Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998-2000 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасының орындалуын қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1998 жылғы 5 тамыздағы N 150
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 28 қаңтардағы N 3834 Жарлығымен U983834_ бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998-2000 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасын iске асыруды қамтамасыз ету мақсатында:
1. Алматы қаласындағы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Мемлекеттiк қызметшiлердi қайта даярлау және бiлiктiлiгiн арттыру институтының (МҚҚИ) базасында және оның Астана қаласындағы филиалында 1998 жылдың қыркүйек-желтоқсанында "Атқарушы өкiмет органдарының Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998-2000 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасының орындалуын қамтамасыз ету жөнiндегi мiндеттерi" бағдарламасы бойынша мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттырудың қысқа мерзiмдi семинарлары өткiзiлсiн.
2. "Атқарушы өкiмет органдарының Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998-2000 жылдарға арналған iс-қимыл бағдарламасының орындалуын қамтамасыз ету жөнiндегi мiндеттерi" бағдарламасы бойынша мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру семинарларының оқу-тақырыптық жоспары мен оларды өткiзу бекiтiлсiн (қоса берiлiп отыр).
3. Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, Қаржы министрлiгi, Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi, Қазақстан Республикасының Ұлттық зейнетақы агенттiгi, Экология және табиғи ресурстар министрлiгi, Қазақстан Республикасының Шағын бизнестi
қолдау жөнiндегi агенттiгi семинарларды ұйымдастыру мен өткiзуге
қатыссын.
4. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi
мемлекеттiк қызметшiлердiң семинарларға қоса берiлiп отырған кестеге
сәйкес келуiн қамтамасыз етсiн және iссапар шығыстарын жергiлiктi
бюджеттiң есебiнен төлейтiн болсын.
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
1998 жылғы 5 тамыздағы
N 150 өкiмiмен
бекiтiлген
"Атқарушы өкiмет органдарының Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1998-2000 жылдарға арналған iс-қимыл
бағдарламасының орындалуын қамтамасыз ету жөнiндегi
мiндеттерi" бағдарламасы бойынша семинарлардың
ОҚУ-ТАҚЫРЫПТЫҚ ЖОСПАРЫ
1. "Мемлекеттiк басқару жүйесiндегi құжаттау" семинары
Облыс әкiмдерi аппараттарының жалпы бөлiмдерiнiң меңгерушiлерi
___________________________________________________________________
Тақырыптық атауы             |Сағат саны
___________________________________________________________________

О переподготовке и повышении квалификации государственных служащих
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 августа 1998 г. № 150-р
В целях обеспечения реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на 1998-2000 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 28 января 1998 г. № 3834: U983834_
1. Провести на базе Института переподготовки и повышения квалификации государственных служащих при Правительстве Республики Казахстан (ИПГС) в г. Алматы и в его филиале г. Астане в сентябре-декабре 1998 года краткосрочные семинары повышения квалификации государственных служащих по программе "Задачи органов исполнительной власти по обеспечению выполнения Программы действий Правительства Республики Казахстан на 1998-2000 годы".
2. Утвердить учебно-тематический план семинаров повышения квалификации государственных служащих по программе "Задачи органов исполнительной власти по обеспечению выполнения Программы действий Правительства Республики Казахстан на 1998-2000 годы" и график их проведения (прилагаются).
3. Агентству по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (по согласованию), Государственному комитету Республики Казахстан по инвестициям, Министерству финансов, Министерству труда и социальной защиты населения, Национальному пенсионному агентству Республики Казахстан, Министерству экологии и природных ресурсов, Агентству Республики Казахстан по поддержке малого бизнеса принять участие в организации и проведении семинаров.
4. Акимам областей, гг. Астаны и Алматы обеспечить в соответствии с прилагаемым графиком явку на семинары государственных служащих и произвести оплату командировочных расходов за счет местного бюджета.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 5 августа 1998 г. № 150-р
УЧЕБНО-ТЕМАТИЧЕСКИЙ ПЛАН
семинаров по программе
"Задачи органов исполнительной власти по обеспечению выполнения
Программы действий Правительства Республики Казахстан
на 1998 - 2000 годы"
1. Семинар "Документирование в системе государственного управления"
Заведующие общими отделами аппаратов акимов областей
-----------------------------------------------------------------------------
Наименование темы                             ! Количество
!    часов
-----------------------------------------------------------------------------

1. Қазақстан 2030: басымдықтар, iске асырудағы ерекше. |    4
лiктерi. Үкiметтiң 1998-2000 жылдарға арналған      |
iс-қимыл бағдарламасы. Iс жүргiзу жұмысы және       |
құжаттар айналымы                                   |
___________________________________________________________________
2. Басқару аппаратын құжаттамалық қамтамасыз етудi     |    2
ұйымдастыру                                         |
___________________________________________________________________
3. Кеңестi, алқаны дайындау және өткiзу                |    4
___________________________________________________________________
4. Шешiм қабылдау және оны ресiмдеу процесi            |    2
___________________________________________________________________
5. Заңдардың, үкiмет актiлерiнiң және өз шешiмдерi мен |    4
тапсырмалардың орындалуын бақылау мен тексерудi     |
ұйымдастыру                                         |
___________________________________________________________________
6. Басқару қызметiн жүзеге асыруда құпиялық және       |    2
жасырындық режимiн қамтамасыз ету                   |
___________________________________________________________________
7. Азаматтарды қабылдауды ұйымдастыру және олардың     |    2
өтiнiштерiмен жұмыс iстеу                           |
___________________________________________________________________
8. Жалпы бөлiм мен Хат және азаматтарды қабылдау       |    6
бөлiмдерiнiң бөлiмшелерiндегi практикалық сабақтар  |
___________________________________________________________________
9. Қазiргi заманғы ақпараттық технологиялар мен        |    8
бағдарламалық және ақпараттық құралдардың           |
архитектурасы                                       |
___________________________________________________________________
10. Басқарушылық ұйымдастыру техникасы                 |    2
___________________________________________________________________
11. Қорытынды сабақтар, пiкiр алысулар                 |    4
___________________________________________________________________
Жиыны                                                  |   40
___________________________________________________________________
2. "Бiлiм беру саласын мемлекеттiк басқару:
аймақтық проблемалар" семинары
Облыстық халыққа бiлiм беру бөлiмiнiң меңгерушiлерi
___________________________________________________________________
Тақырыптың атауы                       |Сағат саны
___________________________________________________________________
1.Қазақстан 2030: басымдықтар, iске асыру ерекшелiктерi.|
Үкiметтiң 1998-2000 жылдарға арналған бағдарламасы    |    4
___________________________________________________________________
2. Қазақстан Республикасындағы жалпы және кәсiптiк      |    4
бiлiм беру жүйелерi қызметiнiң заңдар базасы         |
___________________________________________________________________
3. Қазақстан Респбуликасында халыққа бiлiм беру жүйесiн |    4
реформалаудың құқықтық тетiгi                        |
___________________________________________________________________
4. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жалпы және кәсiптiк|    4
бiлiм беру саласындағы 1998-2000 жылдарға арналған   |
iс-қимыл бағдарламасы                                |
___________________________________________________________________
5. Бiлiм беру процесiн информатикаландыру. Интернет     |    4
жүйесi және оны жалпы бiлiм беру мектептерiндегi     |
оқыту мүмкiндiктерi                                  |
___________________________________________________________________
6. Халыққа бiлiм беру жүйесiн дамытудың аймақтық        |    8
мiндеттерiн талқылау                                 |
___________________________________________________________________
7. Бiлiм беру саласындағы қызметкерлердi жұмысқа        |    6
орналастыру мен жұмыспен қамтудың құқықтық мәселелерi|
___________________________________________________________________
8. Жергiлiктi атқарушы өкiмет және халыққа бiлiм берудi |    6
басқару жүйесiн жетiлдiру мәселелерi                 |
___________________________________________________________________
Жиыны                                                   |    40
___________________________________________________________________
3. "Мәдениеттi мемлекеттiк басқару" семинары
Облыстық мәдениет басқармаларының меңгерушiлерi
___________________________________________________________________
Тақырыптың атауы                       |Сағат саны
___________________________________________________________________
1. Қазақстан - 2030 - негiзгi басымдықтар және оны iске|    4
асыру ерекшелiктерi                                 |
___________________________________________________________________
2. Мемлекеттiк қызметтi реформалау: жай-күйi, келешегi |    4
___________________________________________________________________
3. Мәдениет саласындағы реформалардың заңдар базасын   |    4
дамытудың жай-күйi және проблемалары                |
___________________________________________________________________
4. Мәдениет саласындағы әлеуметтiк реформаларды        |    4
қаржылық қамтамасыз ету                             |
___________________________________________________________________

