Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің және оның аумақтық органдарының депозит шоттарын ашу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 26 сәуір N 50-ө
Қазақстан Республикасы Қылмыстық-іс жүргізу кодексінің 223-бабына
сәйкес заттай айғақ ретіндегі ұлттық және шетел валютасындағы ақша
қаражатын, сондай-ақ заттай айғақтарды сатудан түскен ақша қаражатын
есепке алу мен сақтауды қамтамасыз ету мақсатында:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі белгіленген тәртіппен
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің және оның аумақтық
органдарының депозит шоттарын ашсын.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

Об открытии депозитных счетов Министерства внутренних дел Республики Казахстан и его территориальных органов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 апреля 1999 года № 50-р
В целях обеспечения учета и хранения денежных средств в национальной и иностранной валюте как вещественных доказательств, а также денежных средств, вырученных от реализации вещественных доказательств согласно статье 223 Уголовно-процессуального кодекса Республики Казахстан:
Министерству финансов Республики Казахстан в установленном
порядке открыть депозитные счета Министерству внутренних дел
Республики Казахстан и его территориальным органам.
Премьер-Министр
(Специалисты: Э.Жакупова
Д.Кушенова)