Астана қаласында Орталық Азия экономикалық қоғамдастығына қатысушы мемлекеттер Премьер-министрлері кеңесінің мәжілісін өткізуге байланысты ұйымдастыру іс-шаралары туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ӨКІМІ 1998 жылғы 11 қараша N 220
1. 1998 жылы 4 желтоқсанда Астана қаласында Орталық Азия экономикалық қоғамдастығына (бұдан әрі - қоғамдастық) қатысушы мемлекеттердің Премьер- министрлері кеңесінің мәжілісі өткізілсін.
Кезекті мәжілістің негізгі іс-шараларының бағдарламасы бекітілсін.
Премьер-министрлер кеңесінің жұмысына қатысу үшін Қазақстан Республикасы ресми делегациясының құрамы бекітілсін.
2. Министрліктер, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі, Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы (келісім бойынша) мәжілістің шеңберінде іс-шаралар өткізуді қамтамасыз етсін, ресми делегация мүшелерін, сарапшыларды және ілесіп жүретін адамдарды орналастыру және оларға қызмет көрсету, баспасөз өнімдерін дайындау және кәдесыйларды сатып алу жөнінде қажетті шаралар қабылдансын.
3. Министрліктер мен Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі:
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігін жауапты деп белгілей отырып, кездесу шеңберіндегі іс-шараларға құжаттамалық, ақпараттық және техникалық қызмет көрсетуді қамтамасыз етсін;
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасымен(келісім бойынша), Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігімен, Республикалық ұланмен (келісім бойынша) бірлесіп қоғамдастыққа мүше мемлекеттердің ресми делегацияларын әуежайда қарсы алу мен шығарып салуды және қоғамдастыққа қатысушы мемлекеттердің үкіметтері басшыларының құрметіне Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің атынан ресми қабылдаулар өткізуді ұйымдастырсын;
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігімен бірлесіп 23-25 қарашада Алматы қаласында қоғамдастыққа мүше мемлекеттердің сарапшылар топтарының кездесуін өткізсін.
4. Қоғамдастыққа мүше мемлекеттердің делегацияларына қызмет көрсетудің деңгейін арттыру мақсатында оларға 1-қосымшаға сәйкес министрліктер бекітілсін.
5. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі, Көлік және коммуникациялар министрлігі үкімет басшыларының арнайы ұшақтарының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен кедергісіз ұшуын қамтамасыз етсін. Көлік және коммуникациялар министрлігі арнайы ұшақтарға техникалық қызмет көрсетуді, тұрақ орынды және жанармай құюды ұйымдастырсын.
6. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша) , Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Ішкі істер министрлігі үкімет басшыларының қауіпсіздігін, әуежайда, жол жүру бағыттары бойынша және делегациялар болатын орындарда лайықты құқық тәртібін қамтамасыз етсін.

Об организационных мероприятиях в связи с проведением заседания Совета премьер-министров государств-участников Центральноазиатского экономического сообщества в городе Астане
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 ноября 1998 года № 220-р
1. Провести 4 декабря 1998 года в городе Астане заседение Совета премьер-министров государств-участников Центральноазиатского экономического сообщества (далее сообщества).
Утвердить программу основных мероприятий очередного заседания.
Утвердить состав официальной делегации Республики Казахстан для участия в работе Совета премьер-министров.
2. Министерствам, Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить проведение мероприятий в рамках заседания в объеме, предусмотренном для встреч, принять необходимые меры по размещению и обслуживанию членов официальных делегаций, экспертов и сопровождающих лиц, изготовлению печатной продукции и приобретению сувениров.
3. Министерствам и Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан:
обеспечить документационное, информационное и техническое обслуживание мероприятий в рамках встречи, определив ответственным Министерство иностранных дел Республики Казахстан;
совместно с Управлением Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию), Министерством иностранных дел Республики Казахстан, Республиканской гвардией (по согласованию) организовать встречу и проводы официальных делегаций государств-членов сообщества а аэропорту и проведение официальных приемов от имени Премьер-Министра Республики Казахстан в честь глав правительств государств-участников сообщества;
совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан провести 23-25 ноября в городе Алматы встречу экспертных групп государств- участников сообщества.
4. В целях повышения уровня обслуживания делегаций государств-членов сообщества закрепить за ними министерства согласно приложению 1.
5. Министерству обороны, Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить беспрепятственный пролет спецсамолетов глав правительств над территорией Республики Казахстан. Министерству транспорта и коммуникаций организовать техническое обслуживание, стоянку и заправку спецсамолетов.
6. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность глав правительств, надлежащий правопорядок в аэропорту, по маршруту следования и в местах пребывания делегаций.