1. Казахстан-2030: приоритеты, особенности реализации. Программа
действий Правительства на 1998-2000 год                                4
Делопроизводство и документооборот
2. Организация документационного обеспечения аппарата управления       2
3. Подготовка и проведение совещания, коллегии                         4
4. Процесс принятия и оформления решения                               2
5. Организация контроля и проверки исполнения законов,
правительственных актов и собственных решений и поручений              4
6. Обеспечение режима секретности и конфиденциальности при
осуществлении управленческой деятельности                              2
7. Организация приема граждан и работа с их обращениями                2
8. Практические занятия в подразделениях Общего отдела и
Отделе писем и приема граждан                                          6
9. Современные информационные технологии и архитектура программных и   8
аппаратных средств
10. Управленческая оргтехника                                          2
11. Итоговое занятие, обмен мнениями                                   4
ИТОГО                                                                  40
-----------------------------------------------------------------------------
2. Семинар "Государственное управление сферой образования:
региональные проблемы"
Заведующие облоно
-----------------------------------------------------------------------------
Наименование темы                             ! Количество
!    часов
-----------------------------------------------------------------------------
1. Казахстан-2030: приоритеты, особенности реализации. Программа
действий Правительства на 1998-2000 годы                              4
2. Законодательная база деятельности системы общего и
профессионального образования в Республике Казахстан               4
3. Правовой механизм реформирования системы народного образования     4
в Республике Казахстан
4. Программа действий Правительства Республики Казахстан              4
на 1998-2000 г. в области развития общего и профессионального
образования
5. Информатизация процесса обучения. Система Интернет и ее
обучающие возможности в общеобразовательной школе                     4
6. Обсуждение региональных проблем развития системы народного
образования                                                           8
7. Правовые вопросы трудоустройства и занятости работников
народного образования                                                 6
8. Местная исполнительная власть и вопросы совершенствования
системы управления народным образованием                              6
ИТОГО:                                                                40
-----------------------------------------------------------------------------
3. Семинар "Государственное управление культурой"
Заведующие областными управлениями культуры
-----------------------------------------------------------------------------
Наименование темы                             ! Количество
!    часов
-----------------------------------------------------------------------------
1. Казахстан-2030 - основные приоритеты и особенности реализации     4
2. Реформа государственной службы: состояние, перспективы            4
3. Состояние и проблемы развития законодательной базы реформ в       4
сфере культуры
4. Финансовое обеспечение социальных реформ в области культуры       4

5. Дөңгелек үстел: "Ұлттық мәдени орталықтар және      |    2
олардың қазiргi жағдайдағы рөлi"                    |
___________________________________________________________________
6. "Жұмыс тәжiрибесiмен алмасу - мәдениеттi дамытудың  |    4
аймақтық бағдарламаларын әзiрлеу мен қолданудың     |
ерекшелiктерi" практикумы                           |
___________________________________________________________________
7. Дөңгелек үстел: "2030 жылға дейiнгi мәдениеттi      |    4
дамытудың негiзгi бағыттары"                        |
___________________________________________________________________
8. Мемлекеттiк тiл - мәдени дамудың негiзi             |    2
___________________________________________________________________
9. Дөңгелек үстел: "Мәдениет және тарих"               |    2
___________________________________________________________________
10. Дөңгелек үстел: "Мәдениет және философия"          |    2
___________________________________________________________________
11. Жаттығу: "Мәдениет пен өнердi тиiмдi басқарудың    |    4
тәжiрибесi мен практикасы:                         |
___________________________________________________________________
12. "Мәдениеттi дамыту саласындағы қазiргi заманғы     |    4
ақпараттық технологиялар мен басқару бағдарламалары"
практикумы                                         |
___________________________________________________________________
Жиыны                                                  |    40
___________________________________________________________________
4. "Жаңа жағдайдағы мемлекеттiк басқару тетiгi" семинары
Қалалардың әкiмдерi
___________________________________________________________________
Тақырыптың атауы                       |Сағат саны
___________________________________________________________________
1. Қазақстан - 2030  басымдықтар, iске асыру           |    4
ерекшелiктерi                                       |
___________________________________________________________________
2. Мемлекеттiк қызметтi реформалау: жай-күйi, және келешегi |    4
___________________________________________________________________
3. Мемлекеттiк басқару органдары және мемлекеттiк      |   12
қызмет туралы заңдар                                |
___________________________________________________________________
4. Бюджет және салық саясаты                           |   4
___________________________________________________________________
5. Атқарушы өкiмет саласындағы заңдарды жетiлдiру      |   4
___________________________________________________________________
6. Әлеуметтiк саладағы мемлекеттiк басқарудың заңдық   |   4
негiздерi                                           |
___________________________________________________________________
7. Қала әкiмдерiнiң қызметiн жетiлдiру проблемалары    |   8
___________________________________________________________________
Жиыны                                                  |   40
___________________________________________________________________
5. "Нарықтық экономиканы мемлекеттiк реттеу. Сыртқы
экономикалық қызметтi реттеу" семинары
Қала, аудан әкiмдерiнiң экономика мәселелерi жөнiндегi
орынбасарлары
___________________________________________________________________
Тақырыптың атауы                       |Сағат саны
___________________________________________________________________
1. Қазақстан - 2030  басымдықтар, iске асыру           |    4
ерекшелiктерi                                       |
___________________________________________________________________
2. "Экономиканы реттеудiң заңдық базасы. СЭҚ-тi реттеу"|    4
заң практикумы                                      |
___________________________________________________________________
3. Дөңгелек үстел: "Шетел инвестициялары. Қауiпсiздiк  |    4
табалдырықтары. Инвестициялаудың өлшемдерi"         |
___________________________________________________________________
4. "Нарық конъюнктурасы. Зерттеу принциптерi мен       |    4
проблемалар" практикумы                             |
___________________________________________________________________
5. Сыртқы экономикалық қызмет, оның қазiргi кезеңде    |    4
экономиканы дамытудағы рөлi                         |
___________________________________________________________________
6. Мемлекет және нарық                                 |    4
___________________________________________________________________
7. Дөңгелек үстел: "Экономиканың аграрлық секторы, оның|    4
дамуы және проблемалары"                            |
___________________________________________________________________
8. "Қазiргi заманғы ақпараттық технологиялар және      |    4
олардың экономиканы мемлекеттiк реттеу тетiгiнде    |
алатын орны" практикумы                             |
___________________________________________________________________
9. "Бюджеттiк саясат, Қаржылық менеджмент және салық   |    4
саясаты" практикумы                                 |
___________________________________________________________________
10. Дөңгелек үстел: "Экономиканы реттеу мен мемлекеттiк|    4
меншiктi басқарудың негiзгi проблемалары"          |
___________________________________________________________________
Жиыны                                                  |    40
___________________________________________________________________

5. Круглый стол "Национальные культурные центры и их роль в
современных условиях"                                                2
6. Практикум "Обмен опытом работы - особенности разработки и
применения региональных программ развития культуры"                  4
7. Круглый стол "Основные направления развития культуры до           4
2030 года"
8. Государственный язык - основа культурного развития                2
9. Круглый стол "Культура и история"                                 2
10. Круглый стол "Культура и философия"                              2
11. Тренинг "Опыт и практика эффективного управления культурой       4
и искусством"
12. Практикум "Современные информационные технологии и программы
управления в области развития культуры"                              4
ИТОГО                                                                40
-----------------------------------------------------------------------------
4. Семинар "Механизм государственного управления в новых условиях"
Акимы городов
-----------------------------------------------------------------------------
Наименование темы                             ! Количество
!    часов
-----------------------------------------------------------------------------
1. Казахстан - 2030 - приоритеты, особенности реализации              4
2. Реформа государственной службы: состояние и перспективы            4
3. Органы государственного управления и законодательство о
государственной службе                                                12
4. Бюджетная и налоговая политика                                     4
5. Совершенствование законодательства в сфере исполнительной
власти                                                                4
6. Законодательные основы государственного управления в               4
социальной сфере
7. Проблемы совершенствования деятельности городских акимов           8
ИТОГО:                                                                40
-----------------------------------------------------------------------------
5. Семинар "Государственное регулирование рыночной экономикой.
Регулирование внешнеэкономической деятельности"
Заместители акимов городов, районов по экономическим вопросам
-----------------------------------------------------------------------------
Наименование темы                             ! Количество
!    часов
-----------------------------------------------------------------------------
1. Казахстан 2030 - приоритеты, особенности реализации                4
2. Юридический практикум "3аконодательная база регулирования
экономики. Регулирование ВЭД"                                         4
3. Круглый стол "Иностранные инвестиции. Пороги безопасности.
Критерии инвестирования."                                             4
4. Практикум "Конъюнктура рынка. Принципы исследования и
проблемы"                                                             4
5. Внешнеэкономическая деятельность, ее роль в развитии экономики
на современном этапе                                                  4
6. Государство и рынок                                                4
7. Круглый стол: "Аграрный сектор экономики, его развитие и
проблемы"                                                             4
8. Практикум "Современные информационные технологии и их место в
механизме государственного регулирования экономики"                   4
9. Практикум "Бюджетная политика. Финансовый менеджмент и
налоговая политика"                                                   4
10. Круглый стол "Основные проблемы регулирования экономики и
управления государственной собственностью"                            4
ИТОГО:                                                                40
-----------------------------------------------------------------------------

6. Компьютерлiк практикум                              |    4
___________________________________________________________________
Жиыны                                                  |    40
___________________________________________________________________
8. "Заң қызметтерiнiң жұмысын ұйымдастыру" семинары
Облыстардың, қалалардың, аудандардың әкiмдерi аппараттары
заң қызметтерiнiң меңгерушiлерi
___________________________________________________________________
Тақырыптың атауы                       |Сағат саны
___________________________________________________________________
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң реформаларды      |    4
тереңдету жөнiндегi 1998-2000 жылдарға арналған     |
iс-қимыл бағдарламасы                               |
___________________________________________________________________
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк құқықтық      |    2
реформалау бағдарламасы                             |
___________________________________________________________________
3. Дөңгелек үстел: "Қазақстан Республикасының еңбек    |    4
заңдары: жай-күйi және қолданылу тәжiрибесi"        |
___________________________________________________________________
4. Дөңгелек үстел: "Қазақстан Республикасы атқарушы    |    4
өкiметiн iске асырудың ұйымдастырушылық-құқықтық тетiгi"
___________________________________________________________________
5. Көшпелi сабақ: "Қазақстан Республикасының атқарушы  |    4
өкiмет органдары қызметiнiң құқықтық негiздерi"     |
___________________________________________________________________
6. Дөңгелек үстел: "Жалпыға бiрдей құқықтық бiлiм беру |    2
тәжiрибесi: проблемалары мен шешiмдерi"             |
___________________________________________________________________
7. "Қазiргi заманғы ақпараттық технологиялар және      |    4
заң қызметiнде пайдалану" практикумы                |
___________________________________________________________________
8. Мемлекеттiк басқару туралы заңдардың жай-күйi мен   |    2
келешегi                                            |
___________________________________________________________________
9. "Iскерлiк қарым-қатынас психологиясы"               |    2
жаттығу-практикумы                                  |
___________________________________________________________________
10. "Басқару психологиясы" практикумы                  |    2
___________________________________________________________________
11. Соттарда шаруашылық дауларды шешу тәжiрибесi       |    4
___________________________________________________________________
12. Компьютерлiк практикум                             |    4
___________________________________________________________________
13. Жалпыға бiрдей құқықтық бiлiм берудi ұйымдастыру   |    2
___________________________________________________________________
Жиыны                                                  |    40
___________________________________________________________________
9. "Жаңа жағдайда экономиканың аграрлық секторын мемлекеттiк
реттеу" семинары
Аудан әкiмдерiнiң ауыл шаруашылығы жөнiндегi орынбасарлары,
аудандық ауыл шаруашылығы басқармаларының бастықтары
___________________________________________________________________
Тақырыптың атауы                       |Сағат саны
___________________________________________________________________

