"Маңғыстаумұнайгаз" акционерлiк қоғамына тоқсан сайынғы транзит квоталарын бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 19 қарашадағы N 353
1. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi "Қазақойл" ұлттық мұнай-газ компаниясының қатысуымен Атырау-Самара мұнай құбырына түсетiн мұнайдың сапасын және Қазақстан Республикасының мемлекеттiк мұқтаж қажеттiлiктерiн ескере отырып, "Маңғыстаумұнайгаз" акционерлiк қоғамы үшiн мұнай өндiрудiң жалпы көлемiне бара-бар тоқсан сайынғы транзит квоталарын бөлудi қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөнiндегi мемлекеттiк комитетi бiр ай мерзiм iшiнде жұмыс тобының мұнай пайдалану келiсiм-шарттарын әзiрлеуге байланысты мәселелердi қарауды қамтамасыз етсiн және "Маңғыстаумұнайгаз" акционерлiк қоғамының кен орындары бойынша кен пайдалану келiсiм-шарттарын заңдарда белгiленген тәртiппен ресiмдесiн.
Премьер-Министр

О выделении для АО "Мангистаумунайгаз" ежеквартальных транзитных квот
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 ноября 1997 г. N 353-р
1. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан с участием Национальной нефтегазовой компании "Казахойл" обеспечить выделение для акционерного общества "Мангистаумунайгаз" ежеквартальных транзитных квот эквивалентно общему объему добычи нефти с учетом ее качества, поступающей в нефтепровод Атырау-Самара, и потребности государственных нужд Республики Казахстан.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по инвестициям в месячный срок обеспечить рассмотрение рабочей группой вопросов, связанных с подготовкой контрактов на недропользование, и в установленном законодательством порядке оформить контракты на недропользование по месторождениям акционерного общества "Мангистаумунайгаз".
Премьер-Министр