Кәсiпорындардың қаржы және шаруашылық қызметтерiне тексеру жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1998 жылғы 11 мамырдағы N 82
"Мемлекеттiк меншiктi басқарудың тиiмдiлiгiн арттыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 1 тамыздағы N 1207 P971207_ қаулысын орындау үшiн:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк
және жекешелендiру департаментi мен Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Салық комитетi:
- 1998 жылдың екiншi және үшiншi тоқсандарында жекешелендiру
келiсiм-шарттарына және қосымшаға сәйкес акционерлiк қоғамдар
акцияларының мемлекеттiк пакеттерiн сенiмгерлiк басқаруға беруге орай
кәсiпорындардың қаржы және шаруашылық қызметтерiне тексеру жүргiзсiн;
- тексерулердiң нәтижелерi бойынша Қазақстан Республикасының
Үкiметiне
1998 жылдың 1 тамызына дейiн - екiншi тоқсанның есептерiн,
1998 жылдың 1 қарашасына дейiн - үшiншi тоқсанның есептерiн
ұсынсын.
2. Осы өкiмнiң орындалуына бақылау жасау Қазақстан
Республикасының Қаржы министрi С.М.Мыңбаевқа жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
1998 жылғы 11 мамырдағы
N 82 өкiмiне қосымша
1998 жылдың II-III тоқсандарында қаржы және
шаруашылық қызметтерiне тексеру жүргiзiлетiн
кәсiпорындардың
ТIЗБЕСI
ЕКIНШI ТОҚСАН
"Қазақмыс" АҚ
1. "Жезқазған ЖЭО" АҚ
2. "Қарағанды ГРЭС-2" АҚ
3. "Жезқазған КБК" АҚ
4. "Балқашмыс" АҚ
"Екiбастұзкөмiр" МАҚ кенiштерi
5. "Восточный"
6. "Богатырь"
"Қазақстан алюминий" АҚ
7. "Павлодар алиминий зауыты" АҚ
8. "Торғай боксит руда басқармасы" АҚ
9. "Краснооктябрь боксит руда басқармасы" АҚ
10. "Керегетас" АҚ
11. Павлодар ЖЭО-1
"Қазхром" ҰАК
12. "Ақсу ФҚЗ" АҚ
13. "Ферохром" АҚ
14. Дон КБК
15. "Ақсу ГРЭС-i" АҚ
16. "АЕС-СТ" АҚ
17. "Соколв-Сарыбай кен байыту өндiрiстiк бiрлестiгi" АҚ
18. "Шымкент қорғасын зауыты" АҚ
19. "Ақжал" руднигi
20. "Алматы әуежайы" АҚ
21. "Эйр Қазақстан" ҰАК
ҮШIНШI ТОҚСАН
1. "Алматы пауэр Консолидейтид" ЖАҚ
2. "Жамбыл ГРЭС-i" АҚ
3. "Шымкент ЖЭО-3" АҚ
4. "Көкшетау РЭК" АҚ
5. "Ашполиметалл" АҚ
6. "Қарасор КБК" АҚ
7. "Оңтүстiк Топар руда басқармасы" АҚ
8. "Сарыарқаполиметалл" АҚ
9. "Қостанайасбест" АҚ
Облыстық газ шаруашылықтары
10. "Ақмола-Газ" АҚ
11. "Атбасар-Газ" АҚ
12. "Алматыгаз" ГШАҚ
13. "Сұйытылған газ базасы" АҚ, Қостанай қаласы
14. Қарағанды "Алаугаз" ГШАҚ
15. Көкшетау "Алаугаз" ГШАҚ
16. Қостанай "Облгаз" ГШАҚ
17. Солтүстiк Қазақстан "Алаугаз" ГШАҚ
18. Темiртау "Алаугаз" АҚ
19. "Өскеменалаугаз" АҚ
20. Қызылорда "Алаугаз" ГШАҚ

О проведении во втором и третьем кварталах 1998 г. проверки финансовой и хозяйственной деятельности предприятий
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 мая 1998 г. № 82-р
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 1 августа 1997 г. № 1207 "О повышении эффективности управления государственной собственностью":
1. Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан:
провести во втором и третьем кварталах 1998 г. проверку финансовой и хозяйственной деятельности предприятий в соответствии с контрактом приватизации и передачи в доверительное управление государственных пакетов акций акционерных обществ согласно приложению;
по результатам проверок представить в Правительство Республики Казахстан:
до 1 августа 1998 г. - отчеты второго квартала,
до 1 ноября 1998 г. - отчеты третьего квартала.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра финансов Республики Казахстан Мынбаева С.М.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 11 мая 1998 г. № 82-р
ПЕРЕЧЕНЬ
предприятий, по которым проводится проверка финансовой и
хозяйственной деятельности во II-III кварталах 1998 г.
II квартал
АО "Казахмыс"
1. АО "Жезказганская ТЭЦ"
2. АО "Карагандинская ГРЭС-2"
3. АО "Жезкентский ГОК"
4. АО "Балхашмыс"
Разрезы ГАО "Экибастузкомир"
5. Восточный
6. Богатырь
АО "Алюминий Казахстана"
7. АО "Павлодарский алюминиевый завод"
8. АО "Торгайское бокситовое рудоуправление"
9. АО "Краснооктябрьское бокситовое рудоуправление"
10. АО "Керегетас"
11. Павлодарская ТЭЦ-1
ТНК "Казхром"
12. АО "Аксуский ЗФС"
13. АО "Ферохром"
14. Донской ГОК
15. АО "Аксуская ГРЭС"
16. АО "АЕС-СТ"
17. АО "Соколово-Сарбайское горнообогатительное производственное
объединение"
18. АО "Шымкентский свинцовый завод"
19. Рудник Акжал
20. АО "Аэропорт Алматы"
21. НАК "Эйр Казахстан"
III квартал
1. ЗАО "Алматы Пауэр Консолидейтед"
2. АО "Жамбылская ГРЭС"
3. АО "Шымкентская ТЭЦ-3"
4. АО "Кокшетауская РЭК"
5. АО "Ачполиметалл"
6. АО "Карасорский ГОК"
7. АО "Южно-Топарское рудоуправление"
8. АО "Сары-Аркаполиметалл"
9. АО "Кустанайасбест"
Областные газовые хозяйства
10. АО "Акмолагаз"
11. АО "Атбасаргаз"
12. АОГХ "Алматыгаз"
13. АО "База сжиженного газа", г. Костанай
14. Карагандинское АОГХ "Алаугаз"
15. Кокшетауское АОГХ "Алаугаз"
16. Костанайское АОГХ "Облгаз"
17. Северо-Казахстанское АОГХ "Алаугаз"
18. Темиртауское АО "Алаугаз"
19. АО "Усть-Каменогорскалаугаз"
20. Кызылординское АОГХ "Алаугаз"

21. Торғай "Алаугаз" ГШАҚ
22. Талдықорған "Алаугаз" ГШАҚ
23. "Ақтөбе халықаралық әуежайы" АҚ
24. "Шымкентмұнайоргсинтез" АҚ

21. Торгайское АОГХ "Алаугаз"
22. Талдыкорганское АОГХ "Алаугаз"
23. АО "Международный Аэропорт Актобе"
24. АО "Шымкентнефтеоргсинтез"