Геологиялық-геодезиялық ақпарат туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 7 қарашадағы N 344 Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2005.07.13. N 193-ө Өкімімен
Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2005.07.13. N 193-ө  Өкімімен .
"Каспий теңiзiнiң Қазақстандық бөлiгiнде көмiрсутегi шикiзатын өндiрудi қалыптастыру мен дамыту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 13 ақпандағы N 97  қаулысына  сәйкес және стратегиялық маңызы бар мәлiметтерге қол жеткiзудi шектеу мақсатында:
1. Каспий теңiзiнiң Қазақстан бөлiгi жөнiндегi геологиялық-геодезиялық ақпаратты "Қазақстанкаспийшельф" АҚ уақытша сақтауға қалдыру туралы ұсынысқа келiсiм берiлсiн.
2. "Қазақстанкаспийшельф" АҚ көрсетiлген ақпаратты сақтаудың қажеттi жағдайларын қамтамасыз етсiн және уәкiлеттi органның нұсқауы бойынша ғана жер қойнауын пайдалану құқығын алуға талап қылушы заңды тұлғаларға онымен танысуға рұқсат етсiн.
Премьер-Министр

Об условиях хранения геолого-геодезической информации
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 ноября 1997 г. N 344-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 13 июля 2005 г. N 193-р
Согласно постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 февраля 1993 г. N 97 "О становлении и развитии добычи углеводородного сырья в Казахстанской части Каспийского моря" и в целях ограничения доступа к стратегически важным сведениям:
1. Согласиться с предложением о временном оставлении на хранении геолого-геодезической информации по Казахстанской части Каспийского моря в АО "Казахстанкаспийшельф".
2. АО "Казахстанкаспийшельф" обеспечить необходимые условия хранения указанной информации и разрешать ознакомление с нею юридическим лицам, претендующим на получение права на недропользование, только по указанию уполномоченного органа.
Премьер-Министр