомствоаралық
комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Б.Ш.Тәжияқов               - Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлiгi Салық комитетiнiң
төрағасы
В.С.Школьник               - Қазақстан Республикасының Ғылым
министрi - Ғылым академиясының
президентi
М.Т.Есенбаев, С.С.Ретаев аталған құрамнан шығарылсын.
Премьер-Министрдiң
мiндетiн атқарушы

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 ноября 1996 г. N 505
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 октября 1997 г. N 331-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от
5 ноября 1996 г. И 505 следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по приватизации,
образованной указанным распоряжением:
Таджиякова Б.Ш.    - Председателя Налогового комитета
Министерства финансов Республики
Казахстан
Школьника В.С.     - Министра науки - Академии наук
Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Есенбаева М.Т., Ретаева С.С.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра