Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 14 тамыздағы N 154 өкiмiне толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 19 тамыздағы N 158
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1998 жылғы 14 тамыздағы N 154 өкiмiне мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
2-тармақ мынадай мазмұндағы 3)-тармақшамен толықтырылсын:
"3) қаржы қызметiн, 1997 жылдың 1 қаңтарынан бастап осы уақытқа дейiн бюджетке салықтар мен басқа да мiндеттi төлемдердiң төленуiнiң уақытылығы мен толықтығын тексерудi қолданылып жүрген заңдарға сәйкес келтiрсiн".
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 августа 1998 года № 154
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 августа 1998 г. № 158-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 августа 1998 года № 154 следующее дополнение:
пункт 2 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) провести в соответствии с действующим законодательством проверку финансовой деятельности, своевременности и полноты уплаты налогов и других обязательных платежей в бюджет с 1 января 1997 года по настоящее время.".
Премьер-Министр