Халықаралық өнiм беру шеңберiнде Өзбекстан Республикасына бидайды және оны өңдеуден алынған өнiмдердi тиеп-жөнелтудi қамтамасыз ету туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң өкiмi 1998 жылғы 29 мамырдағы N 98
Халықаралық өнiм беру шеңберiнде Өзбекстан Республикасына бидайды және оны өңдеуден алынған өнiмдердi тиеп-жөнелтудi қамтамасыз ету мақсатын "Азық-түлiк келiсiм-шарт корпорациясы" жабық акционерлiк қоғамына:
1. 1998 жылдың тамыз-желтоқсанында тиеп-жөнелту үшiн мынадай көлемде мемлекеттiк ресурс бидайын броньдау тапсырылсын:
үшiншi сыныпты жұмсақ бидай - 300 мың тонна;
сыныпты қатты бидай - 50 мың тонна.
2. "Узхлебпродукт" мемлекеттiк акционерлiк корпорациясымен (Өзбекстан Республикасы) мемлекеттiк ресурс бидайын Өзбекстан Республикасына берудiң шарттары мәселелерi бойынша келiссөздер жүргiзiлсiн.
Премьер-Министр

О мерах по обеспечению отгрузки зерна и продуктов его переработки в Республику Узбекистан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 мая 1998 г. N 98-р
В целях обеспечения отгрузки зерна и продуктов его переработки в Республику Узбекистан в рамках межгосударственных поставок поручить закрытому акционерному обществу "Продовольственная контрактная корпорация":
1. Забронировать для отгрузки в августе-декабре 1998 года зерно государственных ресурсов в следующих объемах:
пшеница мягкая третьего класса - 300 тысяч тонн;
пшеница твердая классная - 50 тысяч тонн.
2. Провести переговоры с Государственной акционерной корпорацией "Узхлебопродукт" (Республика Узбекистан) по вопросам условий поставок зерна государственных ресурсов в Республику Узбекистан.
Премьер-Министр