Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 2 шілдедегі N 129 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1998 жылғы 29 шілдедегі N 147-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.08.12. N 110 өкімімен.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 2 шілдедегі N 129 өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
мыналар Бюджеттік комиссияның құрамына енгізілсін:
Коржова Н.А.               - Қазақстан Республикасының Еңбек
және халықты әлеуметтік қорғау
министрі
Мұхамеджанов Б.Ә.          - Қазақстан Республикасының Әділет
министрі
Нұр-Ахмет Д.               - Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі бірінші
орынбасарының кеңесшісі
Сабыров И.А.               - Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Кеңсесі
Құқықтық сараптама бөлімінің
сектор меңгерушісі;
Е.А.Досаев көрсетілген құрамнан шығарылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 1998 г. N 129
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 июля 1998 г. N 147-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 12 августа 2000 N 110 ~R000110
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от
2 июля 1998 года N 129 следующие изменения:
ввести в состав Бюджетной комиссии:
Коржову Н.А.       - Министра труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Мухамеджанова Б.А. - Министра юстиции Республики Казахстан
Нур-Ахмета Д.      - советника Первого заместителя
Премьер-Министра Республики Казахстан
Сабирова И.А.      - заведующего сектором Отдела правовой
экспертизы Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан.
вывести из указанного состава Досаева Е.А.
Премьер-Министр