"Халықтың жұмыспен қамтылуы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын пысықтау жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 16 қараша N 226. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2000.06.06. N 86 өкімімен. ~R000086
"Халықтың жұмыспен қамтылуы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының
жобасын пысықтау және Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің
отырысында жобаны талқылаған кезде айтылған ескертпелер мен ұсыныстарды
енгізу үшін:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ауанов Мырзахмет         -  Қазақстан Республикасының Еңбек және
Қожахметұлы                 халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі,
жетекші
Жұмыс тобының мүшелері:
Бахмутова Елена          -  Қазақстан Республикасы Қаржы
Леонидовна                  министрлігінің Бюджет департаменті
директорының орынбасары
Беспәлінов Тілеуғазы     -  Қазақстан Республикасының Энергетика,
Айтқазыұлы                  индустрия  және сауда министрлігі
Экономикалық жоспарлау жөніндегі
комитетінің бөлім бастығы
Кожевников Валерий        - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Владимирович                халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Құқықтық жұмыс және функционалдық
қамтамасыз ету департаментінің директоры
Мирзаянова Жанар          - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Заманбекқызы                халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Жұмыспен қамту және еңбек қатынастары
департаментінің директоры
Молдажанов Ризахмет       - Қазақстан кәсіподақтары федерациясы
Құрманғазыұлы               төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Соломин Леонид            - Қазақстан ерікті кәсіподақтар
Зиновьевич                  конфедерациясының төрағасы (келісім бойынша)
Шаншарбаева Мәдина        - Қазақстан Республикасы Әділет
Жаңатайқызы                 министрлігінің Заңдар және халықаралық
құқық департаменті директорының орынбасары
2. Жұмыс тобы 1998 жылдың 16 қарашасына дейін мерзімде "Халықтың жұмыспен қамтылуы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын пысықтасын және оны мүдделі министрліктермен және ведомстволармен келіссін.
3. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі 1998 жылдың 17 қарашасына дейін белгіленген тәртіппен "Халықтың жұмыспен қамтылуы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсынсын.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по доработке проекта Закона Республики Казахстан "О занятости населения"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 ноября 1998 года № 226-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 6 июня 2000 года N 86-р ~R000086
Для доработки проекта Закона Республики Казахстан "О занятости
населения"
и внесения замечаний и предложений, высказанных при обсуждении
законопроекта
на заседании Мажилиса Парламента Республики Казахстан:
1. Образовать рабочую группу в следующем составе:
Ауанов                          - вице-Министр труда и социальной
Мырзахмет Кожахметович            защиты населения Республики
Казахстан, руководитель
Члены рабочей группы:
Бахмутова                       - заместитель Директора Бюджетного
Елена Леонидовна                  департамента Министерства финансов
Республики Казахстан
Беспалинов                      - начальник отдела Комитета по
Тлеугазы Айтказинович             экономическому планированию
Министерства энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Кожевников                      - директор Департамента правовой
Валерий Владимирович              работы и функционального обеспечения
Министерства труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан
Мирзаянова                      - Директор Департамента занятости и
Жанара Заманбековна               трудовых отношений Министерства
труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Молдажанов                      - заместитель Председателя
Ризахмет Курмангазиевич           Федерации профсоюзов Казахстана
(по согласованию)
Соломин                         - Председатель Конфедерации
Леонид Зиновьевич                 свободных профсоюзов Казахстана
(по согласованию)
Шаншарбаева                     - заместитель Директора Департамента
Мадина Жанатаевна                 законодательства и международного
права Министерства юстиции
Республики Казахстан
2. Рабочей группе в срок до 16 ноября 1998 года доработать проект
Закона
Республики Казахстан "О занятости населения" и согласовать его с
заинтересованными министерствами и ведомствами.
3. Министерству труда и социальной защиты населения Республики
Казахстан
до 17 ноября 1998 года представить в установленном порядке проект Закона
Республики Казахстан "О занятости населения" Правительству Республики
Казахстан.
Премьер-Министр
Оператор:       А.Е. Турсынова
Специалист:     Э.А. Жакупова