Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1996 жылғы 21 ақпандағы N 84 өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1998 жылғы 11 қараша N 221
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1996 жылғы 21 ақпандағы
N 84 өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Республикалық Халық санағына жәрдемдесу комиссиясының құрамына:
Кәрібжанов Жәнібек        - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Сәлімұлы                    орынбасары, комиссияның төрағасы болып
Шайманов Бағдат           - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Шайманұлы                   статистика агенттігі төрағасының
орынбасары, комиссияның хатшысы болып
Комиссияның:
Айсин Мұхаметқали         - Қазақстан Республикасының Ауыл
Жұмабайұлы                  шаруашылығы министрлігі кадр және
құқықтық жұмыс бөлімінің бастығы
Асқаров Әлібек            - Қазақстан Республикасының Ақпарат және
Асылбайұлы                  қоғамдық келісім министрлігі Мемлекеттік
баспалық бағдарламаларды қалыптастыру
департаментінің директоры
Елубаев Бауыржан          - Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіп-
Ысқақұлы                    сіздік комитеті төрағасының орынбасары
Данияров Төрехан          - "Қазақстан теледидары мен радиосы"
Рысбекұлы                   республикалық корпорациясы Қазақ
радиосының бас директоры
Шаймұханов Сапарғали      - Қазақстан Республикасының Көлік және
Дүйсетайұлы                 коммуникациялар министрлігі Әкімшілік
департаментінің директоры
Отто Иван Иванович        - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрінің орынбасары
мүшелері болып енгізілсін;
"Ж.Ә. Құлекеев            - Қазақстан Республикасы Экономика және
сауда министрлігі Ұлттық статистика
агенттігінің директоры, комиссия
төрағасының орынбасары
А.Қ. Жүсіпбаев            - "Эйр Қазақстан" ұлттық акционерлік
авиакомпаниясының бөлім бастығы
В.И.Дробжев               - Қазақстан Республикасы Ғылым
министрлігі - Ғылым академиясы
президентінің орынбасары
Б.Қ. Қасымжанов           - Қазақстан Республикасы Мәдениет
министрлігі жанындағы "Қазақкино"
мемлекеттік компаниясы төрағасының
бірінші орынбасары
Л.Н. Мартынов             - Қазақстан Республикасы Кәсіподақтар
федерациясының кеңесі төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Т.Н. Мұстафин             - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлігінің Бас штабы бастығының
орынбасары
Қ.С. Сәмбетов             - Алматы темір жолы басқармасы бастығының
орынбасары
А.З. Садықов              - Қазақстан Республикасының Экономика
және сауда министрлігі Құрылыс және
сәулет құрылыс бақылау агенттігінің
сәулет, қала құрылысы және техникалық
нормалау басқармасы бастығының орынбасары"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Құлекееев Жақсыбек        - Қазақстан Республикасы Ұлттық статистика
Әбдірахметұлы                агенттігінің төрағасы, комиссия
төрағасының орынбасары
Жүсіпбаев Аяпберген        - "Эйр Қазақстан" ұлттық акционерлік
Қалабайұлы                   авиакомпаниясы кадр бөлімінің бастығы
Дробжев Виктор             - Қазақстан Республикасы Ғылым
Иванович                     министрлігі - Ғылым академиясының
вице-президенті
Қасымжанов Баққожа         - Қазақстан Республикасы Білім, мәдениет
Қасымжанұлы                  және денсаулық сақтау министрлігінің
жанындағы Ш. Айманов атындағы Қазақ кино
фабрикасының бас директоры
Мартынов Леонид            - Қазақстан Республикасының Кәсіподақтар
Николаевич                   федерациясының орынбасары
Мұстафин Төлеген           - Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің
Нұртазаұлы                   Жалпы мақсаттағы күштері қолбасшысының
басқармасы бас штабы бастығының орынбасары
Сәмбетов Қалтай            - Алматы темір жолы басқармасы бас
Сәмбетұлы                    директорының тасымалдау жөніндегі
орынбасары
Садықов Амангелді          - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Зейноллаұлы                  индустрия және сауда министрлігінің
Тұрғын үй және құрылыс саясаты жөніндегі
комитеті Құрылыс және сәулет-құрылыс
бақылау агенттігінің сәулет, қала
құрылысы және техникалық нормалау
басқармасы бастығының орынбасары";
А.С.Есімов, Ұ.М. Ысқақов, С. Қ. Әліғожинов, Ә.А. Байғабылов, А.М. Бейсенов, С.Е. Жолдасбаев, Р.Т. Тілебалдинов көрсетілген комиссияның құрамынан шығарылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 февраля 1996 года № 84
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 ноября 1998 года № 221-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 февраля
1996 года № 84 следующие изменения и дополнения:
ввести в состав Республиканской комиссии содействия Переписи населения:
Карибжанова Жанибека
Салимовича                   - Заместителя Премьер-Министра Республики
Казахстан, председателем комиссии
Шайманова Багдата
Шаймановича                  - заместителя Председателя Национального
статистического агентства Республики
Казахстан, секретарем комиссии.
