Астана қаласын сумен жабдықтау объектілерінің құрылысы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 5 қаңтар N 1-ө
Қазақстан Республикасы Президентінің Астана қаласын сумен жабдықтау және су тазарту объектілерін салу туралы тапсырмаларын орындау және астананы сумен жабдықтау жөніндегі кезек күттірмейтін шараларды шешу мақсатында:
1. Ведомствоаралық сараптық топтың Вячеслав су қоймасынан Астана қаласының сүзгі станциясына дейін суағардың үшінші желісін бірінші кезекте салу туралы ұсынысы мақұлдансын.
2. Астана қаласының әкімі:
"Вячеслав су қоймасынан Астана қаласының сүзгі станциясына дейін суағардың үшінші желісін салу" жобасына заңдарда белгіленген тәртіппен ашық конкурс ұйымдастырсын;
су есептеу құралдарын орнату, сондай-ақ ауыз суды үнемдеу және
нормадан тыс ысырапқа салуды қысқарту жөнінде жан-жақты шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда
министрлігінің Экономикалық жоспарлау комитеті Вячеслав су қоймасынан
Астана қаласының сүзгі станциясына дейін суағардың үшінші желісін салу
жобасын 1999-2001 жылдарға арналған мемлекеттік инвестициялар бағдарламасына
енгізсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің бірінші орынбасары О.Ә.Жандосовқа жүктелсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Қасымбеков Б.

О строительстве объектов водообеспечення г. Астаны
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 января 1999 года № 1
Во исполнение поручений Президента Республики Казахстан о строительстве объектов водообеспечения и водоочистки г. Астаны и в целях решения неотложных мер по водоснабжению столицы:
1. Одобрить предложение межведомственной экспертной группы о первоочередном строительстве третьей нитки водовода от Вячеславского водохранилища до фильтровальной станции г. Астаны в соответствии с утвержденным технико-экономическим обоснованием.
2. Акиму г. Астаны:
в установленном законодательством порядке организовать открытый конкурс на реализацию проекта "Строительство третьей нитки водовода от Вячеславского водохранилища до фильтровальной станции г. Астаны";
принять исчерпывающие меры по установке приборов учета воды, а также экономии и сокращению сверхнормативных потерь питьевой воды.
3. Комитету по экономическому планированию Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан включить проект строительства третьей нитки водовода от Вячеславского водохранилища до фильтровальной станции г. Астаны в Программу государственных инвестиций на 1999-2001 годы.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Джандосова У.А.
Премьер-Министр
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)