1999 жылға арналған республикалық бюджеттің жобасы жөніндегі жұмысты ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ӨКІМІ 1998 жылғы 4 қараша N 210
"1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңның жобасын (бұдан әрі -Заң) Парламентте тиімді және жедел талқылауды қамтамасыз ету мақсатында:
1. Заң жобасында көзделген бағдарламаларды қаржыландыру бойынша негіздемелер үшін, қызметі осы бағдарламалардың бюджеттік жіктемесі бойынша қаржыландырылатын, тиісті министрліктер, ведомстволар мен өзге де мемлекеттік органдар жауапты болып табылады деп белгіленсін.
2. Заң жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі мен Сенатының комитеттерінде қарау мен талқылау кезінде, Қаржы министрлігінің тиісті негіздемелермен баяндама жасау кезінде министрлер немесе вице-министрлер, сондай-ақ басқа да мемлекеттік органдардың басшылары Үкіметтің өкілдері ретінде болады деп айқындалсын.
3. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы А.А. Тілеубердин министрліктер мен мемлекеттік органдардың Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі мен Сенатының комитеттеріндегі жұмысына бақылау жасауды қамтамасыз етсін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің басшылығын Заң жобасының талқылану барысы мен республикалық мемлекеттік органдар басшыларының Қазақстан Республикасы Үкіметінің ұсыныстарын негіздеу бойынша қабылдайтын шаралары туралы жедел хабардар етіп отырсын.
Премьер-Министр

Об организации работ по проекту республиканского бюджета на 1999 год
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 ноября 1998 года № 210 -р
В целях обеспечения эффективного и оперативного обсуждения проекта Закона "О республиканском бюджете на 1999 год" (далее - Закон) в Парламенте Республики Казахстан:
1. Установить, что ответственными за обоснование по финансированию программ, предусмотренных в проекте Закона, являются соответствующие министерства, ведомства и иные государственные органы, чья деятельность финансируется по бюджетной классификации данных программ.
2. Определить, что при рассмотрении и обсуждении проекта Закона в комитетах Мажилиса и Сената Парламента Республики Казахстан, при докладе Министерства финансов с соответствующими обоснованиями, в качестве представителей Правительства выступают Министры или вице- Министры, а также руководители других государственных органов.
3. Руководителю Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан Тлеубердину А.А. обеспечить контроль за работой министерств и государственных органов в комитетах Мажилиса и Сената Парламента Республики Казахстан и оперативно информировать руководство Правительства Республики Казахстан о ходе обсуждения проекта Закона и мерах,
принимаемых руководителями республиканских государственных органов по
обоснованию предложений Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова
23.12.98г.)