7. Астана қаласының әкімі ресми делегацияларды қарсы алу және шығарып салу, жүру бағыттары, Астананың әуежайы мен көшелерін безендіру жөніндегі барлық ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсін.
8. Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық келісім
министрлігі ресми кездесулердің шеңберіндегі іс-шаралардың кеңінен
көрсетілуін қамтамасыз етсін.
9. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мен Астана қаласының
әкімі заңдарда белгіленген тәртіппен қоса беріліп отырған 2-қосымшадағы
сметаға сәйкес республикалық және жергілікті бюджеттердің қаражаты
есебінен кездесу шеңберіндегі іс-шараларды өткізуге арналған шығыстарды
жүргізсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
1998 жылғы 11 қарашадағы
N 220-өкімімен
бекітілген
Кезекті мәжілістің негізгі іс-шараларының
БАҒДАРЛАМАСЫ
__________________________________________________________________________
|рет|Іс-шаралардың атауы  |Орындау мерзімі | Орындауға жауаптылар
|N  |                     |(1998ж.)        |
|___|_____________________|________________|_______________________________
|1. |ОАЭҚ қатысушы мемле- |25 қарашаға     |Сыртқыісмині, Қазақстан
|   |кеттермен мәжілістің |дейін           |Республикасы Премьер-Министрі
|   |мерзімдері мен бағ-  |                |Кеңсесінің Сыртқы экономикалық
|   |дарламасын келісу    |                |байланыстар және протокол
|   |                     |                |бөлімі
|___|_____________________|________________|_______________________________
|2. |Негізгі делегация,   |1 желтоқсанға   |Сыртқыісмині, Қазақстан
|   |ілесіп жүретін адам- |дейін           |Республикасы Премьер-Министрі
|   |дар, баспасөз, алдың-|                |Кеңсесінің Сыртқы экономикалық
|   |ғы жұмыс тобының құ- |                |байланыстар және протокол
|   |рамы бойынша ұсыныс- |                |бөлімі, Премьер-Министрдің
|   |тар әзірлеу          |                |Баспасөз қызметі
|___|_____________________|________________|_______________________________
|3. |ОАЭҚ қатысушы мемле- |1 желтоқсанға   |Көліккоммині,
|   |кеттердің тиісті ор- |дейін, сапар    |Қорғанысмині,
|   |гандарымен Қазақстан-|кезеңінде       |Сыртқыісмині
|   |ның аумағы арқылы ар-|                |
|   |найы ұшақтардың ұшып |                |
|   |өтуі, олардың тұрағы,|                |
|   |қызмет көрсетулер мен|                |
|   |жанар май құю мәселе-|                |
|   |лерін келісу         |                |
|___|_____________________|________________|_______________________________
|4. |Әуежайды,            |1 желтоқсанға   |Астана қаласының әкімі,
|   |делегациялардың жол  |дейін           |Президенттің - Іс Басқармасы
|   |жүру маршруттары     |                |(келісім бойынша)
|   |бойынша Астана       |                |
|   |көшелерін безендіру  |                |
|___|_____________________|________________|_______________________________
|5. |Мәжілісті протоколдық|Сапар кезінде   |Қазақстан Республикасы Премьер-
|   |қамтамасыз ету       |                |Министрі Кеңсесінің Сыртқы эко-
|   |                     |                |номикалық байланыстар және про-
|   |                     |                |токол бөлімі, Сытрқыісмині
|___|_____________________|________________|_______________________________
|6. |Делегациялардың      |    - // -      |Президенттің Күзет қызметі
|   |әуежайда, жол жүру   |                |(келісім бойынша), Ішкіісмині,
|   |маршруттары бойынша  |                |ҰҚК (келісім бойынша)
|   |қауіпсіздігін        |                |
|   |қамтамасыз ету       |                |
|___|_____________________|________________|_______________________________

7. Акиму города Астаны обеспечить выполнение всех организационных мероприятий по встрече и проводам официальных делегаций, маршрутам следования, оформлению аэропорта и улиц Астаны.
8. Министерству информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить широкое освещение мероприятий в рамках официальной встречи.
9. Министерству финансов Республики Казахстан и акиму города Астаны в установленном законодательством порядке произвести расходы на проведение мероприятий в рамках встречи за счет средств республиканского и местного бюджетов в соответствии с прилагаемой сметой согласно приложению 2.
Премьер-Министр
Утверждена
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 11 ноября 1998года № 220-р
Программа
основных мероприятий очередного заседания
_______________________________________________________________________________
№ !   Наименование     ! Сроки       !          Ответственные                !
п/п!   мероприятий      !исполнения   !         за исполнение                 !
!                    !  (1998г.)   !                                       !