6. Компьютерный практикум                                             4
ИТОГО:                                                                40
-----------------------------------------------------------------------------
8. Семинар "Организация деятельности юридических служб"
Заведующие юридическими службами аппаратов акимов областей,
городов, районов
-----------------------------------------------------------------------------
Наименование темы                             ! Количество
!    часов
-----------------------------------------------------------------------------
1. Программа действий Правительства Республики Казахстан по
углублению реформ на 1998-2000 годы                                    4
2. Государственная программа правовой реформы Республики Казахстан     2
3. Круглый стол "Трудовое законодательство Республики Казахстан:
состояние и практика применения"                                       4
4. Круглый стол "Организационно-правовой механизм реализации
исполнительной власти Республики Казахстан"                            4
5. Выездное занятие "Правовые основы деятельности органов
исполнительной власти Республики Казахстан"                            4
6. Круглый стол "Практика организации правового всеобуча:
проблемы и решения"                                                    2
7. Практикум "Современные информационные технологии и их
использование в сфере юридической службы"                              4
8. Состояние и перспективы законодательства о государственном
управлении                                                             2
9. Практикум-тренинг "Психология делового общения"                     2
10. Практикум "Психология управления"                                  2
11. Практика разрешения хозяйственных споров в судах                   4
12. Компьютерный практикум                                             4
13. Организация правового всеобуча                                     2
ИТОГО:                                                                 40
-----------------------------------------------------------------------------
9. Семинар "Государственное регулирование аграрным сектором
экономики в новых условиях
Заместители акимов районов по сельскому хозяйству, начальники
районных сельхозуправлений
-----------------------------------------------------------------------------
Наименование темы                             ! Количество
!    часов
-----------------------------------------------------------------------------

1. Қазақстан 2030. Президенттiң Қазақстан халқына      |    4
жолдауы                                             |
___________________________________________________________________
2. Дөңгелек үстел: "Аграрлық сектордағы реформалардың  |    4
құқықтық аспектiлерi"                               |
___________________________________________________________________
3. Аграрлық секторды мемлекеттiк реттеу                |    4
___________________________________________________________________
4. Дөңгелек үстел. Пiкiрталас -  "Еңбек рыногы,        |    4
ауылдағы жұмыспен қамту проблемалары"               |
___________________________________________________________________
5. Жаттығу: "Қазақстан Республикасының еңбек туралы    |    4
заңдары"                                            |
___________________________________________________________________
6. Дөңгелек үстел: "Аграрлық сектордағы шағын          |    4
несиелендiрудiң шарттары мен принциптерi"           |
___________________________________________________________________
7. Пiкiрталас: "Жер реформасы және оны жергiлiктi      |    4
жерлерде жүзеге асыру проблемалары"                 |
___________________________________________________________________
8. "Фермерлiк (шаруа) қожалығының бизнес жоспарын      |    4
әзiрлеу"                                            |
___________________________________________________________________
9. "Фермер қожалығының жоспар-маркетингiн әзiрлеу"     |    4
практикумы                                          |
___________________________________________________________________
10. Қорытынды сабақ. Пiкiр алмасу                      |    4
___________________________________________________________________
Жиыны                                                  |    40
___________________________________________________________________
10. "Жаңа жағдайда кәсiпкерлiктi мемлекеттiк реттеу" семинары
Әкiмдердiң экономика мәселелерi жөнiндегi орынбасарлары
___________________________________________________________________
Тақырыптың атауы                       |Сағат саны
___________________________________________________________________
1. Қазақстан - 2030: басымдықтар, iске асыру           |   4
ерекшелiктерi                                       |
___________________________________________________________________
2. Халық шаруашылығының құрылымы мен жаңа технологиялар|   4
___________________________________________________________________
3. "Бизнес-жоспарды әзiрлеу әдiстемесi" практикумы     |   4
___________________________________________________________________
4. Қазақстандағы инвестициялық саясат                  |   4
___________________________________________________________________
5. "Фирманың қаржысын басқару" практикумы              |   4
___________________________________________________________________
6. Қазақстан Республикасындағы салық жүйесi            |   4
___________________________________________________________________
7. Дөңгелек үстел: "Шағын және орта кәсiпкерлiкте аудит|   4
пен бухгалтерлiк есептi жүргiзу жүйесi"             |
___________________________________________________________________
8. Пiкiрталас: "Шағын және орта кәсiпкерлiктi дамыту   |   4
проблемалары"                                       |
___________________________________________________________________
9. "Маркет-жоспарды әзiрлеу" практикумы                |   4
___________________________________________________________________
10. Шағын және орта кәсiпкерлiктi дамытуды мемлекеттiк |   4
қолдаудың негiзгi бағыттары бойынша ұсыныстар      |
әзiрлеу                                            |
___________________________________________________________________
Жиыны                                                  |   40
___________________________________________________________________
11. "Зейнетақы реформасын ұйымдастыру" семинары
Облыстардың халықты әлеуметтiк қорғау қызметтерiнiң басшылары
___________________________________________________________________
Тақырыптың атауы                       |Сағат саны
___________________________________________________________________
1. Қазақстан - 2030: басымдықтар, iске асыру           |    4
ерекшелiктерi                                       |
___________________________________________________________________
2. Мемлекеттiк басқару мен жергiлiктi өзiн-өзi         |    4
басқарудың ұйымдастыру-құқықтық тетiгi              |
___________________________________________________________________
3. Дөңгелек үстел: "Қазақстан Республикасындағы        |    4
зейнетақымен қамсыздандыру туралы заң"              |
___________________________________________________________________
4. Жинақтаушы зейнетақы қорлары: жай-күйi және келешегi|    2
___________________________________________________________________
5. "Зейнетақы реформасының проблемалары және жергiлiктi|    2
өзiн-өзi басқару" практикумы                        |
___________________________________________________________________
6. Дөңгелек үстел: "Қазақстан Республикасындағы        |    4
зейнетақы реформасын заңдық және құқықтық қамтамасыз|
ету"                                                |
_______________________________________________________|___________

