Астана қаласының тұсаукесерiн өткiзудiң шаралары туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң өкiмi 1998 жылғы 6 маусымдағы N 104
Жұмыс уақытын ұтымды пайдалану және Қазақстан Республикасының бас қаласы - Астана қаласының ресми тұсаукесерiн өткiзудiң қажеттi жағдайын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Астана қаласында орналасқан орталық атқарушы органдардың басшылары қызметкерлердiң жұмыс режимiн және Қазақстан Республикасының бас қаласы - Астана қаласының ресми тұсаукесерiне арналған салтанатты рәсiмдер мен шараларды өткiзуге көлiктiк қызмет көрсетудi орнатсын.
2. Астана қаласының әкiмi 1998 жылғы 10 маусым - Қазақстан Республикасының бас қаласы - Астана қаласының ресми тұсаукесер күнi Астана қаласының аумағында орналасқан ұйымдардың айрықша жұмыс режимiн белгiлесiн.
Премьер-Министр

О мерах по рациональному использованию рабочего времени и обеспечению необходимых условий проведения официальной презентации
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 июня 1998 г. N 104-р
В целях рационального использования рабочего времени и обеспечения необходимых условий проведения официальной презентации города Астаны - столицы Республики Казахстан:
1. Руководителям центральных исполнительных органов, находящихся в городе Астане, установить режим работы сотрудников и транспортное обслуживание торжественных церемоний и мероприятий, посвященных официальной презентации города Астаны - столицы Республики Казахстан.
2. Акиму города Астаны на 10 июня 1998 года - день официальной презентации столицы Республики Казахстан - определить особый режим работы организаций, расположенных на территории города Астаны.
Премьер-Министр