Бюджеттiк комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1998 жылғы 27 сәуiрдегi N 74. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрiнiң 1998.07.02. N 129 өкiмiмен.
1. 1999 жылға арналған республикалық бюджеттiң параметрлерiн әзiрлеу мақсатында мына құрамда Бюджеттiк комиссия құрылсын:
Д.Р.Әбiлғазин                 - Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлiгi Департаментiнiң
директоры, төраға
И.В.Титова                    - Қазақстан Республикасының
Әдiлет министрлiгi Департаментiнiң
директоры
Қ.Т.Оспанов                   - Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөнiндегi агенттiгiнiң
Департаментi директорының орынбасары
Ғ.З.Айманбетова              - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Банкiнiң Департаментi директорының
орынбасары (келiсiм бойынша)
2. "1999 жылға арналған мемлекеттiк бюджеттiң жобасын әзiрлеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 16 наурыздағы N 219 қаулысының 3-тармағына сәйкес Бюджеттiк комиссия 1998 жылдың 1 мамырына дейiн 1999 жылға арналған мемлекеттiк және республикалық бюджеттердiң негiзгi параметрлерiн әзiрлесiн және оны Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
Премьер-Министр

Об образовании Бюджетной комиссии
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 апреля 1998 г. N 74-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 2 июля 1998 г. N 129-р
1. В целях подготовки основных параметров республиканского бюджета на 1999 год образовать Бюджетную комиссию в следующем составе:
Абулгазин Д.Р.    - Директор Департамента Министерства
финансов Республики Казахстан,
председатель
Титова И.В.       - Директор Департамента Министерства
юстиции Республики Казахстан
Оспанов К.Т.      - заместитель Директора Департамента
Агентства по стратегическому планированию
и реформам Республики Казахстан
Айманбетова Г.3.  - заместитель Директора Департамента
Национального Банка Республики Казахстан
(по согласованию).
2. Согласно пункту 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1998 г. N 219 "О разработке проекта государственного бюджета на 1999 год" Бюджетной комиссии в срок до 1 мая 1998 года разработать и внести в Правительство Республики Казахстан основные параметры государственного и республиканского бюджетов на 1999 год.
Премьер-Министр