1. Казахстан-2030. Послание Президента народу Казахстана             4
2. Круглый стол "Правовые аспекты реформы в аграрном секторе"        4
3. Государственное регулирование аграрного сектора                   4
4. Круглый стол. Дискуссия - "Рынок труда, проблемы занятости на
селе"                                                                4
5. Тренинг "Законодательство Республики Казахстан о труде"           4
6. Круглый стол "Условия и принципы микрокредитования в
аграрном секторе"                                                    4
7. Дискуссия "Земельная реформа и проблемы ее осуществления
на местах"                                                           4
8. Практикум "Разработка бизнес-плана фермерского (крестьянского
хозяйства"                                                           4
9. Практикум "Разработка плана-маркетинга фермерского хозяйства"     4
10. Итоговое занятие. Обмен мнениями                                 4
ИТОГО:                                                               40
-----------------------------------------------------------------------------
10. Семинар "Государственное регулирование предпринимательства
в новых условиях"
Заместители акимов по экономическим вопросам
-----------------------------------------------------------------------------
Наименование темы                             ! Количество
!    часов
-----------------------------------------------------------------------------
1. Казахстан-2030: приоритеты, особенности реализации                  4
2. Структура народного хозяйства и новые технологии                    4
3. Практикум "Методика разработки бизнес-плана"                        4
4. Инвестиционная политика в Казахстане                                4
5. Практикум "Управление финансами фирмы"                              4
6. Налоговая система в Республике Казахстан                            4
7. Круглый стол "Система проведения аудита и бухучета в малом и
среднем предпринимательстве"                                           4
8. Дискуссия "Проблемы развития малого и среднего
предпринимательства"                                                   4
9. Практикум "Разработка маркет-плана"                                 4
10. Выработка предложений по основным направлениям государственной
поддержки развития малого и среднего предпринимательства               4
ИТОГО:                                                                 40
----------------------------------------------------------------------------
11. Семинар "Организация пенсионной реформы"
Руководители служб социальной защиты областей
-----------------------------------------------------------------------------
Наименование темы                             ! Количество
!    часов
-----------------------------------------------------------------------------
1. Казахстан-2030: приоритеты, особенности реализации                 4
2. Организационно-правовой механизм государственного управления и
местного самоуправления                                               4
3. Круглый стол "Закон о пенсионном обеспечении в Республике
Казахстан"                                                            4
4. Накопительные пенсионные фонды: состояние и перспективы            2
5. Практикум "Проблемы пенсионной реформы и местное самоуправление"   2
6. Круглый стол "Законодательное и правовое обеспечение
пенсионной реформы в Республике Казахстан"                            4

7. "Халықты зейнетақымен қамсыздандырудың жай-күйi     |    4
және проблемалары" практикумы                          |
___________________________________________________________________
8. Дөңгелек үстел: "Еңбек рыногы, халықты жұмыспен     |    4
қамту проблемалары"                                 |
___________________________________________________________________
9. Iскерлiк ойын: "Қызметкерлердi басқару. БПЖА (АРУП)"|    4
___________________________________________________________________
10. Iскерлiк ойын: "Халықты әлеуметтiк қамсыздандыру   |    4
жүйесiн жетiлдiру"                                 |
___________________________________________________________________
11. Қорытындылау. Пiкiр алмасу                         |    4
___________________________________________________________________
Жиыны                                                  |    40
___________________________________________________________________
12. "Селолық окург әкiмiнiң қызметiн ұйымдастыру" семинары
Селолық (ауылдық) округтердiң әкiмдерi
___________________________________________________________________
Тақырыптың атауы                       |Сағат саны
___________________________________________________________________
1. Қазақстан - 2030: басымдықтар, iске асыру           |    4
ерекшелiктерi                                       |
___________________________________________________________________
2. Қазақстан Республикасында аграрлық секторды         |    2
мемлекеттiк реттеу                                  |
___________________________________________________________________
3. Қазақстан Республикасының жер заңдары: жай-күйi     |    4
және практикасы                                     |
___________________________________________________________________
4. Қазақстан Республикасының еңбек заңдары: жай-күйi   |    2
және қолданылу тәжiрибесi                           |
___________________________________________________________________
5. Дөңгелек үстел: "Ауыл тұрғындарын әлеуметтiк қорғау"|    4
___________________________________________________________________
6. Дөңгелек үстел: "Селолық округтiң бюджетi және оны  |    4
қалыптастыру проблемалары"                          |
___________________________________________________________________
7. Басқару психологиясы. Тест жүргiзу                  |    2
___________________________________________________________________
8. "Селолық окург әкiмiнiң iс жүргiзуi және құжат      |    4
айналымы"  практикумы                               |
___________________________________________________________________
9. Компьютерлiк практикум                              |    4
___________________________________________________________________
10. Семинар - диспут: "Селоның әлеуметтiк проблемаларын|    4
шешу тәжiрибесi"                                   |
___________________________________________________________________
11. Дөңгелек үстел: "Еңбек рыногы. Ауыл тұрғындарын    |    4
қорғау проблемалары"                               |
___________________________________________________________________
12. Қорытынды сабақ. Пiкiр алмасу                      |    2
___________________________________________________________________
Жиыны                                                  |    40
___________________________________________________________________
13. "Қазiргi кезеңдегi iшкi саясаттың өзектi проблемалары"
семинары
Облыс әкiмдерi аппараттарының iшкi саясат бөлiмдерiнiң
меңгерушiлерi
___________________________________________________________________
Тақырыптың атауы                       |Сағат саны
___________________________________________________________________
1. Қазақстан - 2030: басымдықтар, iске асыру           |    4
ерекшелiктерi                                       |
___________________________________________________________________
2. Дөңгелек үстел: "Саяси тұрақтылық пен қоғамдық      |    4
келiсiмдi қамтамасыз ету тетiгi"                    |
___________________________________________________________________
3. Дөңгелек үстел: "Азаматтық пен қазақстандық отан    |    2
сүйгiштiктi қалыптастыру - ұлттық қауiпсiздiктiң    |
маңызды басымдықтары"                               |
___________________________________________________________________
4. "Уақыт талабына сай адамдардың дүние танымына әсер  |    2
етудiң тиiмдi нысандары мән әдiстерiн жасау"       |
практикумы                                         |
___________________________________________________________________
5. Дөңгелек үстел: "Орталық және жергiлiктi атқарушы   |    2
органдардың аймақтық әлеуметтiк бағдарламаларды     |
шешудегi өзара iс-қимылын жетiлдiрудiң проблемалары |
мен жолдары"                                        |
___________________________________________________________________
6. Дөңгелек үстел: "Еңбек рыногы және халықтың жұмыспен|    2
қамтылуы. Аймақтық деңгейде кедейшiлiкке және       |
жұмыссыздыққа қарсы күрестiң тиiмдi әдiстерiн       |
iздестiру"                                          |
______________________________________________________________
_____

