Жезқазған жылу электр орталығы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1998 жылғы 20 ақпандағы N 43
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 27 қаңтардағы N 609 тапсырмасын орындау мақсатында, сондай-ақ Жезқазған жылу электр орталығымен шарттық қатынастармен байланысты шаруашылық жүргiзушi субъектiлердi қаржы-экономикалық қолдауды қамтамасыз ету үшiн:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiмен бiрлесе отырып, 1998 жылдың 31 наурызына дейiн мерзiмде жезқазған ЖЭО ("Самсунг" корпорациясы) мен "Қарағандыэнерго" РМК арасында 1996 жылғы 16 қыркүйектегi N 04/002987 сатып алу-сату шартына сәйкес бөлу балансын жүргiзу мен бекiтудi қамтамасыз етсiн.
2. Осы өкiмнiң орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр

О мерах по реализации поручения Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 января 1997 г. N 609
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 февраля 1998 г. № 43-р
В целях реализации поручения Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 января 1997 г. № 609, а также для обеспечения финансово-экономической поддержки хозяйствующих субъектов, связанных договорными отношениями с Жезказганской ТЭЦ:
1. Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства финансов совместно с Министерством энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан в срок до 31 марта 1998 года обеспечить проведение и утверждение разделительного баланса между Жезказганской ТЭЦ (корпорация "Самсунг") и РГП "Карагандаэнерго" согласно договору купли-продажи от 16 сентября 1996 года № 04/002987.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр