Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 17 наурыздағы N 18 өкімін іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 31 наурыз N 40-ө
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жекелеген мемлекеттiк органдарда әскери және арнаулы атақтар берудi реттеу жөнiндегi шаралар туралы" 1999 жылғы 17 наурыздағы N 18 N990018_ өкiмiн iске асыру мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Қорғаныс министрлiгiмен, Ұлттық қауiпсiздiк комитетiмен (келiсiм бойынша), Ішкi iстер министрлiгiмен, Мемлекеттiк кiрiс министрлігімен, Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiмен, Бас прокуратурамен (келiсiм бойынша), Көлiк, коммуникациялар және туризм министрлiгімен, Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгiмен бiрлесiп, белгiленген тәртiппен 1999 жылдың 9 сәуiрiне дейiн мерзiмде Қазақстан Республикасы Президентiнiң жоғарыда аталған өкiмi 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес заң актiлерiнiң жобаларын Қазақстан Республикасының Yкiметiне енгiзсiн.
2. Қорғаныс министрлiгi басқа да мүдделi мемлекеттiк органдармен бiрлесiп, бiр айлық мерзiм iшiнде Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қарауына мемлекеттiк органдардағы, әскерлердегi және әскери құралымдардағы әскери атақтар сақталатын лауазымдар мен оларға сәйкес шектi атақтардың тiзбелерiн қайта қарау туралы ұсыныс енгiзсiн.
3. Әдiлет министрлiгi басқа да мүдделi мемлекеттiк органдармен
бiрлесiп, бiр айлық мерзiм iшiнде Қазақстан Республикасының Yкiметiне
бұрын шығарылған нормативтiк құқықтық актiлердi Қазақстан Республикасы
Президентiнiң аталған өкiмiне сәйкес келтiру туралы ұсыныс енгiзсiн.
4. Осы өкiмiнiң атқарылуын Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М
Омарбекова А.Т.

О мерах по реализации распоряжения Президента Республики Казахстан от 17 марта 1999 года № 18
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 марта 1999 года № 40-р
В целях реализации распоряжения Президента Республики Казахстан от 17 марта 1999 года № 18 "0 мерах по упорядочению присвоения воинских и специальных званий в отдельных государственных органах":
1. Министерству юстиции совместно с Министерством обороны, Комитетом национальной безопасности (по согласованию), Министерством внутренних дел, Министерством государственных доходов, Агентством Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям, Генеральной Прокуратурой (по согласованию), Министерством транспорта, коммуникаций и туризма, Министерством природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан в установленном порядке в срок до 9 апреля 1999 года внести в Правительство Республики Казахстан проекты законодательных актов, согласно подпункту 1) пункта 1 вышеназванного распоряжения Президента Республики Казахстан.
2. Министерству обороны совместно с другими заинтересованными государственными органами в месячный срок внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения о пересмотре перечней должностей и соответствующих им предельных званий в государственных органах, войсках и воинских формированиях, в которых сохраняются воинские звания.
3. Министерству юстиции совместно с другими заинтересованными государственными органами в месячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении ранее изданных нормативных правовых актов в соответствие с названным распоряжением Президента Республики
Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на
Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Склярова И.)