Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 1 сәуірдегі N 59 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1998 жылғы 28 желтоқсан N 247
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 1 сәуірдегі N 59 өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
"Байқоңыр" кешенін түгендеу жөніндегі комиссиясының құрамына:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру департаменті директорының орынбасары Асқар Қалмұхаметұлы
Өртембаев тең төраға болып;
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру департаменті директорының орынбасары Евгений Евгеньевич
Доминов тең төраға болып енгізілсін.
Тәрбие Сербайқызы Сарабекова мен Біржан Мұхамеджанұлы Мәдиев
көрсетілген құрамнан шығарылсын.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Орынбекова Д.К.
Кобдалиева Н.М.

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 апреля 1998 года № 59
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 декабря 1998 года № 247-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 апреля 1998 года № 59 следующие изменения:
в пункте 1 :
ввести в состав Комиссии по инвентаризации комплекса "Байконур":
Уртембаева Аскара Калмухаметовича - заместителя Директора Департамента государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан, сопредседателем;
Доминова Евгения Евгеньевича - заместителя Директора Департамента государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан, сопредседателем;
вывести из указанного состава Сарабекову Тарбие Сербаевну и Мадиева Биржана Мухамеджановича.
Премьер-Министр
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)