Қазақстан Респубикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 22 қаңтардағы N 19 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Респубикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 7 сәуір N 43-ө
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 22 қаңтардағы N 19 өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
"департаменті" деген сөз "комитеті" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөніндегі агенттігімен" деген сөздер "Әділет министрлігімен, Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігімен" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 января 1998 года № 19
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 апреля 1999 года № 43-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 января 1998 года № 19 R980019_ следующие изменения:
в пункте 1:
слово "Департаментом" заменить словом "Комитетом";
слова "Агентством по стратегическому планированию и реформам" заменить словами "Министерством юстиции, Министерством труда и социальной защиты населения".
Премьер-Министр
(Специалисты: Э.Жакупова
Д.Кушенова)