Атырау облысының Атырау қаласында және Жылыой ауданында салынған тұрғын үйлерді қабылдап алу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 12 наурыз N 29-ө
Каспий теңізінің су басу аймағындағы Атырау облысы Қаратон поселкесінен және Атырау қаласының авариялық үйлерінен көшірілетін адамдарды тұрғын үймен қамтамасыз ету мақсатында:
1. Атырау облысының әкімі заңдарға сәйкес:
Атырау қаласы мен Жылыой ауданының әкімдерінің Каспий теңізінің су басу аймағындағы Қаратон поселкесінен және Атырау қаласының авариялық үйлерінен көшірілетін адамдарға арналған Атырау қаласы мен Жылыой ауданындағы құрылысы аяқталған тұрғын үйлерді тапсырысшы - "Ембімұнайгаз" акционерлік қоғамынан қабылдап алуын қамтамасыз етсін;
бір апта мерзімде Каспий теңізінің су басу аймағындағы Қаратон
поселкесінен және Атырау қаласының авариялық үйлерінен көшірілетін
адамдарға арналған тұрғын үйлерді бөлу туралы ережені бекітсін;
тұрғындарды су басу аймағы мен авариялық үйлерден көшіруді және осы
мақсатта салынған тұрғын үйлерді олардың арасында бөлуді қамтамасыз етсін.
2. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары А.С.Павловқа жүктелсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Омарбекова А.
Икебаева А.

О приемке построенного жилья в г. Атырау и Жылыойском районе Атырауской области
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 марта 1999 года № 29-р
В целях обеспечения жильем населения поселка Каратон Атырауской области, переселяемого из зоны затопления Каспийского моря и аварийных домов в г. Атырау:
1. Акиму Атырауской области в соответствии с законодательством:
обеспечить приемку акимами г. Атырау и Жылыойского района Атырауской области от заказчика - акционерного общества "Эмбамунайгаз" завершенное строительством жилье в г. Атырау и Жылыойском районе Атырауской области, предназначенное для переселения жителей поселка Каратон из зоны затопления Каспийского моря и аварийных домов в г. Атырау;
в недельный срок утвердить положение о распределении жилья, предназначенного для переселения жителей поселка Каратон из зоны затопления Каспийского моря и аварийных домов в г. Атырау;
обеспечить переселение жителей из зоны затопления и аварийных
домов, а также распределение среди них построенного в этих целях жилья.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр
(Специалисты: Э.Жакупова
И.Сельдемирова)