7. Практикум "Состояние и проблемы пенсионного обеспечения
населения"                                                            4
8. Круглый стол "Рынок труда, проблемы занятости населения"           4
9. Деловая игра "Управление персоналом. АРУП"
10. Деловая игра "Совершенствование системы социальной защиты
населения"                                                            4
11. Подведение итогов. Обмен мнениями                                 4
ИТОГО:                                                                36
-----------------------------------------------------------------------------
12. Семинар "Организация деятельности акима сельского округа"
Акимы сельских (аульных) округов
-----------------------------------------------------------------------------
Наименование темы                             ! Количество
!    часов
-----------------------------------------------------------------------------
1. Казахстан-2030: приоритеты, особенности реализации                  4
2. Государственное регулирование аграрного сектора в Республике
Казахстан                                                              2
3. Земельное законодательство Республики Казахстан: состояние
и практика                                                             4
4. Трудовое законодательство Республики Казахстан: состояние и
практика применения                                                    2
5. Круглый стол "Социальная защита сельского населения"                4
6. Круглый стол "Бюджет сельского округа и проблемы его
формирования"                                                          4
7. Психология управления. Тестирование                                 2
8. Практикум "Делопроизводство и документооборот акима
сельского округа"                                                      4
9. Компьютерный практикум                                              4
10. Семинар-диспут "Опыт решения социальных проблем села"              4
11. Круглый стол "Рынок труда. Проблемы защиты сельского               4
населения"
12. Итоговое занятие. Обмен мнениями                                   2
ИТОГО:                                                                 40
-----------------------------------------------------------------------------
13. Семинар "Актуальные проблемы внутренней политики на
современном этапе"
Заведующие отделами внутренней политики аппаратов акимов
областей
-----------------------------------------------------------------------------
Наименование темы                             ! Количество
!    часов
-----------------------------------------------------------------------------
1. Казахстан-2030: приоритеты, особенности реализации                 4
2. Круглый стол "Механизм обеспечения политической стабильности и     4
общественного согласия"
3. Круглый стол "Формирование гражданственности и казахстанского
патриотизма - важнейшие приоритеты национальной безопасности"         2
4. Практикум "Выработка эффективных форм и методов воздействия на     2
мировоззрение людей в соответствии с требованиями времени"
5. Круглый стол "Проблемы и пути совершенствования взаимодействия
центральных и местных исполнительных органов в решении социальных
региональных программ"                                                2
6. Круглый стол "Рынок труда и занятость населения. Поиск             2
эффективных методов борьбы с бедностью и безработицей на
региональном уровне"

7. Дөңгелек үстел: "Жергiлiктi атқарушы органдардың    |    4
салауатты өмiр салтын және азаматтардың экологиялық |
игiлiгiн қамтамасыз ету жөнiндегi жұмысын           |
ұйымдастыру"                                        |
___________________________________________________________________
8. Дөңгелек үстел: "Жергiлiктi атқарушы органдардың    |    4
туризм мен спортты дамыту жөнiндегi жұмысын         |
ұйымдастыру"                                        |
___________________________________________________________________
9. Дөңгелек үстел: "Бiлiм беру және мәдениет: жай-күйi |    4
және нарықтық жағдайда дамыту жолдары"              |
___________________________________________________________________
10. Iскерлiк ойын: "Аумақтық әлеуметтiк бағдарламаларды|    4
iске асыру кезiндегi әкiм аппаратының аудандық     |
мәслихатпен және атқарушы өкiметтiң жоғары тұрған  |
салалық органдарымен қызметiн үйлестiрудiң тиiмдi  |
тетiгiн әзiрлеу"                                   |
___________________________________________________________________
11. "Атқарушы өкiмет органдарының басқару шешiмдерiн   |    2
дайындауды және қабылдауы барысында заңдылықты     |
қамтамасыз ету" жаттығуы                           |
___________________________________________________________________
12. "Жергiлiктi атқарушы органдардың әлеуметтiк-мәдени |    4
даму проблемаларын шешу, аймақта саяси тұрақтылық  |
пен қоғамдық келiсiмдi қамтамасыз ету жөнiндегi    |
жұмысының озық тәжiрибесi" практикумы              |
___________________________________________________________________
13. Қорытынды сабақ                                    |    2
___________________________________________________________________
Жиыны                                                  |    40
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
1998 жылғы 5 тамыздағы
N 150 өкiмiмен
бекiтiлген
"Атқарушы өкiмет органдарының Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1998-2000 жылдарға арналған iс-қимыл
бағдарламасының орындалуын қамтамасыз ету жөнiндегi
мiндеттерi" бағдарламасы бойынша семинар өткiзудiң
КЕСТЕСI
1. "Мемлекеттiк басқару жүйесiндегi құжаттау" семинары
(Астана қаласы)
___________________________________________________________________
Рет|                Облыс                     |Облыс әкiмдерi
N |                                          |аппараттарының жалпы
|                                          |бөлiмдерiнiң
|                                          |меңгерушiлерi
|                                          | 12-16 қазан
___________________________________________________________________
1 |Ақмола                                    |        1
2 |Алматы                                    |        1
3 |Атырау                                    |        1

7. Круглый стол "Организация работы местных исполнительных органов    4
по обеспечению здорового образа жизни и экологического
благополучия граждан"
8. Круглый стол "Организация работы местных исполнительных органов
по развитию туризма и спорта"                                         4
9. Круглый стол "Образование и культура: состояние и пути
развития в рыночных условиях"                                         4
10. Деловая игра "Выработка эффективного механизма координации
деятельности аппарата акима с районным маслихатом и вышестоящими
отраслевыми органами исполнительной власти при реализации
территориальных социальных программ"                                  4
11. Тренинг "Обеспечение законности при подготовке и принятии
управленческих решений органами исполнительной власти"                2
12. Практикум "Передовой опыт работы местных исполнительных
органов по решению проблем социально-культурного развития,            4
обеспечение политической стабильности и общественного согласия в
регионе"
13. Итоговой занятие                                                  2
ИТОГО:                                                                40
-----------------------------------------------------------------------------
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 5 августа 1998 г. № 150-р
ГРАФИК
проведения семинаров по программе "Задачи органов
исполнительной власти по обеспечению выполнения
Программы действий Правительства
Республики Казахстан
на 1998-2000 годы"
1. Семинар "Документирование в системе государственного управления"
(г. Астана)
-----------------------------------------------------------------------------
№ !            Область                !Заведующие общими отделами аппаратов
п/п!                                   !            акимов областей
!                                   !            12 - 16 октября
-----------------------------------------------------------------------------
1    Акмолинская                                          1
2    Алматинская                                          1
3    Атырауская                                           1

