Лотереялар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 11 тамыздағы N 152. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999.07.08. N 939 қаулысымен. ~P990939
ЕСКЕРТУ. Қаулы күшін жойды - ҚР Үкіметінің 1999.07.08. N 939
қаулысымен. P990939_
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2201 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894 P951894_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат) сәйкес:
Лотереяларды (мемлекеттiктен (Ұлттықтан) басқа) ұйымдастыру және өткiзу құқығына арналған лицензияларға Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi немесе оның бiрiншi орынбасары қол қояды деп белгiленсiн.
Премьер-Министрi

О предоставлении права подписания лицензий на право организации и проведения лотерей Премьер-Министром или его Первым заместителем
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 августа 1998 г. № 152-р. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 8 июля 1999 г. N 939 ~P990939
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1894 "О реализации постановления Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 г. № 2201" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 41, ст. 515):
Установить, что Лицензии на право организации и проведения лотерей (кроме государственных (национальных) подписывает Премьер-Министр Республики Казахстан или его Первый заместитель.
Премьер-Министр