______________________________________________________________________________!
1 !Согласовать с госу- !             !МИД, Отдел внешнеэкономических связей
!дарствами-участника-!до 25 ноября !и протокола Канцелярии Премьер-Минист-
!ми ЦАЭС сроки и про-!             !ра Республики Казахстан
!грамму заседания    !             !
------------------------------------------------------------------------------
2 !Подготовить предло- !             !МИД, Отдел по связям со странами СНГ
!жения по составу ос-!до 1 декабря !и Отдел внешнеэкономических связей и
!новной делегации,   !             !протокола Канцелярии Премьер-Министра
!сопровождающих лиц, !             !Республики Казахстан, Пресс-служба
!прессы, передовой   !             !Премьер-Министра
!рабочей группы      !             !
-----------------------------------------------------------------------------
3 !Согласовать с соот- !             !Минтранском, МО МИД
!ветствующими органа-!до 1 декабря !
!ми государств-участ-!в период     !
!ников ЦАЭС вопросы  ! визита      !
!пролета над казах-  !             !
!станской территорией!             !
!спецсамолетов, их   !             !
!стоянки, обслужива- !             !
!ния и заправки      !             !
-----------------------------------------------------------------------------
4 !Оформление аэропор- !до 1 декабря !Аким города Астаны, Управление Дела-
!та, улиц города Ас- !             !ми Президента (по согласованию)
!таны по маршрутам   !             !
!следования делегаций!             !
-----------------------------------------------------------------------------
5 !Протокольное обеспе-!в период     !Отдел внешнеэкономических связей и
!чение заседания     !визита       !протокола Канцелярии Премьер-Минист-
!                    !             !ра Республики Казахстан, МИД
-----------------------------------------------------------------------------
6 !Обеспечение безопас-!             !Служба охраны Президента (по согласова-
!ности делегаций в   !     -//-    !нию), МВД, КНБ (по согласованию)
!аэропорту, по марш- !             !
!рутам следования    !             !
-----------------------------------------------------------------------------

|7. |Алматы қаласында     |30 қарашаға     |Президенттің Іс басқармасы
|   |ОАЭҚ Премьер-министр-|дейін           |(келісім бойынша), Қаржымині,
|   |лері кеңесінің мәжі- |                |ОАЭҚ Атқару Комитетінің Алматы
|   |лісіне құжаттарды    |                |қаласындағы ресми өкілдігі
|   |дайындау жөніндегі   |                |(келісім бойынша), Сыртқыісмині
|   |сарапшылар отырысын  |                |
|   |өткізу (ү.ж.23-25    |                |
|   |қарашасында), сарап- |                |
|   |шыларды қабылдау жағ-|                |
|   |дайларын пысықтау    |                |
|   |(қонақ үйі, тамақтан-|                |
|   |дыру және көлік),    |                |
|   |қаржыландыру көздері |                |
|   |жөнінде ұсыныстар    |                |
|   |енгізу               |                |
|___|_____________________|________________|_______________________________
|8. |ОАЭҚ қатысушы-мемле- |20 қарашаға     |Қаржымині, Астана қаласының
|   |кеттер делегациялары-|дейін           |әкімі
|   |ның болуын қаржылан- |                |
|   |дыруды қамтамасыз ету|                |
|___|_____________________|________________|_______________________________
|9. |Делегацияларды       |Кездесу кезінде |Президенттің Іс Басқармасы
|   |қабылдау жағдайлары  |                |(келісім бойынша), Сыртқыісмині
|   |мен шаруашылық қызмет|                |
|   |көрсету мәселелерін  |                |
|   |белгілеу(орналастыру,|                |
|   |тамақтандыру, көлік- |                |
|   |тік қызмет көрсету-  |                |
|   |лер), ескерткіш      |                |
|   |кәдесыйларын         |                |
|   |дайындау             |                |
|___|_____________________|________________|_______________________________
|10.|Делегация мүшелеріне |Кездесу         |Президент Іс Басқармасының
|   |медициналық қызмет   |кезеңінде       |Медициналық орталығы (келісім
|   |көрсету              |                |бойынша)
|___|_____________________|________________|_______________________________
|11.|ОАЭҚ Премьер-министр-|Кездесу         |Президенттің Іс-Басқармасы
|   |лерінің құрметіне    |кезеңінде       |(келісім бойынша)
|   |Премьер-Министр аты- |                |
|   |нан ресми қабылдауды |                |
|   |ұйымдастыру          |                |
|___|_____________________|________________|_______________________________
|12.|Қырғыз Республикасы, |25 қарашаға     |Сыртқыісмині (үйлестіру),
|   |Тажікстан Республика-|дейін           |мәжілістің күн тәртібіне сәйкес
|   |сы, Өзбекстан        |                |министрліктер мен ведомстволар
|   |Республикасы басшы-  |                |
|   |ларымен келіссөздерге|                |
|   |тезистер әзірлеу     |                |