Членами комиссии:
Айсина Мухаметгали
Жумабаевича                  - начальника отдела кадровой и правовой
работы Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Аскарова Алибека
Асылбаевича                  - Директора Департамента формирования
государственных издательских программ
Министерства информации и общественного
согласия Республики Казахстан
Елубаева Бауыржана
Искаковича                   - заместителя Председателя Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан
Даниярова Торехана
Рысбековича                  - генерального директора Казахского радио
Республиканской корпорации "Телевидение
и радио Казахстана"
Шаймуханова Сапаргали
Дюсентаевича                 - Директора Административного департамента
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Отто Ивана
Ивановича                    - заместителя Министра внутренних дел
Республики Казахстан;
строки:
"Кулекеева Ж.А.              - Директора Национального статистического
агентства Министерства экономики и
торговли Республики Казахстан,
заместителем председателя комиссии
Джусупбаева А.К.             - начальника отдела Национальной акционерной
авиакомпании "Эйр Казахстан"
Дрожбева В.И.                - заместителя Министра науки - президента
Академии наук Республики Казахстан
Касымжанов Б.К.              - первый заместитель Председателя
Государственной компании "Казахкино" при
Министерстве культуры Республики Казахстан
Мартынов Л.Н.                - заместитель Председателя Совета федерации
профессиональных союзов Республики
Казахстан (по согласованию)
Мустафина Т.Н.               - заместителя начальника Генерального штаба
Министерства обороны Республики Казахстан
Самбетов К.С.                - заместитель начальника Управления
Алматинской железной дороги
Садыкова А.З.                - заместителя начальника Управления
архитектуры, градостроительства и
технического нормирования Агентства
строительства и архитектурно-строительного
контроля Министерства экономики и торговли
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Кулекеева Жаксыбека
Абдрахметовича               - Председателя Национального статистического
агентства Республики Казахстан,
заместителем председателя комиссии
Джусупбаева Аяпбергена
Калабаевича                  - начальника отдела кадров Национальной
акционерной авиакомпании "Эйр Казахстан"
Дрожбева Виктора
Ивановича                    - заместителя Министра науки -
вице-президента Академии наук Республики
Казахстан
Касымжанова Баккожа
Касымжановича                - генерального директора Казахской
кинофабрики им. Ш.Айманова при
Министерстве образования, культуры и
здравоохранения Республики Казахстан
Мартынова Леонида
Николаевича                  - заместителя Председателя Федерации
профсоюзов Республики Казахстан
Мустафина Тулегена
Нуртазаевича                 - заместителя начальника Главного штаба
управления Командующего Силами общего
назначения Вооруженных сил Республики
Казахстан
Самбетова Калтая
Самбетовича                  - заместителя генерального директора по
перевозкам Управления Алматинской
железной дороги
Садыкова Амангельды
Зейноуллиновича              - заместителя начальника управления
архитектуры, градостроительства и
технического нормирования Агентства
строительства и архитектурно-строительного
контроля Комитета по жилищной и
строительной политике Министерства
энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан";
вывести из состава указанной комиссии:
Есимова А.С., Искакова У.М., Алигужинова С.К., Байгабулова А.А.,
Бейсенова А.М., Жолдасбаева С.И., Тилебалдинова Р.Т.
Премьер-Министр
Оператор:     А.Е. Турсынова
Специалист:   Э.А. Жакупова