1998 жылдың II тоқсанында Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мәжiлiстерiнде қарауға арналған мәселелердiң тiзбесi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1998 жылғы 11 сәуiрдегi N 66
1998 жылдың II тоқсанында Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
мәжiлiстерiнде қарауға арналған мәселелердiң тiзбесi бекiтiлсiн (қоса
берiлiп отыр).
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
1998 жылғы 11 сәуiрдегi
N 66 өкiмiмен
бекiтiлген
1998 жылдың II тоқсанында Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң мәжiлiстерiнде қарауға арналған мәселелердiң
ТIЗБЕСI
____________________________________________________________________
Өткiзiлетiн|    Мәселенiң атауы   |  Материалды       |Баяндама.
күнi    |                      |  дайындауға       |шылар
|                      |  жауаптылар       |
___________|______________________|___________________|_____________
1                 2                    3                 4
___________|______________________|___________________|_____________
7 сәуiр     Қазақстан Республика.   Энергетика,        А.Ә.Жабағин,
сының машина жасау      индустрия және     В.С.Школьник
кешенiн дамытудың       сауда министрлiгi,
мемлекеттiк             Ғылым министр.
бағдарламасының         лiгi - Ғылым
жобасы туралы           академиясы
7 сәуiр     Зейнетақы реформасын    Еңбек және халықты Н.А.Коржова
iске асырудың барысы    әлеуметтiк қорғау
туралы                  министрлiгi
7 сәуiр     Қазақстан Республикасы  Стратегиялық       Е.Ә.Өтембаев
Ауыл шаруашылығы        жоспарлау және
министрлiгiнiң Орман    реформалар жөнiн.
және аң шаруашылығы     дегi агенттiк
комитетiн Қазақстан
Республикасы Экология
және табиғи ресурстар
министрлiгiнiң қарауына
беру туралы
14 сәуiр    Атом энергетикасы мен   Ғылым министрлiгi  В.С.Школьник,
өнеркәсiбiн дамытудың   Ғылым академиясы,  Қ.Қ.Байкенов
мемлекеттiк бағдарла.   "Қазатомөнеркәсiп"
масының жобасы туралы   ҰАҚ
21 сәуiр    1998 жылдың I тоқса.    Стратегиялық       Е.Ә.Өтембаев,
нында әлеуметтiк-       жоспарлау және     С.М.Мыңбаев
экономикалық дамудың    реформалар
болжамы мен мемлекет.   жөнiндегi агент.
тiк бюджеттiң атқарылу  тiк, Қаржы
қорытындылары           министрлiгi
5 мамыр     Шығыс Қазақстан         Шығыс Қазақстан    В.Л.Метте,
облысының               облысының әкiмi,   Ш.К.Құлмаханов
кәсiпорындарындағы      Төтенше
техникалық қауiпсiз.    жағдайлар
дiктiң жай-күйi         жөнiндегi
туралы                  комитет
5 мамыр     Арқалық қаласының       Арқалық қаласының  Н.Ә.Сәрсембаев
әлеуметтiк-экономи.     әлеуметтiк-эконо.
калық жағдайы           микалық жағдайын
туралы                  зерделеу жөнiндегi
комиссия
12 мамыр    Қазақстан Республика.   Қазақстан Респуб.  З.Қ.Тұрысбеков
сындағы көшi-қонның     ликасының Көшi-
жай-күйi мен            қон және
проблемалары туралы     демография жөнiндегi
агенттiгi
12 мамыр    Атырау облысында        Атырау облысыныың   Р.Т.Шырдабаев,
халықты туберкулезден   әкiмi, Бiлiм,       Қ.Е.Көшербаев
қорғаудың жай-күйi      мәдениет және
мен шаралары туралы     денсаулық сақтау
министрлiгi
26 мамыр    Мұнай, газ, алтын       Инвестициялар      А.Ғ.Сәйденов
салаларындағы жер       жөнiндегi
қойнауын пайдалану.     мемлекеттiк
шылардың лицензия.      комитет
лық шарттарды
орындауының
жағдайы туралы
26 мамыр    Бiлiм берудi дамытудың  Бiлiм, мәдениет     Қ.Е.Көшербаев
стратегиялары туралы    және денсаулық
сақтау министрлiгi
26 мамыр    Қаржыминi Мемлекеттiк   Қаржыминiнiң        М.С.Раханов
мүлiк және жекешелен.   Мелмекеттiк
дiру жөнiндегi депар.   мүлiк және
таментiнiң мемлекеттiк  жекешелендiру
мүлiк пен активтердi    департаментi
пайдаланудың тиiмдiлiгi
туралы есебi
2 маусым    Қазақстан Республика.   Ауыл шаруа.        С.В.Кулагин
сында жер реформасын    шылығы
iске асыру туралы       министрлiгi
2 маусым    Үкiметтiң бұрын         Премьер-           Ә.М.Байменов
қабылданған             Министрдiң
шешiмдерiнiң            Кеңсесi
оындалу барысы
туралы
9 маусым    Селода алғашқы меди.    Бiлiм, мәдениет    Қ.Е.Көшербаев
циналық-санитарлық      және денсаулық
көмек көрсетудi         сақтау
жақсартудың жай-күйi    министрлiгi
мен шаралары туралы
9 маусым    Қазақстан Республика.   Стратегиялық        Е.Ә.Өтембаев
сының ең аз қамтамасыз  жоспарлау және
етiлген азаматтарын     реформалар
шағын несиелендiру      жөнiндегi
бағдарламасын iске      агенттiк
асырудың барысы
туралы
23 маусым   Ауыл шаруашылығын       Ауыл              С.В.Кулагин
реформалаудың           шаруашылығы
қорытындылары           министрлiгi
туралы
23 маусым   Оңтүстiк Қазақстан      Оңтүстiк         К.А.Абдуллаев,
облысындағы халықты     Қазақстан        Қ.Е.Көшербаев
туберкулезден қор.      облысының әкiмi,
ғаудың жай-күйi мен     Бiлiм, мәдениет
шаралары туралы         және денсаулық
сақтау
министрлiгi

Об утверждении перечня вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан во II квартале 1998 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 апреля 1998 г. N 66-р
Утвердить перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан во II квартале 1998 года (прилагается).