|   |- ел туралы анықтама |                |
|   |материалдар, басшылар|                |
|   |туралы биографиялық  |                |
|   |мәліметтер           |                |
|   |- ҚР мен ОАЭҚ-ға қа- |                |
|   |сушы мемлекеттердің  |                |
|   |әртүрлі салалардағы  |                |
|   |ынтымақтастығын дамы-|                |
|   |тудың жай-күйі және  |                |
|   |перспективалары      |                |
|   |туралы анықтама мате-|                |
|   |риалдар келіссөздер  |                |
|   |барысында қойылатын  |                |
|   |мәселелер;           |                |
|   |-Премьер-Министрдің  |                |
|   |ресми қабылдауларда  |                |
|   |және баспасөз конфе- |                |
|   |ренциясында сөйлейтін|                |
|   |сөздерінің жобалары  |                |
|___|_____________________|________________|_______________________________

7*!Провести заседание  !до 30 ноября !Управление Делами Президента (по сог-
!экспертов по подго- !             !ласованию), Минфин, Официальное
!товке документов к  !             !Представительство Исполкома Межгоссо-
!заседанию Совета    !             !вета ЦАЭС в городе Алматы (по согласо-
!премьер-министров   !             !ванию), МИД
!ЦАЭС в г. Алматы    !             !
!(23-25 ноября т.г.),!             !
!проработать условия !             !
!приема экспертов    !             !
!(гостиница , питание!             !
!и транспорт), внести!             !
!предложения по ис-  !             !
!точникам финансиро- !             !
!вания               !             !
-----------------------------------------------------------------------------
8**!Обеспечить финанси- !             !Минфин, аким города Астаны
!рование пребывания  !до 20 ноября !
!делегаций госу-     !             !
!дарств-участников   !             !
!ЦАЭС                !             !
-----------------------------------------------------------------------------
9 !Определение условий !во время     !Управление Делами Президента (по сог-
!приема и вопросов   !встречи      !ласованию), МИД
!хозяйственного об-  !             !
!служивания делегаций!             !
!(размещение, пита-  !             !
!ние, транспортное   !             !
!обслуживание), под- !             !
!готовка памятных су-!             !
!вениров             !             !
-----------------------------------------------------------------------------
10 !Медицинское обслужи-!в период     !Медицинский центр Управления Делами
!вание членов делега-! встречи     !Президента (по согласованию)
!ций                 !             !
----------------------------------------------------------------------------
11 !Организация офици-  !в период     !Управление Делами Президента (по сог-
!ального приема от   ! встречи     !ласованию)
!имени Премьер-Мини- !             !
!стра в честь премь- !             !
!ер-министров ЦАЭС   !             !
----------------------------------------------------------------------------
12 !Тезисы к переговорам!до 25 ноября !МИД (созыв), министерства и ведомства
!с руководством Кыр- !             !в соответствии с повесткой заседания
!гызской Республики, !             !
!Республики Таджикис-!             !
!тан и Республики Уз-!             !
!бекистан            !             !
!справочные материалы!             !
!о стране,           !             !
!биографические дан- !             !
!ные о руководстве;  !             !
!справочные материалы!             !
!о состоянии и перс- !             !
!пективах развития   !             !
!сотрудничества РК и !             !
!государств-участни- !             !
!ков ЦАЭС В разных   !             !
!областях, постано-  !             !
!вочные вопросы для  !             !
!переговоров;        !             !
! проекты выступлений!             !
!Премьер-Министра на !             !
!официальных приемах !             !
!и пресс-конференции !             !
----------------------------------------------------------------------------

|13.|Күн тәртібіне сай    |30 қарашаға     |Министрліктер мен ведомстволар,
|   |құжаттарды келісуді  |дейін           |Сыртқыісмині
|   |аяқтау және қол қоюға|                |
|   |әзірлеу              |                |
|___|_____________________|________________|_______________________________
|14.|Радиохабарларды      |желтоқсан       |Премьер-Министр Кеңсесінің
|   |және баспасөз үшін   |                |Баспасөз қызметі, Сыртқыісмині
|   |материалдарды дайын- |                |
|   |дау, сапар мен оның  |                |
|   |қорытындыларын БАҚ-та|                |
|   |жария ету            |                |
|___|_____________________|________________|_______________________________
Ескертпелер:
* - ОАЭҚ Премьер-министрлері кеңесінің 1997 жылғы 7 тамыздағы
шешіміне сәйкес ОАЭҚ қатысушы мемлекеттері сарапшыларының мәжілісін
өткізу, олардың тұруы және тамақтануы бойынша шығыстарды қабылдаушы тарап
көтереді.
