"Алматы халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін басқару шарты талаптарының орындалуын тексеру жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 23 ақпан N 21-ө
Қазақстан Республикасы Президентінің "Алматы халықаралық әуежайы"
акционерлік қоғамының қызметін тұрақтандыру жөнінде шаралар қабылдау
қажеттігі туралы 1999 жылғы 18 қаңтардағы тапсырмасын орындау үшін:
1. "Алматы халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамы акцияларының
мемлекеттік пакетін басқару шарты талаптарының орындалуын тексеру
жөнінде мына құрамда ведомствоаралық комиссия құрылсын:
Кешубаев Ғалиаусат       - Қазақстан Республикасы
Қайырбекұлы                Премьер-Министрінің Кеңсесі Басшысының
орынбасары, төраға
Әбілғазин Дәнияр         - Қазақстан Республикасының Қаржы
Рүстемұлы                  вице-министрі, төрағаның орынбасары
Құзытбаева Ажар          - Қазақстан Республикасының Көлік,
Қилымбекқызы               коммуникациялар және туризм
вице-министрі
Тәжияқов Бисенғали       - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Шамғалиұлы                 кіріс вице-министрінің міндетін атқарушы -
Салық комитетінің төрағасы
Уәйісов Мерей            - Қазақстан Республикасының Әділет
Құрманұлы                  вице-министрі
Константинов Анатолий    - Қазақстан Республикасы Бас
Васильевич                 Прокурорының орынбасары (келісім
бойынша)
Құрманғалиев Серік       - Қазақстан Республикасы Табиғи
Шолпанқұлұлы               монополияларды реттеу және бәсекені
қорғау жөніндегі агенттігі төрағасының
орынбасары
Құрманов Асқар           - Қазақстан Республикасы Көлік,
Қайыртайұлы                коммуникациялар және туризм
министрлігінің Азаматтық авиация
департаменті директорының орынбасары
2. Ведомствоаралық комиссия он күн мерзім ішінде басқарушы консорциумның "Алматы халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетін басқару шартының талаптарын орындауы туралы қорытындыны және осы акционерлік қоғамның қызметін тұрақтандыру жөніндегі бұдан былайғы шаралар туралы ұсыныстарды қарап, Үкіметке беретін болсын.
3. Ведомствоаралық комиссияға өзіне жүктелген міндеттерді орындау
үшін орталық және жергілікті атқарушы органдардың мамандарын
белгіленген тәртіппен тартуға, сондай-ақ қажетті ақпаратты сұратуға рұқсат
берілсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
О.Ә. Жандосовқа жүктелсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О создании межведомственной комиссии по проверке выполнения условий договора управления государственным пакетом акций акционерного общества "Международный аэропорт Алматы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года № 21-р
Во исполнение поручения Президента Республики Казахстан от 18
января 1999 года о необходимости принятия мер по стабилизации
деятельности акционерного общества "Международный аэропорт Алматы":
1. Создать межведомственную комиссию по проверке выполнения
условий договора управления государственным пакетом акций акционерного
общества "Международный аэропорт Алматы" в следующем составе:
Кешубаев Галиаусат           - заместитель Руководителя Канцелярии
Каирбекович                    Премьер-Министра Республики Казахстан,
председатель
Абулгазин Данияр             - вице-Министр финансов Республики Казахстан,
Рустемович                     заместитель председателя
Кузутбаева Ажар              - вице-Министр транспорта, коммуникаций и
Килмбековна                    туризма Республики Казахстан
Таджияков Бисенгали          - и.о. вице-Министра государственных доходов
Шамгалиевич                    Республики Казахстан - Председатель
налогового комитета
Ваисов Мерей                 - вице-Министр юстиции Республики Казахстан
Курманович
Константинов Анатолий        - заместитель Генерального Прокурора
Васильевич                     Республики Казахстан (по согласованию)
Курмангалиев Серик           - заместитель Председателя Агентства
Шолпанкулович                  Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите конкуренций
Курманов Аскар               - заместитель Директора Департамента гражданской
Каиртаевич                     авиации Министерства транспорта, коммуникаций
и туризма Республики Казахстан
2. Межведомственной комиссии в десятидневный срок рассмотреть и представить в Правительство заключение о выполнении управляющим консорциумом условий договора управления государственным пакетом акций акционерного общества "Международный аэропорт Алматы" и предложения о дальнейших мерах по стабилизации деятельности данного акционерного общества.
3. Разрешить межведомственной комиссии в установленном порядке
привлекать специалистов центральных и местных исполнительных органов для
выполнения возложенных на нее задач, а также запрашивать необходимую
информацию.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра
финансов Республики Казахстан Джандосова У.А.
Премьер-Министр
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)