Экспорттық бақылау жөніндегі халықаралық конференция туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ӨКІМІ 1998 жылғы 9 қарашадағы N 218-ө
1. Астана қаласында 1998 жылғы 10-13 қарашада "Орталық Азия мен
Кавказ елдерінде жаппай қырып-жою қаруын экспорттық бақылау және оны
таратпау проблемалары жөніндегі үшінші аймақтық форум" халықаралық
конференциясы өткізілсін.
2. Халықаралық конференцияны өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитеті
мына құрамда құрылсын:
Әблязов Мұхтар         - Қазақстан Республикасының
Қабылұлы                 Энергетика, индустрия және сауда
министрі, төраға
Ыдырысов Ерлан         - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Әбілфайызұлы             істер бірінші вице-министрі, төрағаның
орынбасары
Ұйымдастыру комитетінің мүшелері:
Әбітаев Есберген       - Қазақстан Республикасының
Әбітайұлы                Энергетика, индустрия және сауда
бірінші вице-министрі
Әбілғазин Данияр       - Қазақстан Республикасының Қаржы
Рүстемұлы                вице-министрі
Елубаев Бауыржан       - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Ысқақұлы                 қауіпсіздік комитеті төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Кораблев Валерий       - Қазақстан Республикасының Премьер-
Анатольевич              Министрі Кеңсесінің Сыртқы
экономикалық байланыстар және
хаттама бөлімі меңгерушісінің
орынбасары - Сыртқы экономикалық
байланыстар секторының меңгерушісі
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі жұмыс күндерінде 1998 жылға арналған республикалық бюджетте өкілдік шығындарға көзделген қаржы есебінен қазақстан тарабының атынан фуршет және кофе-брейк өткізуге 153 (жүз елу үш) мың теңге мөлшерінде қажетті қаржы бөлсін.
Премьер-Министр

О международной конференции по экспортному контролю
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 ноября 1998 года № 218-р
1. Провести международную конференцию "Третий региональный форум по
экспортному контролю и проблемам нераспространения оружия массового
уничтожения в странах Центральной Азии и Кавказа" в городе Астане с
10 по 13 ноября 1998 года.
2. Создать организованный комитет по проведению международной конференции
в следующем составе:
Аблязов                                - Министр энергетики, индустрии и
Мухтар Кабулович                         торговли Республики Казахстан,
председатель
Идрисов                                - первый вице-Министр иностранных дел
Ерлан Абильфаизович                      Республики Казахстан, заместитель
председателя
Члены оргкомитета:
Абитаев                                - первый вице-Министр энергетики,
Есберген Абитаевич                       индустрии и торговли Республики
Казахстан
Абулгазин                              - вице-Министр финансов Республики
Данияр Рустемович                        Казахстан
Елубаев                                - заместитель Председателя Комитета
Бауржан Ыскак-улы                        национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Кораблев                               - заместитель заведующего Отделом
Валерий Анатольевич                      внешнеэкономических связей и
протокола - заведующий сектором
внешнеэкономических связей Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
3. Министерству финансов Республики Казахстан выделить необходимые
ассигнования в размере 153 (сто пятьдесят три) тысячи тенге на
проведение фуршета от имени казахстанской стороны и кофе-брейк в дни
работы конференции за счет средств, предусмотренных в республиканском
бюджете на 1998 год на представительские расходы.
Премьер-Министр
Оператор:   А.Е. Турсынова
Специалист: Э.А. Жакупова