** - ОАЭҚ шеңберінде қабылданған тәжірибеге сәйкес мәжілісті өткізу
бойынша шығыстарды қабылдаушы тарап көтереді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
1998 жылғы 11 қарашадағы
N 220 өкімімен
бекітілген
Премьер-Министрлер кеңесінің мәжілісіне қатысатын Қазақстан
Республикасы ресми делегациясының
ҚҰРАМЫ
РЕСМИ ДЕЛЕГАЦИЯ
1. Балғымбаев Нұрлан Өтепұлы       - Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
2. Кәрібжанов Жәнібек Сәлімұлы     - Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары
3. Тоқаев Қасымжомарт Кемелұлы     - Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі
4. Әблязов Мұхтар Қабылұлы         - Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және
сауда министрі
5. Нұрқиянов Төлеухан Мұратқанұлы  - Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
САРАПШЫЛАР
6. Омаров Қайсар Оспанұлы          - Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Кеңсесі ТМД елдерімен
байланыстар жөніндегі
бөлімінің меңгерушісі
7. Әбітаев Есберген Әбітайұлы      - Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және
сауда бірінші вице-министрі
8. Смирнов Анатолий Владимирович   - Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер вице-министрі
9. Ахметов Әбутәліп Ібіжанұлы      - Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрлігінің
Департамент директоры
10. Тұрысбеков Заутбек Қауысбекұлы - Қазақстан Республикасы
Көші-қон және демография
жөніндегі агенттігінің төрағасы
11. Рябцев Анатолий Дмитриевич     - Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Су шаруашылығы жөніндегі
комитеті төрағасының орынбасары
12. Қуанышев Дулат Оразбекұлы      - Қазақстан Республикасы
Инвестиция жөніндегі
мемлекеттік комитетінің
Департамент директоры
13. Нүпов Құндыз Шамахұлы          - Қазақстан Республикасы
Энергетика, индустрия және
сауда министрлігінің Департаменті
директорының орынбасары
14. Ордабаев Самат Исламұлы        - Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрлігінің
бөлім бастығы
15. Бисембаев Абай Айдарханұлы     - "Қазазық-түліккорпорация"
ЖҮАҚ президенті
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
1998 жылғы 11 қарашадағы
N 220 өкіміне
1-қосымша
Орталық Азия экономикалық қоғамдастығына қатысушы
мемлекеттер делегацияларына бекітілген Қазақстан Республикасы
министрліктерінің
ТІЗІМІ
Қырғыз Республикасы              Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы
министрлігі
(Т.М. Нұрқиянов)
Тәжікстан Республикасы            Қазақстан Республикасының
Ақпарат және қоғамдық
келісім министрлігі
(А.С. Сәрсенбаев)
Өзбекстан Республикасы           Қазақстан Республикасының
Көлік және коммуникациялар
министрлігі
(С.М. Бүркітбаев)
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
1998 жылғы 11 қарашадағы
N 220 өкіміне
2-қосымша
Орталық Азия экономикалық қоғамдастығы Премьер-министрлері
кеңесінің және сарапшы топтардың мәжілісін өткізуге арналған
шығыстардың
СМЕТАСЫ

13 !Завершить согласова-! до 30 ноября! Министерства и ведомства, МИД
!ние и подготовить к !             !
!подписанию документы!             !
!согласно повестке   !             !
!дня                 !             !
-----------------------------------------------------------------------------
14 !Подготовка телера-  ! декабрь     !Пресс-служба Канцелярии Премьер-Ми-
!диопередач и мате-  !             !нистра Республики Казахстан, МИД
!риалов для  печати, !             !
!освещение визита и  !             !
!его итогов в СМИ    !             !
____________________________________________________________________________
Примечание:
*  В соответствии с Решением Совета премьер-министров ЦАЭС от 7 августа
1997 г. расходы на проведение заседания экспертов государств-участников
ЦАЭС, их проживание и питание несет принимающая сторона.
** В соответствии с существующей практикой, принятой в рамках ЦАЭС,
расходы на проведение заседания несет принимающая сторона.
