Бірыңғай почта-жинақтық және телкоммуникациялық жүйені дамыту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ӨКІМІ 1998 жылғы 6 қараша N 212
Республикалық мемлекеттік почта байланысы кәсіпорынның ауылдық
бөлімшелерін, "Қазақтелеком" ашық акционерлік қоғамын және "Қазақстан
Халықтық Жинақ Банкі" ашық акционерлік қоғамын біріктіру мүмкіндігінің
техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және тиімділігін есептеу
мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Шаймұханов              - Қазақстан Республикасының Көлік
Сапарғали Дүйсетайұлы     және коммуникациялар министрлігі
Әкімшілік департаментінің директоры,
жетекші
Попандопуло             - Қазақстан Республикасының Табиғи
Елена Николаевна          монополияларды реттеу және бәсекелестікті
қорғау жөніндегі комитеті табиғи
монополияларды реттеу басқармасының
бастығы, жетекшінің орынбасары
Қанешев                 - Қазақстан Республикасы Стратегиялық
Біржан Бисекеұлы          жоспарлау және реформалар жөніндегі
агенттігінің Стратегиялық жоспарлау және
үйлестіру департаменті директорының
орынбасары (келісім бойынша)
Нәсиев                  - Қазақстан Республикасының Көлік
Асқар Қайратұлы           және коммуникациялар министрлігі
Почта және телекоммуникациялар
жөніндегі департаментінің директоры
Мәдиев                  - Қазақстан Республикасының Көлік
Біржан Мұхамеджанұлы      және коммуникациялар министрлігі
Экономикалық саясат және сыртқы
байланыстар департаментінің директоры
Әшкенов                 - Республикалық мемлекеттік почта
Ермек Рахымғазыұлы        байланысы кәсіпорнының бас директоры
Әлиев                   - "Қазақтелеком" ашық акционерлік
Ерлан Жеңісұлы             қоғамының бас қаржы директоры
Иванов                  - "Қазақстан Халықтық Жинақ Банкі"
Леонид Александрович       ашық акционерлік қоғамы басқармасы
төрағасының орынбасары
Григорьев               - ИНТЕЛ ғылыми-жобалау
Евгений Юрьевич           институтының президенті
2. Жұмыс тобы 1998 жылғы 15 желтоқсанға дейінгі мерзімде
Республикалық мемлекеттік почта байланысы кәсіпорынның ауылдық
бөлімшелерін, "Қазақтелеком" ашық акционерлік қоғамын және "Қазақстан
Халықтық Жинақ Банкі" ашық акционерлік қоғамын біріктіру мүмкіндігінің
техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлесін және тиімділігін есептеуді
жүргізсін.
Премьер-Министр

О развитии единой почтово-сберегательной и телекоммуникационной системы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 ноября 1998 года № 212-р
В целях подготовки технико-экономического обоснования и расчета
эффективности возможного объединения сельских подразделений Республиканского
государственного предприятия почтовой связи, открытого акционерного общества
"Казахтелеком" и открытого акционерного общества "Народный Сберегательный
Банк Казахстана":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Шаймуханов                - Директор Административного департамента
Сапаргали Дюсетаевич        Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан, руководитель
Попандопуло               - начальник Управления регулирования
Елена Николаевна            естественных монополий Комитета Республики
Казахстан по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции,
заместитель руководителя
Канешев                   - заместитель Директора Департамента
Биржан Бисекеевич           стратегического планирования и координации
Агентства по стратегическому планированию
и реформам Республики Казахстан
(по согласованию)
Насиев                    - Директор Департамента по почте и
Аскар Кайратович            коммуникациям Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Мадиев                    - Директор Департамента экономической
Биржан Мухамеджанович       политики и внешних связей Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Ашкенов                   - генеральный директор Республиканского
Ермек Рахимгазиевич         государственного предприятия
почтовой связи
Алиев                     - главный финансовый директор открытого
Ерлан Женисович             акционерного общества
"Казахтелеком"
Иванов                    - заместитель Председателя правления
Леонид Александрович        открытого акционерного общества
"Народный Сберегательный Банк Казахстана"
Григорьев                 - президент научно-проектного
Евгений Юрьевич             института ИНТЕЛ
2. Рабочей группе в срок до 15 декабря 1998 года подготовить технико-экономическое обоснование и провести расчет эффективности кооперации сельских подразделений Республиканского государственного предприятия почтовой связи, открытое акционерное общество "Казахтелеком" и открытое акционерное
общество "Народный Сберегательный Банк Казахстана".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова
22.12.98г.)