1 |Ақмола                                    |        1
2 |Алматы                                    |        1
3 |Атырау                                    |        1
4 |Ақтөбе                                    |        1
5 |Шығыс Қазақстан                           |        1
6 |Жамбыл                                    |        1
7 |Батыс Қазақстан                           |        1
8 |Қарағанды                                 |        1
9 |Қызылорда                                 |        1
10 |Қостанай                                  |        1
11 |Маңғыстау                                 |        1
12 |Павлодар                                  |        1
13 |Солтүстiк Қазақстан                       |        1
14 |Оңтүстiк Қазақстан                        |        1
15 |Астана қаласы                             |        1
16 |Алматы қаласы                             |        1
|Жиыны                                     |        16
___________________________________________________________________
4. "Жаңа жағдайдағы мемлекеттiк басқару тетiгi" семинары
(Алматы қаласы)
___________________________________________________________________
Рет|                Облыс                     |Қалалардың әкiмдерi
N |                                          | 5-9 қазан
___________________________________________________________________
1 |Ақмола                                    |        2
2 |Алматы                                    |        2
3 |Атырау                                    |        2
4 |Ақтөбе                                    |        2
5 |Шығыс Қазақстан                           |        2
6 |Жамбыл                                    |        2
7 |Батыс Қазақстан                           |        2
8 |Қарағанды                                 |        2
9 |Қызылорда                                 |        2
10 |Қостанай                                  |        2
11 |Маңғыстау                                 |        2
12 |Павлодар                                  |        2
13 |Солтүстiк Қазақстан                       |        2
14 |Оңтүстiк Қазақстан                        |        2
15 |Астана қаласы                             |        1
16 |Алматы қаласы                             |        1
|Жиыны                                     |        30
___________________________________________________________________
5. "Нарықтық экономиканы мемлекеттiк реттеу. Сыртқы
экономикалық қызметтi реттеу" семинары
(Алматы қаласы)
___________________________________________________________________
Рет|         Облыс      | Қала әкiмдерiнiң     |Аудан әкiмдерiнiң
N |                    | экономика мәселелерi |экономика мәселелерi
|                    |    жөнiндегi         |жөнiндегi
|                    | орынбасарлары        |орынбасарлары

1    Акмолинская                                   1
2    Алматинская                                   1
3    Атырауская                                    1
4    Актюбинская                                   1
5    Восточно-Казахстанская                        1
6    Жамбылская                                    1
7    Западно-Казахстанская                         1
8    Карагандинская                                1
9    Кызылординская                                1
10   Костанайская                                  1
11   Мангистауская                                 1
12   Павлодарская                                  1
13   Северо-Казахстанская                          1
14   Южно-Казахстанская                            1
15   г. Астана                                     1
16   г. Алматы                                     1
ИТОГО:                                             16
-----------------------------------------------------------------------------
4. Семинар "Механизм государственного управления в новых условиях"
(г. Алматы)
-----------------------------------------------------------------------------
№ !            Область                !            Акимы городов
п/п!                                   !            5 - 9 октября
-----------------------------------------------------------------------------
1    Акмолинская                                   2
2    Алматинская                                   2
3    Атырауская                                    2
4    Актюбинская                                   2
5    Восточно-Казахстанская                        2
6    Жамбылская                                    2
7    Западно-Казахстанская                         2
8    Карагандинская                                2
9    Кызылординская                                2
10   Костанайская                                  2
11   Мангистауская                                 2
12   Павлодарская                                  2
13   Северо-Казахстанская                          2
14   Южно-Казахстанская                            2
15   г. Астана                                     1
16   г. Алматы                                     1
ИТОГО:                                             30
-----------------------------------------------------------------------------
5. Семинар "Государственное регулирование рыночной экономикой.
Регулирование внешнеэкономической деятельности"
{г. Алматы)
-----------------------------------------------------------------------------
№ !            Область                !Заместители акимов!Заместители акимов
п/п!                                   !городов по эконо- !районов по эконо-
!                                   !мическим вопросам !мическим вопросам

|                    | 5-9-қазан            | 21-25 желтоқсан
___________________________________________________________________
1 |Ақмола              |         2           |        2
2 |Алматы              |         2           |        2
3 |Атырау              |         2           |        2
4 |Ақтөбе              |         2           |        2
5 |Шығыс Қазақстан     |         2           |        2
6 |Жамбыл              |         2           |        2
7 |Батыс Қазақстан     |         2           |        2
8 |Қарағанды           |         2           |        2
9 |Қызылорда           |         2           |        2
10 |Қостанай            |         2           |        2
11 |Маңғыстау           |         2           |        2
12 |Павлодар            |         2           |        2
13 |Солтүстiк Қазақстан |         2           |        2
14 |Оңтүстiк Қазақстан  |         2           |        2
15 |Астана қаласы       |         2           |        2
16 |Алматы қаласы       |         2           |        2
|Жиыны               |         32          |        32
___________________________________________________________________
6. "Ақпараттық технологиялар" семинары
(Алматы қаласы)
___________________________________________________________________
Рет|            Облыс     |Облыстардың әкiмдерi|Қала әкiмдерi
N |                      |аппараттарының      |аппараттарының
|                      |басшылары           |басшылары
___________________________________________________________________
|                      |14-18 қыркүйек      | 19-23  | 7-11
|                      |                    | қазан  |желтоқсан
___________________________________________________________________
1 |Ақмола                |        1           |    2   |    2
2 |Алматы                |        1           |    2   |    2
3 |Атырау                |        1           |    2   |    2
4 |Ақтөбе                |        1           |    2   |    2
5 |Шығыс Қазақстан       |        1           |    2   |    2
6 |Жамбыл                |        1           |    2   |    2
7 |Батыс Қазақстан       |        1           |    2   |    2

!                                   !  5-9 октября     !   21-25 декабря
-----------------------------------------------------------------------------
1    Акмолинская                                2                  2
2    Алматинская                                2                  2
3    Атырауская                                 2                  2
4    Актюбинская                                2                  2
5    Восточно-Казахстанская                     2                  2
6    Жамбылская                                 2                  2
7    Западно-Казахстанская                      2                  2
8    Карагандинская                             2                  2
9    Кызылординская                             2                  2
10   Костанайская                               2                  2
11   Мангистауская                              2                  2
12   Павлодарская                               2                  2
13   Северо-Казахстанская                       2                  2
14   Южно-Казахстанская                         2                  2
15   г. Астана                                  2                  2
16   г. Алматы                                  2                  2
ИТОГО:                                          32                 32
-----------------------------------------------------------------------------
6. Семинар "Информационные технологии"
(г. Алматы)
-----------------------------------------------------------------------------
№ !              Область            !Руководители    !Руководители аппаратов
п\п!                                 !аппаратов акимов!акимов городов
!                                 !областей        !
!-------------------------------------------------------------------------
!                                 !14-18 сентября  !    19-23  !  7-11
!                                 !                !   октября ! декабря
-----------------------------------------------------------------------------
1    Акмолинская                              1              2          2
2    Алматинская                              1              2          2
3    Атырауская                               1              2          2
4    Актюбинская                              1              2          2
5    Восточно-Казахстанская                   1              2          2
6    Жамбылская                               1              2          2
7    Западно-Казахстанская                    1              2          2