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 11 ноября 1998 года № 220-р
Состав
официальной делегации Республики Казахстан для участия
в работе Совета премьер-министров
Официальная делегация
1. Балгимбаев Нурлан Утебович   - Премьер-Министр Республики Казахстан
2. Карибжанов Жанибек Салимович - Заместитель Премьер-Министра Республики
Казахстан
3. Токаев Касымжомарт Кемелевич - Министр иностранных дел Республики
Казахстан
4. Аблязов Мухтар Кабулович     - Министр энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
5. Нуркиянов Толеухан Муратканович- Министр сельского хозяйства Республики
Казахстан
Эксперты
6. Омаров Кайсар Оспанович      - Заведующий Отделом по связям со странами
СНГ Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
7. Абитаев Есберген Абитаевич   - первый вице-Министр энергетики, индустрии
и торговли Республики Казахстан
8. Смирнов Анатолий Владимирович- вице-Министр иностранных дел Республики
Казахстан
9. Ахметов Абуталип Ибижанович  - Директор Департамента Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
10 Турисбеков Заутбек Каусбекович-Председатель Агентства по миграции и де-
мографии Республики Казахстан
11 Рябцев Анатолий Дмитреевич   - заместитель Председателя Комитета по водно-
му хозяйству Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
12 Куанышев Дулат Оразбекович  -  Директор Департамента Государственного
комитета Республики Казахстан по инвестициям
13 Нупов Кундуз Шамахович      -  заместитель Директора Департамента
Министерства энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
14 Ордабаев Самат Исламович     - начальник отдела Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
15 Бисембаев Абай Айдарханович  - президент АОЗТ "Казпродкорпорация"
Приложение 1
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 11 ноября 1998 года № 220-р
Список
министерств Республики Казахстан, закрепленных за делегациями
государств-участников Центральноазиатского экономического
сообщества
Кыргызская Республика - Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан (Нуркиянов Т.М.) Республика Таджикистан - Министерство информации и общественного
согласия Республики Казахстан (Сарсенбаев А.С.) Республика Узбекистан - Министерствр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан (Буркитбаев С.М.)
Приложение 2
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 11 ноября 1998 года № 220-р
Смета
расходов на проведение заседания Совета премьер-министров
и экспертных групп Центральноазиатского сообщества

1998 жылығы 4 желтоқсан, Астана - ОАЭҚ Премьер-министрлерінің кеңесі
(1+4+16 формуласы)
1998 жылғы 23-25 қараша, Алматы - ОАЭҚ сарапшыларының мәжілісі (1+10
формуласы) + (1+5 - Атқарушы комитеттің қызметкерлері)
__________________________________________________________________________
|N  |Қызмет көрсетулердің аты                   | Сомасы (АҚШ доллары)
|___|___________________________________________|__________________________
|1. |Премьер-министрлерді орналастыру           |
|   |("Алатау Интерконтиненталь")               |
|   |3 номер х 1 тәулік х тәулігіне 520 $=      |          1560
|   |                                           |
|2. |Ресми делегация мүшелерін орналастыру      |
|   |  ("Алатау Интерконтиненталь")             |
|   |Тәулігіне 295 $-дан 15 номер есебінен      |
|   |      бір орынды номерлерде                |
|   |  15 номер х 1 тәулік х 295 $=             |          4425
|   |                                           |
|3. |Ілесіп жүретін адамдарды орналастыру       |
|   |(Интурист, Турист, Ишим)                   |
|   | Тәулігіне 40 $-дан 45 номер есебінен      |          1800
|   |     45 номер х 1 тәулік х 40 $=           |
|___|___________________________________________|__________________________
|   |              Жиыны                        |7785+20% ҚҚС= 9342 $
|___|___________________________________________|__________________________
|   |                                           |
|___|___________________________________________|__________________________
|4. |Тамақтандыруға кететін шығыс               |
|   |Мәжіліске қатысушыларды тамақтандыру       |
|   |70 адам х 50 $ х 1 күн есебінен =          |         3500
|___|___________________________________________|__________________________
|   |            Жиыны                          |3500+20% ҚҚС = 4200 $
|___|___________________________________________|__________________________
|5. |Көліктік қызмет көрсетулерге арналған      |
|   |         шығыстар                          |
|   |   -3 Мерседес (седан) сағатына 50$        |
|   | 3 автомашина х 50 $ х тәулігіне 3 сағат=  |         450
|   |                                           |
|   | - 6 Фиат (седан) сағатына 20 $            |
|   | 6х 20 $ х тәулігіне 3 сағат =             |         360
|   |                                           |
|   | - 6 шағын автобус сағатына 20 $           |
|   |   6 х 20 $ х тәулігіне 3 сағат =          |         360
|___|___________________________________________|__________________________
|   |       Жиыны                               |1170$+20% ҚҚС = 1404 $
|___|___________________________________________|__________________________
|6. |ОАЭҚ Премьер-министрлер кеңесінің мәжілісін|
|   |өткізу үшін үй-жай жалдау, сағатына 250$   |
|   |деген есеппен 250$ х 3 сағат =             |750+20%ҚҚС = 900$
|___|___________________________________________|__________________________
|7. |ҚР Премьер-Министрі Н.Балғымбаевтың атынан |
|   |70 адамға қабылдау. Әр адамға 100$ есебінен|

4 декабря 1998 года, Астана - Совет премьер-министров ЦАЭС
(формула 1+4+16 )
23-25 ноября 1998 года, Алматы - заседание экспертов ЦАЭС
(формула 1+10 )+(1+5 - сотрудники
Исполкома)
___________________________________________________________________________
№ !        Наименование  услуг             ! Сумма  (долл. США )
---------------------------------------------------------------------------
1 !     Размещение премьер-министров       !
