Электр желiлерi кәсiпорындарын жекешелендiру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1998 жылғы 16 ақпандағы N 41
Алматы облысының және Алматы қаласының энергия көздерi мен электр желiлерi кәсiпорындарын жекешелендiруге байланысты:
1. "Алматыэнерго" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (бұдан әрi - Кәсiпорын) Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңдарына сәйкес таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi:
Қазақстан Республикасының Үкiметi кәсiпорындарды қайта ұйымдастыру және тарату жөнiндегi жұмыстарды жүргiзуге уәкiлеттiк берген орган ретiнде "Кәсiпорындарды қайта ұйымдастыру және тарату жөнiндегi агенттiк" акционерлiк қоғамына белгiленген тәртiппен Кәсiпорында тарату жөнiндегi жұмыстарды жүргiзу үшiн барлық қажеттi материалдарды берсiн;
тарату процестерiнiң барысына бақылау жасауды жүзеге асырсын;
бiр айлық мерзiм iшiнде Кәсiпорынның энергияның дәстүрлi емес көздерiнiң құрылысын салудың инвестициялық жобаларын одан әрi iске асыру жөнiндегi құқықтық мұрагерiн айқындасын.
Премьер-Министр

О ликвидации РГП "Алматыэнерго"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 февраля 1998 г. N 41-р
В связи с приватизацией энергоисточников и электросетевых предприятий Алматинской области и г. Алматы:
1. Ликвидировать Республиканское государственное предприятие "Алматыэнерго" (далее - Предприятие) в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан:
передать акционерному обществу "Агентство по реорганизации и ликвидации предприятий" как органу, уполномоченному Правительством Республики Казахстан на проведение работ по реорганизации и ликвидации предприятий, все необходимые материалы для проведения работ по ликвидации Предприятия в установленном порядке;
осуществлять контроль за ходом ликвидационных процессов;
определить в месячный срок правопреемника Предприятия по дальнейшей реализации инвестиционных проектов строительства нетрадиционных источников энергии.
Премьер-Министр