Жекелеген электр станцияларын концессияға беру жөніндегі сатып алу-сату шарттары мен келісім-шарттары бойынша кейбір келіспеушіліктерді қарау жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ӨКІМІ »1998 жылғы 6 қараша N 214
1. "Екібастұз ГРЭС-1" АҚ-ын, Шығыс Қазақстан облысының жылу электр
станцияларын сатып алу-сату шарттары мен Өскемен және Шульба ГЭС-терін
концессияға беру жөніндегі келісім-шарттар бойынша кейбір
келіспеушіліктерді қарау жөнінде мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Әблязов           - Қазақстан Республикасының
Мұхтар Қабылұлы     Энергетика, индустрия және сауда
министрі, жетекші
Қанафин           -  Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Әрсен Байдуллаұлы    кеңесшісі
Шоқпытов          -  Қазақстан Республикасы Қаржы
Андар Мәулешұлы      министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру департаменті
директорының бірінші орынбасары
Котлов            -  Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
Андрей Николаевич    Заңдар және халықаралық құқық
департаментінің директоры
Тиесов Сүйіншілік -   Қазақстан Республикасының Энергетика,
Әмірхамзаұлы          индустрия және сауда министрлігі
Энергетика және қатты отын
департаментінің директоры
2. Жұмыс тобы 1998 жылдың 20 қарашасына дейін жұмыстың нәтижелері
туралы Қазақстан Республикасының Үкіметіне баяндасын.
3. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің "АЭС" корпорациясымен
дауларды реттеу жөнінде комиссия құру туралы" 1998 жылғы 24 қыркүйектегі
N 184 өкімінің күші жойылған деп танылсын.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по рассмотрению некоторых разногласий по договорам купли-продажи и контрактам по передаче в концессию отдельных электростанций
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 ноября 1998 года № 214-р
1. Создать рабочую группу по рассмотрению некоторых разногласий по
договорам купли-продажи АО "Экибастузская ГРЭС-1", тепловых электростанций
Восточно-Казахстанской области и контрактам по передаче в концессию
Усть-Каменогорской и Шульбинской ГЭС в составе:
Аблязов                   - Министр энергетики, индустрии и торговли
Мухтар Кабдулович           Республики Казахстан, руководитель
Канафин                   - советник Премьер-Министра Республики
Арсен Байдуллаевич          Казахстан
Шукпутов                  - первый заместитель Директора Департамента
Андарь Маулешевич           государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан
Котлов Андрей             - Директор Департамента законодательства и
Николаевич                  международного права Министерства юстиции
Республики Казахстан
Тиесов Суиншлик           - Директор Департамента электроэнергетики и
Амирхамзиевич               твердого топлива Министерства энергетики,
индустрии и торговли Республики Казахстан.
2. Рабочей группе до 20 ноября 1998 года доложить о результатах работы
в Правительство Республики Казахстан.
3. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики
Казахстан от 24 сентября 1998 года № 184 "О создании комиссии по
урегулированию споров с корпорацией "АЭС".
Премьер-Министр
Оператор: А.Е. Турсынова
Специалист: Э.А. Жакупова