!     ("Алатау Интерконтиненталь")       !
!  3 номера х 1 сутки х 520$ в сутки =   !           1560
2 !    Размещение членов официальной       !
!            делегации                   !
!     ("Алатау Интерконтиненталь")       !
!  в одноместных номерах из расчета 15   !
!     номеров по 295 $ в сутки           !
!   15 номеров х 1 суток х 295$ =        !           4425
3 !     Размещение сопровождающих лиц      !
! (Интурист, Турист, Ишим) из расчета 45 !
!    номеров по 40$ в сутки              !
!  45 номеров х 1 суток х 40$ =          !           1800
----------------------------------------------------------------------------
Итого                   ! 7785+20% НДС= 9342 $
----------------------------------------------------------------------------
4 ! Расходы на питание                     !
! Питание участников заседания из расчета!
! 70 чел х 50 $ х 1 день =               !           3500
----------------------------------------------------------------------------
!                                Итого   !     3500+20% НДС = 4200 $
----------------------------------------------------------------------------
5 ! Расходы на транспортное обслуживание   !
!  3 Мерседеса (седан) по 50 $ в час     !
! 3 автомашины х 50 $ х 3 часа в сутки = !            450
!- 6 Фиатов (седан) по 20 $ в час        !
! 6 х 20$ х 3 час в сутки =              !            360
!- 6 микроавтобусов по 20$ в час         !
!6 х 20 $ х 3 час в сутки =              !            360
----------------------------------------------------------------------------
!                       Итого            !   1170$ + 20% НДС = 1404 $
----------------------------------------------------------------------------
6 !Аренда помещения для проведения заседа- !
!ния Совета премьер-министров ЦАЭС из    !
!расчета по 250 $ в час                  !
!250 $ х 3 часа =                        !
!                                        !750+20% НДС=900$
----------------------------------------------------------------------------
7 !Прием от имени Премьер-Министра РК      !
!Н.Балгимбаева на 70 человек. Из расчета !
!100 $ на человека                       !

|   |70 адам х 100 $ =                          |7000+20%ҚҚС = 8400 $
|___|___________________________________________|__________________________
|8. |Жиынтығы тәулігіне 10 $ есебінен ұтқыр     |
|   |байланыс құралдарын жалға алу:             |
|   |- алып жүретін радиостанциялар - 10 дана;  |
|   |- 1 сағаттық зарядтық құрылғылар - 10 дана;|
|   |- гарнитура - 20 дана.                     |
|   |10 дана х 10 $ =                           |100$+20% ҚҚС = 120 $
|___|___________________________________________|__________________________
|9. |Баспа және имидждік өнім:                  |
|   |Делегация басшылары үшін папкілер - 4 дана.|
|   |Кәдесый өнімі - 15 дана                    |
|   |Файл кавер - 15 дана                       | 1000 $ + 20% ҚҚС = 1200 $
|   |Қарапайым қалам - 15 дана                  |
|   |Қарапайым блокнот - 15 дана                |
|   |Табличка - 4 дана                          |
|   |Үстелге қоятын жалаушалар - 4 дана         |
|   |Автомашиналарға қадалатын жалаушылар -4дана|
|   |Автомашиналарға рұқсаттама - 15 дана       |
|___|___________________________________________|__________________________
|   |           Жиыны                           |      25566 $
|___|___________________________________________|__________________________
|   | Көзделмеген шығыстар                      |      2556
|   | (жалпы сомадан 10%)                       |
|___|___________________________________________|__________________________
|   |          Жиыны                            |      28122 $
|___|___________________________________________|__________________________
|   |Сарапшылар мәжілісін өткізу жөніндегі      |
|   |шығыстар(Алматы қаласы, 1998 жылдың        |
|   |23-25 қарашасы)                            |
|___|___________________________________________|__________________________
|1. |Сарапшыларды (1+10)+(1+5 Атқарушы комитет- |
|   |тің қызметкерлері) қонақ үйде 4 бір орындық|
|   |номер(басшылар) және 25 екі орындық номер  |
|   |есебінен орналастыру 4 номер х 100$ х 3 күн|          1200 $
|   |25 номер х 90 $ х 3 күн                    |          6750 $
|___|___________________________________________|__________________________
|   |              Жиыны                        |          7950 $
|___|___________________________________________|__________________________
|2. |Бір адамға 60 $ есебінен тамақтандыруға    |
|   |кететін шығыстар 45 адам х 60 $ х 3 күн    |          8100 $
|___|___________________________________________|__________________________
|3. |Күніне 2 рет 5 $-дан қатысушыларға үзіліс- |
|   |тер кезінде ұсынылатын кофе, шай           |
|   |45 адам х 5 $ х 2 күн =                    |          450 $
|___|___________________________________________|__________________________
|4. |Сағатына 20 $-дан тәулігіне 4 сағаттан     |
|   |көліктік қызмет көрсетулерге кететін       |

!70 человек х 100 $                      !7000 + 20 % НДС = 8400 $
--------------------------------------------------------------------------
8 !Аренда мобильных средств связи из рас- !