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 11 апреля 1998 г. N 66-р
Перечень
вопросов для рассмотрения на заседаниях
Правительства Республики Казахстан
во II квартале 1998 года
--------------------------------------------------------------------
Дата      !                           !Ответственные  !
проведения!   Наименование вопроса    !за подготовку  ! Докладчики
!                           !материала      !
--------------------------------------------------------------------
1    !             2             !       3       !     4
--------------------------------------------------------------------
7 апреля   О проекте Государственной   Министерство    Жабагин А.А.,
программы развития          энергетики,     Школьник В.С.
машиностроительного         индустрии и
комплекса Республики        торговли,
Казахстан                   Министерство
науки - Академия
наук
7 апреля   О ходе реализации           Министерство    Коржова Н.А.
Пенсионной реформы          труда и
социальной
защиты населения
7 апреля   О передаче Комитета         Агентство по    Утембаев Е.А.
лесного и охотничьего       стратегическому
хозяйства Министерства      планированию и
сельского хозяйства         реформам
Республики Казахстан в
ведение Министерства
экологии и природных
ресурсов Республики
Казахстан
14 апреля  О проекте Государственной   Министерство    Школьник В.С.,
программы развития          науки-Академия  Байкенов К.К.
атомной энергетики и        наук, НАК
промышленности              "Казатомпром"
21 апреля  Итоги исполнения прогноза   Агентство по    Утембаев Е.А.,
социально-экономического    стратегическому Мынбаев С.М.
развития государственного   планированию и
бюджета за I квартал        реформам,
1998 года                   Министерство
финансов
5 мая      О состоянии технической     Аким Восточно-  Метте В.Л.,
безопасности на             Казахстанской   Кулмаханов Ш.К.
предприятиях Восточно-      области, Комитет
Казахстанской области       по чрезвычайным
ситуациям
5 мая      О социально-экономическом   Комиссия по    Сарсембаев Н.А.
положении города            изучению социально-
Аркалыка                    экономического
положения города
Аркалыка
12 мая     О ситуации и проблемах      Агентство по   Турисбеков З.К.
миграции в Республике       миграции и
Казахстан                   демографии
Республики
Казахстан
12 мая     О состоянии и мерах защиты  Аким           Чердабаев Р.Т.,
населения от туберкулеза    Атырауской     Кушербаев К.Е.
в Атырауской области        области,
Министерство
образования,
культуры и
здравоохранения
26 мая     О состоянии выполнения      Государственный Сайденов А.Г.
лицензионных условий        комитет по
недропользователями в       инвестициям
области нефти, газа,
золота
26 мая     О стратегии развития        Министерство   Кушербаев К.Е.
образования                 образования,
культуры и
здравоохранения
26 мая     Отчет Департамента          Департамент    Раханов М.С.
государственного имущества  госимущества
и приватизации              и приватизации
Минфина об эффективности    Минфина
использования
государственного имущества
и активов
2 июня     О реализации земельной      Министерство   Кулагин С.В.
реформы в Республике        сельского
Казахстан                   хозяйства
2 июня     О ходе выполнения ранее     Канцелярия     Байменов А.М.
принятых решений            Премьер-Министра
Правительства
9 июня     О состоянии и мерах         Министерство   Кушербаев К.Е.
улучшения первичной         образования,
медико-санитарной помощи    культуры и
на селе                     здравоохранения
9 июня     О ходе реализации           Агентство по   Утембаев Е.А.
программы микрокредитования стратегическому
наименее обеспеченных       планированию и
граждан Республики          реформам
Казахстан
23 июня    Об итогах реформирования    Министерство    Кулагин С.В.
сельского хозяйства         сельского
хозяйства
23 июня    О состоянии и мерах защиты  Аким Южно-     Абдулаев К.А.,
населения от туберкулеза    Казахстанской  Кушербаев К.Е.
в Южно-Казахстанской        области,
области                     Министерство
образования,
культуры и
здравоохранения