8 |Қарағанды             |        1           |    2   |    2
9 |Қызылорда             |        1           |    2   |    2
10 |Қостанай              |        1           |    2   |    2
11 |Маңғыстау             |        1           |    2   |    2
12 |Павлодар              |        1           |    2   |    2
13 |Солтүстiк Қазақстан   |        1           |    2   |    2
14 |Оңтүстiк Қазақстан    |        1           |    2   |    2
15 |Астана қаласы         |        1           |    2   |    2
16 |Алматы қаласы         |        1           |    2   |    2
|Жиыны                 |        16          |    32  |    32
___________________________________________________________________
7. "Кадр қызметтерiнiң жұмысын ұйымдастыру" семинары
(Алматы қаласы)
___________________________________________________________________
Рет|            Облыс     |Облыстардың әкiмдерi|Қала, аудан әкiмдерiнiң
N |                      |кадр қызметтерiнiң  |кадр қызметтерiнiң
|                      |меңгерушiлерi       |меңгерушiлерi
|                      |7-11 қыркүйек       |   2-6 қараша
___________________________________________________________________
1 |Ақмола                |        1           |        4
2 |Алматы                |        1           |        4
3 |Атырау                |        1           |        4
4 |Ақтөбе                |        1           |        4
5 |Шығыс Қазақстан       |        1           |        4
6 |Жамбыл                |        1           |        4
7 |Батыс Қазақстан       |        1           |        4
8 |Қарағанды             |        1           |        4
9 |Қызылорда             |        1           |        4
10 |Қостанай              |        1           |        4
11 |Маңғыстау             |        1           |        4
12 |Павлодар              |        1           |        4
13 |Солтүстiк Қазақстан   |        1           |        4
14 |Оңтүстiк Қазақстан    |        1           |        4
15 |Астана қаласы         |        1           |        2
16 |Алматы қаласы         |        1           |        2
|Жиыны                 |        16          |        60
___________________________________________________________________

8    Карагандинская                           1              2          2
9    Кызылординская                           1              2          2
10   Костанайская                             1              2          2
11   Мангистауская                            1              2          2
12   Павлодарская                             1              2          2
13   Северо-Казахстанская                     1              2          2
14   Южно-Казахстанская                       1              2          2
15   г. Астана                                1              2          2
16   г. Алматы                                1              2          2
ИТОГО:                                        16             32         32
-----------------------------------------------------------------------------
7. Семинар "Организация деятельности кадровых служб"
(г. Алматы)
-----------------------------------------------------------------------------
№ !            Область            !Заведующие кадровыми!Заведующие кадровыми
п/п!                               !службами аппаратов  !службами аппаратов
!                               !акимов областей     !акимов городов,
!                               !  7-11 сентября     !районов 2-6 ноября
-----------------------------------------------------------------------------
1    Акмолинская                                1                  4
2    Алматинская                                1                  4
3    Атырауская                                 1                  4
4    Актюбинская                                1                  4
5    Восточно-Казахстанская                     1                  4
6    Жамбылская                                 1                  4
7    Западно-Казахстанская                      1                  4
8    Карагандинская                             1                  4
9    Кызылординская                             1                  4
10   Костанайская                               1                  4
11   Мангистауская                              1                  4
12   Павлодарская                               1                  4
13   Северо-Казахстанская                       1                  4
14   Южно-Казахстанская                         1                  4
15   г. Астана                                  1                  2
16   г. Алматы                                  1                  2
ИТОГО:                                          16                 60
-----------------------------------------------------------------------------

3 |Атырау                |        3           |        3
4 |Ақтөбе                |        3           |        3
5 |Шығыс Қазақстан       |        3           |        3
6 |Жамбыл                |        3           |        3
7 |Батыс Қазақстан       |        3           |        3
8 |Қарағанды             |        3           |        3
9 |Қызылорда             |        3           |        3
10 |Қостанай              |        3           |        3
11 |Маңғыстау             |        3           |        3
12 |Павлодар              |        3           |        3
13 |Солтүстiк Қазақстан   |        3           |        3
14 |Оңтүстiк Қазақстан    |        3           |        3
15 |Астана қаласы         |        -           |        -
16 |Алматы қаласы         |        -           |        -
|Жиыны                 |        42          |        42
___________________________________________________________________
13. "Қарiзгi кезеңдегi iшкi саясаттың өзектi проблемалары"
семинары
(Алматы қаласы)
___________________________________________________________________
Рет|                Облыс                     |Облыс әкiмдерi
N |                                          |аппараттарының iшкi
|                                          |саясат бөлiмдерiнiң
|                                          |меңгерушiлерi
|                                          | 28 қыркүйек - 2 қазан
___________________________________________________________________
1 |Ақмола                                    |        1
2 |Алматы                                    |        1
3 |Атырау                                    |        1
4 |Ақтөбе                                    |        1
5 |Шығыс Қазақстан                           |        1
6 |Жамбыл                                    |        1
7 |Батыс Қазақстан                           |        1
8 |Қарағанды                                 |        1
9 |Қызылорда                                 |        1
10 |Қостанай                                  |        1
11 |Маңғыстау                                 |        1
12 |Павлодар                                  |        1
13 |Солтүстiк Қазақстан                       |        1
14 |Оңтүстiк Қазақстан                        |        1
15 |Астана қаласы                             |        1
16 |Алматы қаласы                             |        1
|Жиыны                                     |        16
___________________________________________________________________

3    Атырауская                                 3                  3
4    Актюбинская                                3                  3
5    Восточно-Казахстанская                     3                  3
6    Жамбылская                                 3                  3
7    Западно-Казахстанская                      3                  3
8    Карагандинская                             3                  3
9    Кызылординская                             3                  3
10   Костанайская                               3                  3
11   Мангистауская                              3                  3
12   Павлодарская                               3                  3
13   Северо-Казахстанская                       3                  3
14   Южно-Казахстанская                         3                  3
15   г. Астана                                  -                  -
16   г. Алматы                                  -                  -
ИТОГО:                                          42                 42
-----------------------------------------------------------------------------
13. Актуальные проблемы внутренней политики на современном этапе
(г. Алматы)
-----------------------------------------------------------------------------
№ !                  Область        !Заведующие отделами внутренней политики
п/п!                                 !         аппаратов акимов областей
!                                 !          28 сентября - 2 октября
-----------------------------------------------------------------------------
1     Акмолинская                                   1
2     Алматинская                                   1
3     Атырауская                                    1
4     Актюбинская                                   1
5     Восточно-Казахстанская                        1
6     Жамбылская                                    1
7     Западно-Казахстанская                         1
8     Карагандинская                                1
9     Кызылординская                                1
10    Костанайская                                  1
11    Мангистауская                                 1
12    Павлодарская                                  1
13    Северо-Казахстанская                          1
14    Южно-Казахстанская                            1
15    г. Астана                                     1
16    г. Алматы                                     1
ИТОГО:                                              16
-----------------------------------------------------------------------------