Тұрғын үй-коммуналдық реформасын одан әрi дамыту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 1998 жылғы 22 шілде N 140-ө
Тұрғын үй-коммуналдық реформасын одан әрi дамыту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 29 мамырдағы N 889 P970889_ , 1997 жылғы 13 тамыздағы N 1256 P981256_ және 1997 жылғы 22 желтоқсандағы N 1813 P971813_ қаулыларының атқарылуына бақылау жасауды қамтамасыз ету мақсатында:
1. Облыстар мен Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi:
1) 1998 жылдың 1 қазанына дейiн бақылау-өлшеу құралдарын орнату бөлiктерiнде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Жылуды, ыстық және суық суды тұтыну нормаларын қолдануды ретке келтіру туралы" 1997 жылғы 29 мамырдағы N 889, "Судың, газдың және жылудың жұмсалуын есептейтiн отандық құралдар өндiрiсi мен оларды орнатудың пилоттық жобасы туралы" 1997 жылғы 13 тамыздағы N 1256 қаулыларының орындалуын қамтамасыз етсiн. Жұмыстардың барысы туралы ай сайын ағымдағы айдың 5-күнiнен кешiктiрмей Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiкті қорғау жөнiндегi комитетiне баяндасын;
2) кондоминиумның қазіргі бар объектілеріне қатысушылар жер учаскелеріне құқықтарды ресімдеуді қамтамасыз ету үшін екі айлық мерзім ішінде Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Кондоминиум үй-жайларының меншік иелеріне (қатысушыларына) жер учаскелерін берудің тәртібін бекіту туралы" 1997 жылғы 22 желтоқсандағы N 1813 қаулысымен бекітілген Кондоминиум үй-жайларының меншік иелеріне (қатысушыларына) жер учаскелерін берудің тәртібінде көзделген дайындық іс-шараларының кешенін аяқтасын.
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.01.07. N 2 өкімімен.
R990002_
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі жәрдемақыларды
төлеудiң уақыттылығы бойынша тұрғын үй жәрдемақылары орталықтарының
қызметіне тексеру жүргізсiн. Жолсыздықтар анықталған жағдайда тиiстi
шаралар қабылдасын.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Икебаева Ә.Ж.

О мерах по дальнейшему развитию жилищно-коммунальной реформы и обеспечению контроля за выполнением постановлений Правительства от 29 мая 1997 г. N 889, от 13 августа 1997 г. N 1256 и от 22 декабря 1997 г. N 1813
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 июля 1998 года N 140-р
В целях дальнейшего развития жилищно-коммунальной реформы и обеспечения контроля за исполнением постановлений Правительства Республики Казахстан от 29 мая 1997 года N 889 P970889_ , от 13 августа 1997 года N 1256 P971256_ и от 22 декабря 1997 года N 1813 Р971813_ :
1. Акимам областей и гг. Астаны и Алматы:
1) до 1 ноября 1998 года обеспечить выполнение постановлений Правительства Республики Казахстан от 29 мая 1997 года N 889 P970889_ "Об упорядочении применения норм потребления тепла, горячей и холодной воды", от 13 августа 1997 года N 1256 P971256_ "О пилотном проекте по производству и установке отечественных приборов учета расхода воды, газа и тепла" в части установки контрольно-измерительных приборов. О ходе работ докладывать ежемесячно Комитету Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции не позднее 5 числа текущего месяца;
2) для обеспечения оформления прав на земельные участки участникам существующих объектов кондоминиума в двухмесячный срок завершить комплекс подготовительных мероприятий, предусмотренных Порядком предоставления земельного участка собственникам помещений (участникам) кондоминиума, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 1997 года N 1813 P971813_ "Об утверждении Порядка предоставления земельного участка собственникам помещений (участникам) кондоминиума.
Сноска. Подпункт 2 - в редакции распоряжения Премьер-Министра РК от
22 июля 1998 г. N 140-p
R980140_
.
2. Министерству финансов Республики Казахстан провести проверку
деятельности центров жилищных пособий по своевременности выплат пособий. В
случае выявления нарушений принять соответствующие меры.
Премьер-Министр
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)