Солтүстік Қазақстан облысының конверсиялық кәсіпорындарында өндірісті ұйымдастыру жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ӨКІМІ 1998 жылғы 6 қараша N 215
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың Солтүстік
Қазақстан облысында болуы барысында берілген конверсиялық кәсіпорындарда
"Қазақстан темір жолы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны үшін
жинақтаушылар мен жабдықтарды өндіруді, сондай-ақ арнаулы техникаларды
өндіруді қоса алғанда, 1999 жылға арналған жұмыстардың бағдарламасын
белгілеу жөніндегі перспективалық жоспарды ұйымдастыру жөніндегі
тапсырмасын орындау мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Школьник Владимир       - Қазақстан Республикасы Ғылым
Сергеевич                 министрі - Ғылым академиясының
президенті, жетекші
Өмірбаев Әділхан        - Қазақстан Республикасы Премьер-
Әбдірахманұлы             Министрінің Кеңсесі Ұйымдастыру,
бақылау және қауіпсіздік бөлімінің
меңгерушісі
Кәрібжанов Хайрат       - Қазақстан Республикасының Көлік
Сәлімұлы                  және коммуникациялар вице-министрі
Досаев Ерболат          - Қазақстан Республикасының
Асқарбекұлы               Энергетика, индустрия және сауда
вице-министрі
Попандопуло Елена       - Қазақстан Республикасы Табиғи
Николаевна                монополияларды реттеу және
бәсекелестікті қорғау комитетінің
басқарма бастығы
Сақыпов Нұрлан          - "Қазақтелеком" ААҚ президенті
Заркешұлы                 (келісім бойынша)
Мырзахметов Абылай      - "Қазақстан темір жолы"
Исабекұлы                 республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының бас директоры
(келісім бойынша)
Мажренов Жомарт         - Ұлттық ғылыми-техникалық
Рахымбекұлы               орталықтың бас директоры
(келісім бойынша)
Сегал Илья Павлович     - Қазақстан Республикасының Көлік
және коммуникациялар министрлігі
темір жол көлігі басқармасының
бастығы
2. Жұмыс тобы екі апталық мерзім ішінде істің нақты жай-күйін
зерделесін, Президенттің Солтүстік Қазақстан облысының конверсиялық
кәсіпорындарында "Қазақстан темір жолы" республикалық мемлекеттік
кәсіпорны үшін жинақтаушылар мен жабдықтарды өндіруді ұйымдастыру
жөніндегі тапсырмасының орындалмау себептерін айқындасын және 1999 жылға
арналған келісілген жұмыс жоспарын Қазақстан Республикасы Үкіметінің
бекітуіне ұсынсын.
Премьр-Министр

О создании рабочей группы по организации производства на конверсионных предприятиях Северо-Казахстанской области
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 ноября 1998 года № 215-р
В целях выполнения поручения Президента Республики Казахстан Н.А.
Назарбаев, данного в ходе посещения Северо-Казахстанской области, по
организации производства комплектующих и оборудования для Республиканского
государственного предприятия "Казакстан темiр жолы" на конверсионных
предприятиях, а также перспективного плана по определению программы работ
на 1999 год, включая производство специальной техники:
1. Создать рабочую группу в составе:
Школьник Владимир Сергеевич           - Министр науки-президент Академии наук
Республики Казахстан, руководитель
Умербаев Адилхан Абдрахманович        - заведующий Отделом организации,
контроля и безопасности Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Карибжанов Хайрат Салимович           - вице-Министр транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Досаев Ерболат Аскарбекович           - вице-Министр энергетики, индустрии
и торговли Республики Казахстан
Попандопуло Елена Николаевна          - начальник управления Комитета
Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
Сакипов Нурлан Заркешович             - президент ОАО "Казахтелеком" (по
согласованию)
Мырзахметов Абылай Исабекович         - генеральный директор
Республиканского государственного
предприятия "Казакстан темiр жолы"
(по согласованию)
Мажренов Жомарт Рахимбекович          - генеральный директор Национального
научно-технического центра
(по согласованию)
Сегал Илья Павлович                   - начальник Управления
железнодорожного транспорта
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
2. Рабочей группе в двухнедельный срок изучить реальное состояние дел, определить причины срыва заданий Президента по организации производства комплектующих и оборудования для Республиканского государственного предприятия "Казакстан темiр жолы" на конверсионных предприятиях Северо-
Казахстанской области и представить на утверждение в Правительство
Республики Казахстан согласованный план работ на 1999 год.
Премьер-Министр
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова
22.12.98г.)