!чета 10$ в сутки за комплект:           !
!носимые радиостанции-10 шт.             !
!1-часовые зарядные устройства - 10 шт.  !
!гарнитура - 20 шт.                      !
!10 шт. х 10$=                           ! 100$ + 20% НДС = 120 $
-----------------------------------------------------------------------------
9 !Печатная и имиджевая продукция :        !
!Папки для глав делегаций - 4 шт.        !
!Сувенирная продукция - 15 шт.           !
!Файл кавер - 15 шт.                     !
!Ручка простая - 15 шт.                  !
!Блокнот простой - 15 шт.                ! 1000 $ + 20 % НДС = 1200$
!Табличка - 4 шт.                        !
!Флажки на стол - 4 шт.                  !
!Флажки на а/м - 4 шт.                   !
!Пропуск на а/м - 15 шт.                 !
-----------------------------------------------------------------------------
!                      Итого             !      25566 $
-----------------------------------------------------------------------------
!    Непредвиденные  расходы             !
!   ( 10 % от общей суммы )              !       2556 $
-----------------------------------------------------------------------------
!                       Итого            !      28122 $
-----------------------------------------------------------------------------
---!----------------------------------------!--------------------------------
!Расходы на проведение заседания         !
!экспертов(г.Алматы, 23-25 ноября 1998г.)!
-----------------------------------------------------------------------------
1 !Размещение экспертов (1+10)+(1+5 сотруд-!
!ники Исполкома)в гостинице из расчета   !
!4 одноместных номера (руководители) и   !
!25 двухместных номеров                  !       1200 $
!4 номера х 100 $ х 3 дня =              !       6750 $
!25 номеров х 90 $ х 3 дня =             !
-----------------------------------------------------------------------------
!                    Итого               !       7950 $
-----------------------------------------------------------------------------
2 !Расходы на питание из расчета 60  $ на 1!
!человека                                !
!45 чел. х 60 $ х 3 дня =                !       8100 $
-----------------------------------------------------------------------------
3 !Кофе, чай в перерывах участникам из рас-!
!чета 2 раза в день по 5 $               !
!45 чел х 5 $ х 3 дня =                  !       450 $
-----------------------------------------------------------------------------
4 !Расходы на транспортное обслуживание по !
! 4 часа в сутки по 20 $ в час           !

|   |шығыстар 2 автобус х 20 $ х 4 сағат =      | 160+20%=192 $
|___|___________________________________________|__________________________
|5. |Сағатына 250 $-дан 20 сағатқа үй-жай жалдау|          5000$
|___|___________________________________________|__________________________
|6. |ҚР Үкіметінің атынан қабылдау 50 адамға    |
|   |100 $-дан есебінен                         |          5000$
|___|___________________________________________|__________________________
|   |          Жиыны                            |         26692 $
|___|___________________________________________|__________________________
|   |                                           |
|___|___________________________________________|__________________________
|   |       Көзделмеген шығындар                |
|   |       (жалпы сомадан 10%)                 |          2670$
|___|___________________________________________|__________________________
|   |              ЖИЫНЫ                        |         29362 $
|___|___________________________________________|__________________________
|___|___________________________________________|__________________________

! 2 автобуса х 20 $ х 4 часа =           !   160 + 20 $  = 192 $
-----------------------------------------------------------------------------
5 !Аренда помещения из расчета 20 часов по !
!250 $  в час =                          !      5000 $
-----------------------------------------------------------------------------
6 !Прием от Правительства Республики Казах-!
!стан из расчета 50 чел. по 100 $        !      5000 $
----------------------------------------------------------------------------
!                       Итого            !      26692 $
----------------------------------------------------------------------------
!  Непредвиденные расходы                !
!  ( 10% от общей суммы )                !      2670 $
---------------------------------------------------------------------------
!                Итого                   !      29362 $
_____________________________________________________________________________
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова
23.12.98г.)