"KEGOC" акционерлік қоғамын тексеру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ӨКІМІ 1998 жылғы 11 қараша N 222
Мемлекет басшысының 1998 жылғы 9 қарашадағы N 3954 тапсырмасына
сәйкес "KEGOC" акционерлік қоғамының қызметін зерделеу үшін:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Әлиев Рахат         - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс
Мұхтарұлы             бірінші вице-министрі, жетекші
Радостовец Николай  - Қазақстан Республикасы Табиғи
Владимирович          монополияларды реттеу және
бәселестікті қорғау жөніндегі
комитетінің төрағасы - Қазақстан
Республикасының министрі
Әбітаев Есберген    - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Әбітайұлы             индустрия және сауда бірінші вице-
министрі
Жүсіпов Қайрат      - Қазақстан Республикасы Президентінің
Зияұлы                Әкімшілігі Ұйымдастыру-бақылау
бөлімінің мемлекеттік инспекторы (келісім
бойынша)
Ержанов Оразалы     - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Сәнтайұлы             министрі - Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру департаментінің директоры
2. "KEGOC" акционерлік қоғамы (Ә.Қ. Наурызбаев) жұмыс тобына, компанияның қызметін зерделеу және Мемлекет басшысының тапсырмасынан туындайтын барлық мәселелерді анықтау үшін, барлық қажетті материалдарды беретін болсын.
3. Жұмыс тобына, өзіне жүктелген міндеттерді орындау үшін, орталық және жергілікті атқарушы органдардың мамандарын тарту құқығы берілсін.
4. Жұмыс тобы 1998 жылдың 20 қарашасына дейін "KEGOC" акционерлік қоғамының қызметін тексеруді аяқтасын және Қазақстан Республикасының Үкіметіне елдің Президентіне баяндаманың жобасын ұсынсын.
Премьер-Министр

О проверке акционерного общества "КЕGОС"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 ноября 1998 года № 222-р
В соответствии с поручением Главы государства от 9 ноября 1998 года
№ 3954 для изучения деятельности акционерного общества "КЕGОС":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Алиев Рахат Мухтарович              - первый вице-Министр
государственных доходов
Республики Казахстан, руководитель
Радостовец Николай Владимирович     - Председатель Комитета Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите
конкуренции - Министр Республики
Казахстан
Абитаев Есберген Абитаевич          - первый вице-Министр энергетики,
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Жусипов Кайрат Зияевич              - государственный инспектор
организационно-контрольного Отдела
Администрации Президента
Республики Казахстан (по
согласованию)
Ержанов Оразалы Сантаевич           - вице-Министр - Директор
Департамента  государственного
имущества и приватизации
Министерства финансов Республики
Казахстан
2. Акционерному обществу "КЕGОС" (Наурызбаев А.К.) представить
рабочей группе все необходимые материалы для изучения деятельности компании
и выяснения всех вопросов, вытекающих из поручения Главы государства.
3. Предоставить право рабочей группе привлекать специалистов
центральных и местных исполнительных органов для выполнения возложенных на
нее задач.
4. Рабочей группе в срок до 20 ноября 1998 года завершить проверку
деятельности акционерного общества "КЕGОС" и представить в Правительство
Республики Казахстан проект доклада Президенту страны.
Премьер-Министр
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова
22.12.98г.)